Parinti de copii cu SD (10)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns floarea_soarelui spune:

Buna ziua, dragele mele:)..Pup puiuti frumosi, mamici si tatici:)...Eu va citesc ...dar foarte vorbareata nu sunt. Ma gandeam ...daca as putea ajuta cumva...Daca...vreti...daca va face placere...radio3net ..Florian Pittis...ar fi onorati sa va gazduiasca in emisiunea lui Ovidiu Mihailescu...El e cantaret de muzica folk si..inginer..zilele trecute povesteam pe chat despre voi...despre cat de frumosi sunt copii vostri...si...mi-a zis ca ar fi atat de fericiti sa poata face ceva si ei...O picatura...intr-un ocean..Nu ne cunoastem personal...nu am nici o legatura cu postul de radio...este insa un loc cu oameni cu suflet mare..frumosi interior...si..m-am gandit...poate vreti...Daca...atunci..eu va dau e-mail=ul lui si-l puteti contacta...e un OM minunat...:)..Motul Pittis...a crescut si a lasat copii frumosi acolo...si..impreuna pot misca muntii..:). Eu...nu stiu...nu prea am cuvinte...dar...va dau din suflet melodia aceasta...
http://youtube.com/watch?v=8iEx_pfOSNA de cate ori o ascult...la ei ma gandesc..la copii frumosi si buni din lumea cu luminile..
Sa va dea Dumnezeu numai bine..:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Floarea soarelui.
Bine ai venit.
Eu as fi interesata de o emisiune. Nu stiu ce as mai avea de adaugat ca am tot spus de-a lungul timpului multe, dar nicodata nu-i tarziu sa mai completam cu cate ceva.
Astept mesajul tau pe privat sau pe e-mail.





Paula & www.flickr.com/paula_tinta" target="_blank">Paul (03.01.2006) & www.flickr.com/paula_tinta" target="_blank">Alexandra (13.12.2003)






www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=9c7152888cafc1187f281&skin_id=0 br / " target="_blank">Copiii nostri



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ferrer spune:

Buna mamicilor, aveti copilasi frumosi foc, sa le dea Domnu sanatate. Nu am mai scris dar am fost aproape.Asteptam rezultatul la cariotip. Ati auzit de profesorul Stefanescu de la Genetic Lab ? M-ar interesa parerile voastre.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Eu personal nu-l cunosc. Din auzile stiu doar de clinica ca dau rezultate cum vor parintii sa le stie, adica bune si fara probleme. Mai intreaba? Nu stiu ce sa spun.
Sarcina usoara si copil sanatos.



Paula & www.flickr.com/paula_tinta" target="_blank">Paul (03.01.2006) & www.flickr.com/paula_tinta" target="_blank">Alexandra (13.12.2003)






www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=9c7152888cafc1187f281&skin_id=0 br / " target="_blank">Copiii nostri



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ferrer spune:

Multumesc pentru raspuns paula, dar in acest caz unde este mai bine sa se faca testul? Doctorul Tomescu nu stiu pe unde este, nu am mai aflat nimic de dansul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Stiu ca dr. Tomescu s-a mutat la o clinica privata pe fosta srt. 1Mai(cred ca e Grivitei acum sau in prelungirea Grivitei?)
Nu stiu mai multe. Am sa intreb un parinte care merge mai des sa vad daca stie el de dr. Tomescu mai detaliat???
La Giulesti stiu sigur ca face un dr. Acolo si preleveaza si face analiza dar nu stiu cat mai costa acum??? Daca poti sa mergi personal pana acolo si sa intrebi. Am sa intreb si eu sora daca ma poate ajuta cu acesta relatie.



Paula & www.flickr.com/paula_tinta" target="_blank">Paul (03.01.2006) & www.flickr.com/paula_tinta" target="_blank">Alexandra (13.12.2003)






www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=9c7152888cafc1187f281&skin_id=0 br / " target="_blank">Copiii nostri



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ferrer spune:

A costat 4 milioane dar nu asta conteaza,sper sa se lucreze cu simt de raspundere, cineva ne-a spus ca acolo au aparatura performanta iar doctorul Stefanescu este bun. Nu stiu ce sa mai zic, asteptam rezultatul si sper sa fie totul bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Roaga-te la Dumnezeu sa fie bine. Nu vreau sa spun mai mult.
Sanatate multa si un bb sanatos.



Paula & www.flickr.com/paula_tinta" target="_blank">Paul (03.01.2006) & www.flickr.com/paula_tinta" target="_blank">Alexandra (13.12.2003)






www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=9c7152888cafc1187f281&skin_id=0 br / " target="_blank">Copiii nostri



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisa-77 spune:

Noi am facut cariotipul la Genetic Lab.Suntem multumiti ,dar am auzit si de nemultumiti.Nu stiu ce sa zic....
[URL=http://family.webshots.com/photo/2437307330084534773SPqUgq][/URL]
Acestia sunt copilasii mei.Baietelul este diagnosticat cu sd(la 2-3 luni i s-a facut cariotipul),dupa cum se vede.Fetita este sanatoasa.
Dupa cum spunea si Paula...,roaga-te sa fie sanatos copilul.

Krys si Andrei-Bogdan(23.03.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=137704ec8fb38b578d82f6&skin_id=o&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet si poze
POVESTEA NOASTRA


"Sa fii vesel tuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt
lespezi de mormant."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Sa va traisca si sa va bucurati de ambii copii cris.



Paula & www.flickr.com/paula_tinta" target="_blank">Paul (03.01.2006) & www.flickr.com/paula_tinta" target="_blank">Alexandra (13.12.2003)






www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=9c7152888cafc1187f281&skin_id=0 br / " target="_blank">Copiii nostri



Mergi la inceput