*Gravidute&Mamici de IASI* (26)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

quote:
Originally posted by Simo78

Nu stingeti lumina ca mai am de spalat o masina...uite-asa reusim sa le facem pe toate...NOAPTEA


Simo mami de www.flickr.com/photos/simo_al_jaafari/" target="_blank">Matei Hisham (28 iulie 2007)
www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52229" target="_blank">Jurnal de Matei
Let your kids paint on the wall!



Simona , nici noaptea nu te odihnesti... A terminat tati cu examenele?

mami de Andreea(30.09.2007) si Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

bey, ati stins lumina pana la urma? ca iar m-am impiedicat de ceva pe aici... ce sa fie, oare?

Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

quote:
Originally posted by ralnied1

bey, ati stins lumina pana la urma? ca iar m-am impiedicat de ceva pe aici... ce sa fie, oare?

Foto Ralu




ligheanul meu cu rufele de la prima masina

Celia da, a terminat si ff bine, multam de intrebare


Simo mami de www.flickr.com/photos/simo_al_jaafari/" target="_blank">Matei Hisham (28 iulie 2007)
www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52229" target="_blank">Jurnal de Matei
Let your kids paint on the wall!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

pai de ce l-ai lasat, dom'le, in mijlocul drumului?
Offf... sa ma impiedic eu...
Eu tocmai am papat 2 portocale si ma gandeam daca n-ar fi bine sa ma bag in patut si sa vad vreun film...
Se simte ca lipseste Miha, nu mai am cu cine sa bantui ca in vremurile bune... Abia astept sa reapara...
Ce ne-am distrat noi acum cateva seri, cu puii Dianei...
Si acum... doar 2-3 am ramas in noapte, tarziu...


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

quote:
Originally posted by Simo78

quote:
Originally posted by ralnied1

bey, ati stins lumina pana la urma? ca iar m-am impiedicat de ceva pe aici... ce sa fie, oare?

Foto Ralu




ligheanul meu cu rufele de la prima masina

Celia da, a terminat si ff bine, multam de intrebare


Simo mami de www.flickr.com/photos/simo_al_jaafari/" target="_blank">Matei Hisham (28 iulie 2007)
www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52229" target="_blank">Jurnal de Matei
Let your kids paint on the wall!



Simona, felicitari lui tati , de acum plimbari in 3.
Ralu, strig-o tare pe Miha, poate a reusit sa instaleze calculatorul, sau poate se trezeste sotul Dianei sa-i mai aduca niste pui...

mami de Andreea(30.09.2007) si Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Doamne, Celia! Da' mai mic nu puteai oare, sa scrii??? Tu ai impresia ca eu mai vad ceva la ora asta?

Pai pe Miha as striga-o, banuiesc ca deja a instalat calculatorul... dar presimt ca acum asteapta firma sa-i traga cablul pt internet... Si daca o mai fi apelat si la RDS... e clar... o mai asteptam mult si bine...

Iar Diana... hmmm... a suferit destul cu puii aia. Nu vreau sa o mai stresez... Lasa, mai bine stau singura aici si sa doarma ea linistita.


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Hei ! nu stingeti, mai sunt si eu, tocmai am vizionat un film.
Simo -felicitari sotului pt examene, la ora asta muncesti...vezi ca esti obosita si lasi lighenele aiurea si uite ce a patit Raluca

Celia - merci de explicatii cu aluatul. Deci numai tie ti-au placut pateurile

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE


www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Ralu, cu cei de la rds...am si eu o bulina neagra pentru ei{deocamdata un ca la cat sunt de seriosi sigur se vor aduna mai multe)...si noi suntem trecuti la ei , fortat cumva ca au preluat o retea ...si am semnat contractul cu ei din iunie 2007 ,saptamina trecuta au venit pentru internet ...setari, dar contractul prevede si servicii de telefonie , in zona mea nu-i cablat de ei si m-au sunat ca-mi aduc un digimobil din decembrie...n-au ajuns...acum ce-i drept nu au precizat anul...
Si ma bucur ca te gandesti la binele Dianei.

mami de Andreea(30.09.2007) si Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Michelle, ce film ai mai vazut?
Si eu ma gandeam sa ma uit la ceva, ca am vreo 8 in calculator, da' pentru ca erau fetele pe aici, mai stau o vreme in zona...

Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Celia, asa a fost si la mine...
cand au preluat Fx-net-ul...
ma rog, puteam renunta atunci de tot si ulterior, sa apelam la alta firma...
dar sotul s-a grabit sa mearga la RDS, ca ne da si telefon, ca e avantajos, ca nu stiu ce...
eu m-am trezit cand deja era si cablul de net tras in casa...
ce era sa mai fac? bine ca nu m-au lasat fara net o perioada mai lunga atunci...
eu am tel fix de la ei si mobil Digi din ianuarie...

Foto Ralu

Mergi la inceput