Racusori, la apel! (35)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

. Sper sa-mi motivati absentele, nu am net la servici de cateva zile si acasa am tot ajuns numai seara. Am vesti bune, rezultatul la biopsie e f.f. bun. Sunt asa de fericita !
Cris, m-am emotionat, l-ai simtit pe bb? Intr-adevar, sunt niste momente si senzatii unice. Prin ultimele luni e mai greu, ca atunci ai senzatia cand te loveste ca te face KO, parca cu toate organele tale interne.
E drept ca nu m-a intors raceala, dar nici nu m-a lasat. Tot rau ma simt, inca mai tusesc.
Mire, in curand o sa te simti mai bine, incearca insa sa te menajezi mai mult, sa te odihnesti mult. E greu dar nu imposibil.
Menna, bine ai revenit, ne era dor de tine. Te , drum bun spre Cluj si te asteptam cu drag.
Geo, ma bucur ca Sofia e mai bine. Iar tie mutare usoara, daca exista asa ceva.
Va pe toate si va doresc wk placut.


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amalia spune:

E vineeeeeeri seara!!!!
In sfarsit ma odihnesc si eu ca omul. In fine, am o lista lunga cu ce am de facut, dar asta dupa ce ma odihnesc.:)
Preda_Vicky ma bucur ca au iesit bine rezultatele , sa fii sanatoasa!
Geo te inteleg din suflet cu balamucul mutarii ca saptamana asta am fost si noi in plina mutare si abia azi s-a finalizat totul...
cristina_26 lucram la bebe...de prin septembrie...dar daca David a venit neinvitat, acum bebe se lasa cam mult asteptat

Va doresc o seara minunata!
Ami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Neata racusoare!!!! Azi va servesc cu un ceai de lamaie!!!!Eu nu ma simt prea bine, abia am reusit sa dorm azi-noapte din cauza unei viroze care ma tot bantuie de ieri. Sper sa imi treaca cat mai repede...
Vicky, ma bucur ca rezultatele au iesit bine!!!Eu asa cred , ca l-am simtit pe bebe, dar cei din jur zic ca e imposibil ca e prea devreme!
Amalia, eu din mai am oprit contraceptivele, dupa luni de munca zadarnica, imi pierdusem sperantele, dar uite ca pe 11 decembrie cand credeam ca am facut o infectie urinara de ma tot duceam des la toaleta si mai vroiam sa iau si antibiotice , nu stiu ce mi-a venit sa fac un test de sarcina si cand colo, eu eram gravida!!!! Asa ca atunci cand te astepti mai putin se intampla...
Un weekend minunat!!!


Cristina 14+ ,cu Mihai Daniel


" Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amalia spune:

Salutare fetelor!
Cristina_26 bun ceiutul tau. Azi vad ca nu reusesc sa-mi beau cafeaua...am luat cateva guri din ea si nu prea mai am avant s-o beau...asa ca trec la ceai :)
Am un somn in mine de nu ma vad. M-am trezit pe la 9 si am facut curat, iar acum dupa masa, cu burta plina, m-a luat un somn de numai. Sotul meu a trebuit sa lucreze astazi, asa ca am sa merg sa dorm o data cu David.
Voi ce program de weekend v-ati facut?
Pup!
Ami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Missy spune:

scurt, ca ma doare tare gatul si sa nu va dau si voua.
doar sa nu ma uitati, ca-s si io in zona.

cris, parca mi-ai facut pofta de . glumesc totusi, numai ce am scapat, inca mai am burta ce-i drept, doar ca nu mai misca nimeni in ea. zice alexia intro zi: "mami, eu cred ca tu ai si un baietel acolo, de ce nu te duci la spital sa-l scoata". asa ca, m-am pus pe regim, nu prea drastic sa nu scada laptele pt maia.

pupici la toata lumea

www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amalia spune:

Missy ai niste fete taaare frumoase! Aveti toate 3 niste ochi de m-ati imbolnavit! Mi-au placut mult pozelel voastre!
Pup!
Ami



Sanatate maxima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Neata!!!
Eu ma lupt in continuare cu viroza!!! Nas infundat, subfebrilitate!!! Sper sa nu il afectez prea rau pe bebe!!!! Ma tratez cu ceaiuri cu lamaie si miere..
Missy, multa sanatate si tie!!! Ce haioasa a fost Alexia cu remarca ei.
Amalia, si eu dorm dupa-amiaza , ca sa nu mai zis ca la ora 9- 10 seara sunt deja in pat...
Mire? Vicky??
Un weekend minunat si sa profitati de vremea frumoasa!!!

Cristina 14+ ,cu Mihai Daniel


" Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amalia spune:

Neata, neata! Daca pana acum abia reuseam sa ma scol din pat, astazi sunt treaza de la 8. M-am antrenat cu spalatul aragazului si alte alea, si ma uit cu jind la sotul meu care inca doarme.
Si pentru ca e duminica nu mai risc sa ma culc la pranz, pentru ca altfel diseara ma culc dupa 2 si luni o sa dorm pe mine la birou.
E superb afara si astazi. Ma bucur ca a inceput sa fie vremea frumoasa.
Va pup si va doresc un weekend relaxant!


Sanatate maxima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Ziua buna la racusoare. Azi va dau si multa!. Adi a implinit azi 19 ani! Ieri am serbat cele 50 de primaveri ale sorei mele la un restaurant chinezesc, iar azi il serbam pe Adi. Bineinteles ca am facut 2 torturi, sa nu se supere Dani, asa ca aveti tort de crema de zahar ars si tort cu ananas. Astept la masa si nu numai.
Va si va doresc o duminica placuta in continuare.


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Vicky, LA MULTI ANI surorii tale!!! LA MULTI ANI SI LUI ADI!!! Sa fie sanatos, si sa aiba parte de realizari si impliniri!!!
Tort de ananas nu refuz!!!! Iar bauturica numai daca e non-alcool!!!
Petrecere frumoasa!!!!

Cristina 14+ ,cu Mihai Daniel


" Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"

Mergi la inceput