FIV 163

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

quote:
Originally posted by nusy


Flori: tu cand iti faci curaj pentru ET??? Hai pe vaaal!



Astept sa-mi vina CM,sunt Z40 si imediat ce apare,sun la dr pt programare.Oricum,am niste emotii cumplite...
Bafta multa si asteptare usoara iti doresc!

Flori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

kora saru'mina pt. noul capitol..sa fie unul plin,plinut de vesti super bune..
eu n-am reusit azi sa intru...mi-a fost rau toata ziua..inclusiv si acum si sper din suflet sa nu fi patit vreo reactie secundara in urma celor 3 tratamente fiv...plus ca in starea asta am fost de dimineata pe drumuri sa rezolv tot felul de "hirtogarii"... acum,va urma o perioada cind voi intra mai rarut..plecam si in tara pt 2 sapt...voi incerca sa intru si de acolo,sa va spun noutati...
iana_mari....diferenta nu e prea mare..sint si eu pe o minte cu ea..de aia ne inelegem asa de bine...parca linga ea imi retraiesc si eu adolescenta...e o senzatie superrr
acum,ma retrag in patut,ca poate ma voi simti mai bine..va pup pe toate fara exceptii si fetelor care sint in plin tratament si asteptari,va zic Doamne Ajuta si de data asta sa auzim numai de burtici ....va doresc o noapte plina de vise frumoase



"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit;
a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

www.slide.com/r/fnRY8xtt2D_VUyFEmJByVOmyMTMOCB?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">
iconita

www.politieanimale.lx.ro" target="_blank">SALVATI ANIMALELE SI VOTATI
www.photagious.com/slideshow?db570aedbf6afebfeb3c1f1197223805" target="_blank">zouzounaki licurici cu sclipici...
www.snowjoke.com/viewer.php?id=52333" target="_blank">LA SKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Zouzoule:dar ce se intampla?Ce te doare??
Te pup si ai grija de tine

Flori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Kitta mi-a dat cate o fiola de 0.1 mg/ zi (3 cutii scrie pe hartie), mi-a dat si ace asistenta aceea micuta. Aveam endometrul de 8.8 in z20 de AC, e cam micut nu?? Maine merg la Bios sa-mi fac si progesteronul de z21, ca nu l-am mai facut de mult timp. Tu unde mergi la Cocei sa vorbesti cu ea, in spital?? Ca si eu as fi stat de vorba cu d-sa, insa era foarte ocupata. Multa bafta maine, sa primesti vesti bune!!
Nusy ma gandesc la tine si tin pumnii stransi sa stii!!! Nu as fi vrut sa ma amane, eram deja pregatita psihic pentru inceputul tratamentului. Asta e, mergem inainteeee!!!

ne intalnim de martisor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

quote:
Originally posted by flori76

quote:
Originally posted by nusy


Flori: tu cand iti faci curaj pentru ET??? Hai pe vaaal!



Astept sa-mi vina CM,sunt Z40 si imediat ce apare,sun la dr pt programare.Oricum,am niste emotii cumplite...
Bafta multa si asteptare usoara iti doresc!

Flori


nu cumva intirzierea asta o fi altceva???...vreo surpriza???

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit;
a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

www.slide.com/r/fnRY8xtt2D_VUyFEmJByVOmyMTMOCB?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">
iconita

www.politieanimale.lx.ro" target="_blank">SALVATI ANIMALELE SI VOTATI
www.photagious.com/slideshow?db570aedbf6afebfeb3c1f1197223805" target="_blank">zouzounaki licurici cu sclipici...
www.snowjoke.com/viewer.php?id=52333" target="_blank">LA SKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

quote:
Originally posted by zouzounaki

nu cumva intirzierea asta o fi altceva???...vreo surpriza???

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit;
a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*









As vrea eu,iti dai seama,dar am incetat demult sa ma mai imbat cu apa rece.....

Flori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arina21 spune:

Manumanu, eu nu am avut absolut nimic de la Diphereline. Nimic, nimicuta De fapt, eu n-am avut nimic pe tot parcursul tratamentului. De abia acum am bufeuri, sper sa-mi treaca cat mai repede ca sunt enervante.

Deci stai linistita si bafta multa!
Arina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

miki01, manumanuBafta!

KITTA Sa ai o intalnire fructuasa cu cocei si sa ne scrii ce ai mai aflat.

zouzou Eu cred ca ar trebui sa mergi la dr. ca sa vezi de ce nu te simti bine. Sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Nusy,Kitty va asteptam cu vesti bune despre copilasi!!!!
felicia_ vad ca ai dat startul,bravoooo sa fie cu noroc!!!!
Ioanatugs nu fii necajita ca mai astepti o luna,e important ca ai toate analizele bune si toate sansele sa devii graviduta!!!
miky01 bafta muuulta la ET!!!!
KITTA bafta azi la dr. Cocei,astept cu mare interes detalii.
Luca tu cand ncepi protocolul?Te-am trecut pe lista aspirantelor,dar daca imi spui exact cand incepi te trec si pe listele fetelor "in focuri".Bafta multa sa reusesti din prima!
Zouzou sanatate multa si relaxare cat mai placuta acasa in Romania!

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:

Arina, multumesc! Sper sa fie bine, mai ales ca la FIV 1 nici eu n-am vut nimic nici in timpul tratamentului. Acum imi schimba tot, si protocolul de stimulare, voi face cu Menopur.
marrina,

Mergi la inceput