Gravidute si mamici de CLUJ - 56

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dariandra spune:

Astazi mi-am facut de cap!Am fost in Iulius cu Daria si cu sotiorul si am pierdut vremea pe acolo cam 5 ore.Daria....tare fascinata de ce se intampla in jurul ei.
Multumim mult pentru aprecieri.
O seara placuta sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iko spune:

LORE felicitari pt 10

si noi am fost in Iulius la papanasi foarte buni ,ne-am plimbat cam trei ore, de cumparat nu am gasit nimic interesat dar mamaruta a fost foarte fascinata de atita lume a trebuit sa o poarte sotu in brate la un momendast sa vada mai bine

va si va doresc noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bex spune:

hello:)

Ce faceti dragelor?

Gabitzo, ce ati achizitionat ieri?
Alex, scumpa, bravo pt sutient, trebuie sa vadcum ajung sa iau si eu:)

Lore, bravo pt 10!! Cred ca e mandru David de o mamica asa harniciuta la invatatuta:)

Meli, cum esti cu invatatarul? astept sa o vad pe TImi:)

Andreea si Iko, v-am admirat fetelele:) F frumusele si elegantele, Daria e adorabila in galben si mie imi place galben la bbluse:) sa nu mai zic de Szende cu parada bentitelor:)

Nico, Ralu, Cris, care sunteti la cafea?

Dientutza, Oana, ce faceti voi?

Am mai pus niste pozici de ieri:)

va , o zi frumoasa:)

Co +Carina Alysa
http://b1.lilypie.com/tm33p2/.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

buna dimineata!

sunt tare matinala, hihi, cum am promis, AM PUS POZE NOI cu sufletelul meu.ma duc sa invat dar mai trec pe aici. va pupic pe toate si va doresc sa aveti o zi frumoasa.

Meli+Timea-Larisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bex spune:

Meli, gand la gand, deja verificam daca ai pus poze:)

Timi a crescut mult si e o frumoasa si tu la fel:) Imi place poza cu voi 2



Co +Carina Alysa
http://b1.lilypie.com/tm33p2/.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Bex-mersi mult, mi-a crescut inima in piept.asa o iubesc de nu pot descrie in cuvinte.dar cred ca stii ce vreau sa spun.

Meli+Timea-Larisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

belissima bb timea!!!!!!!!!!!!!!!!!!

acu pun si eu poze noi cu frumuselu meu

mami de ingeras Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariandra spune:

Buna dimineata!
Si eu prezenta la cafea.
Iko, imi pare rau ca nu ne-am intalnit in Iulius.Sau poate....
Nici noi nu am cumparat mai nimic, numai un cadou pentru o prietena.Am ramas numai cu delectarea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

NEATZA
CO papusa ta e o super ,super ,ma tot mir ce ochisori frumoshi are ,imi plac tare mult pantalonashii aia kaki ,ii vin tare bine ,e o cocheta ce mai :)
ANDREEA ma bucur ca v ati simntit bine si noi am stat destul de mult ieri la Pollus
ADRIANA nu te am vazut ieri :(
IKO imi place f f mult cum ii sta mamarutzei tale in albastru ,e o frumoasa ca mamii si o scumpa de fetitza


INGERASHU MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

tu dragele mele asa mi de somn ,Tiadris pe la 2 dimineatza avea chef de povesti :)) si ne a tzinut trezi aproape 2 ore ,si ce credeti s a mai si trezit la 7 asa ca va dati seama cum sunt de obosita ,dar imi trece cand ma uit si o vad cat de frumoasa si de scumpa e
stitzi ce i place sa i facem ???so pupam pe degetzelele de la picioruse imi vine so mananc toata toata ce mi de draga
MELI in sfarsit ai pus poze cu iepurashu tau ,Doamne da ce scumpica i cu dintisorii ,e tare tare frumoasa

INGERASHU MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput