ENDOMETRIOZA nu ne va impiedica sa avem un bebe-28

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

S-a intamplat ceea ce era previzibil...Z35 se transforma in z1...O sa trec si peste asta,promit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

Aerlilian Suntem alaturi de tine. Trebuie sa ai incredere ca intr-o zi se va intampla si minunea !
Te pupic
Si eu sunt in asteptari, cum o vrea Dumnezeu !
Pup toate fetele dragi

magdita
http://tt.lilypie.com/lQvGp2.png
aspiranta din aprilie 2004

"Am invatat ca indiferent cat de mult suferi,
Lumea nu se va opri in loc pentru durerea ta."
"Avem timp" - Octavian Paler
www.flickr.com/photos/12786534@N04/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Buna iubitele! vad ca e mai liniste pe aici.
Gabitoni prinde bine sa dati din cand in cand un semn,chiar daca nu sunteti scriicioase tare.Niste pumni stransi si pentru tine zic eu ca nu strica.Fa cum crezi atata timp cat te face sa te simti bine.Toate am cerut cel putin o a doua parere,macar o data.
Magdita ca venii vorba de pumni stransi incep sa te vizualizez si sper sa te vad cat mai repede nebuna de fericire.
Ancule oameni si oameni.Tu alegi ce si cine conteaza pentru tine.Si eu am ales sa stau in locuri mai insorite pentru mine si imi iese.Si eu nu sunt gravi.
Ana-Alexia te salut si te tzuc.
Alexia ne pare nespus de rau pentru ca ai trecut prin ce ai trecut.Si sosul s-a necajit cand i-am spus ce am aflat...bine ca esti acasa cu papacioasa si sper din tot sufletul ca si corpul tau sa se refaca repede asa incat sa fii pe deplin fericita,fara nici o umbra.Daca fiecare zi aduce o imbunatatire atunci este bine.O sa te sun iubita.
AerlilianSper sa tii se implineasca visul cat mai repede!!!
Fetelor legat de masea inca nu am rezolvat-o.Va trebui sa ma operez la maxilo facialeAsa ca la mine se pare ca tot raul spre bine ca nu sunt inca cu burtica.
Mada,Ioana,Crisis,Lenutel,tuturor
KISSES

www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Magdita,esti tare draguta,iti multumesc.Am vorbit cu dr mea si yicea ca luna aceasta iar facem pauza,ca nu fac bine stimularile astea repetate...Cred ca in perioada asta de pauza am sa cer si parerea altui medic.
Dar tu,draga mea?Nu faci un test,ca vad ca esti in ziua 27.Hai,da-ne o veste buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

Aerlilian, Lucialu, imi doresc din tot sufletul sa "vizualizez", insa cred ca deja am semnele prevestitoare : zilele trecute m-au cam intepat ovarele, iar azi m-a cam durut spatele, cum ma doare de obicei cand trebuie sa vina. Ma simt si un pic balonata, asa ca ... Nu cred ca o sa va dau o veste buna. Orice ar fi, va anunt. Ma hotarasem sa cumpar test maine seara, daca nu vine, si sa il fac vineri dimineata. M-am saturat si eu sa tot vad teste cu o singura liniuta. Cand o sa vad II, cred ca o sa lesin !
Pup fetele dragi

magdita
http://tt.lilypie.com/lQvGp2.png
aspiranta din aprilie 2004

"Am invatat ca indiferent cat de mult suferi,
Lumea nu se va opri in loc pentru durerea ta."
"Avem timp" - Octavian Paler
www.flickr.com/photos/12786534@N04/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Am pus si eu o pozica cu printesa mea
http://www.flickr.com/photos/10210052@N04/2296003117/

Tin pumnii fetelor dragi care asteapta II liniute, va pup


www.flickr.com/photos/10210052@N04//" target="_blank">Alexia de Natalia Maria 20.02.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Buna fetelor!
I-mi cer scuze ca nu am mai reusit sa intru sa vad ce mai faceti, dar am avut o perioada mai plina de evenimente pe la restaurant, cu botezuri, mese festive si multe evenimente, ca deh..., se apropie postul si sa grabesc oamenii sa-si boteze bebelushii. Asa ca am vazut multi bebelusi zilele astea, sunt fericita!
Alexia28 stai linistita iubita, ca nu aveam de ce sa ma supar. Ca te-am vazut ca pe o mamica fericita, pentru mine a fost de ajuns! Singurul regret e ca nu am vazut-o pe cumintica de Natalia Maria, dar vin eu intr-o zi s-o vad si pe ea. Pupici si refacere rapida!!
Monica9 sa-ti traiasca minunea de fetita! O sa modific si prima pagina in curand, ca deja avem foste gravidute si proaspete mamici!
Lucialu cum te mai simti???
Boo si Ralu_t ce mai faceti dragelor, ca mi-e tare dor de voi, cand va mai vad burticile ???
Aerlilian nu fi trista!
Ancaoradea ce mai faci??
Mada23, Diana

ne intalnim de martisor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Alexia,mi-ai inseninat ziua cu pozele!E superba puiuta ta!Sa fie sanatoasa si sa te bucuri de ea!Si sa ne mai trimiti poze ca tare bine ne fac!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Alexia...pupici la grasunica, azi am o zi minunata, am inceput-o bine, multumim
Aerlilian...nu stiu ce pot sa mai zic , vesnicul o sa fie bine si pt noi intr-o zi, poate ar trebuie sa incercam inseminare, cu stimularile simple multe e cam riscant si cu rezultate cam slabe. O imbratisare dulce de la Galati ca sa uiti de "madame suparici"
Magdita..asteptam vesti
Diana, Hera, Ioana, Lucialu,Ralu, Monica, Boo, Anca, si pe cine am uitat scuze




in 2008 miracolul va veni pe strada mea...madutz
http://tt.lilypie.com/QQEep2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

Alexia, am vazut printzesa ... daca nu ar fi colegi in birou , as plange ...., e minunea lui Dumnezeu ... , nu exista cuvinte . si cum e vorba aceea , toate florile din lume nu sunt asa frumoase ca minunea ta

IoanaTugs , tu ce mai faci ? Iti doresc spor in toate si mai ales sa reusesti si sa ai bebe drag in brate si acelasi lucru doresc tuturor.

am uitat sa va spun ca nu mai am bufeuri, nu ma mai doare capul si aproape nimic , deja am avut un albus de ou acum o saptamana si ceva si o secretie alba , putina , nu mi-a venit inca ciclul, am avut si ovulatie , culmea, la ecograf s-a vazut si un folicul ; nu ma doare nimic ; deci efectele adverse de la diphereline au trecut ; de ingrasat nu m-am ingrasat , am tinut si post si dieta , nu mi-a cazut parul , sunt bine , repet ciclul nu a venit inca , inca sunt sub efectul diphereline, ma refeream la efectele rele ale tratamentului



va pup si ma intorc si eu la munca acum , cu drag , Diana

A FI MARE NU-I MIRARE, A FI OM E LUCRU MARE .

poze cu noi
http://www.dianabostan.evonet.ro/nunta.asp



Mergi la inceput