Informatii utile Constanta 13

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Invitatia ramane valabila pentru joi sau vineri, la ce ora vreti voi, si nu ma deranjati cu absolut nimic Ioana, sti doar.
maria08 pana la ce ora lucrezi tu? Ca eu ma gandeam la o ora gen 17, 18 ca sa fie mai toata lumea libera.
Si nu vreau sa astept pana vin de la unguri. Cu bautul o rezolvam ca Madaluta sta langa mine si o chemam si pe ea si bineinteles orice sau vrea sa vina
mari_lolutza si eu abia astept sa va cunosc si sa schimbam impresii!
dear_bambie, eleny79 si restul fetelor, voua cand v-ar conveni mai mult joi sau vineri?

Va pup si abia astept sa va cunosc!



"Oamenii pot uita ce le-ai spus, dar nu vor uita niciodata cum i-ai facut sa se simta" (Carl W. Bueechner)
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">
Poze, amintiri, etc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dear_bambie spune:

Buna!!!!
Crisis, multumim pentru invitatie!!!!!! Vineri este ok, singura problema ar fi cu ora, eu stau in navodari, si pierd cam o ora pe drum si nu as vrea sa ma prinda noaptea pe drum. Dar pana atunci , mai vedem ce hotaram! Abia astept sa ne cunoastem!!!

toate fetele!

aniversare casatorie; asteptand o minune

"Nu rupe firul unei prietenii, caci chiar daca il legi din nou, nodul ramane..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Buna dimineata!!!!!
Crisis: In perioada asta termin la 17, dar stabiliti voi ziua si ora ca eu am sa incerc sa ajung!!!
Azi ziua 27 de CM si astept sa se instaleze.....bine ca nu a venit mai repede ca nu as fi reusit sa fac analizele de ziua 2 sau 3......miercuri plec la Bucuresti la intalnirea cu Cocei si am zis sa impusc 2 iepuri dintr-un foc.
Va doresc o saptamana buna!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dear_bambie spune:

Buna.
Maria, multa bafta miercuri!!!

O saptamana excelenta!!!!!!!
toate fetele!

aniversare casatorie; asteptand o minune

"Nu rupe firul unei prietenii, caci chiar daca il legi din nou, nodul ramane..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ira79 spune:



Salutare fetelor si bine v-am gasit

sunt din Mangalia, si incercam de vreo 3 ani sa avem bebe, n-am ramas nicionata insarcinata. Am mai intrat pe forum, dar n-am postat niciodata la acest subiect.
Din istoricul meu, pot sa va spun ca am facut HSG, la Euromedica, si a iesit OK, monitorizare si stimulare, si la d-na Lutescu si cu Tutunaru, la Bucuresti, si am ovulatie. In noiembrie 2007 am facut laparo, cu Tutunaru, a gasit 2 puncte de endo, pe care le-a rezolvat, in rest totul OK. Sotul si-a facut spermograma , la d-na Matei, la Bucuresti, prin iunie 2007- astenozoospermie moderata.
Am fost vineri la o homeopata, la Bucuresti si i-a dat sotului un remediu . A spus ca data viitoare poate imi da si mie ceva.

Cam atat despre mine. Sper ca nu v-am plictisit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Ira79 bine ai venit!
Sa stii ca nu plictisesti pe nimeni cu povestea ta, suntem aici ca sa ne ascultam si sa ne ajutam una pe alta!
E bine ca ai rezolvat problemele pe care le aveai tu si iti doresc ca tratamentul pe care-l face sotul tau sa aiba rezultatele asteptate! Chiar, daca vrei, zi-ne si noua despre ce tratament este vorba?
Maria multa bafta miercuri, sa fie totul bine!
Asteptam sa ne povestesti joi cum a fost si sa ne zici daca poti ajunge la intalnire.
DearBambi, Marilolutza, Eleny veniti si voi?
Criss2081 poate vii si tu! Stiu ca trebuia sa ne intalnim anul trecut, dar din pacate, intalnirea nu a mai fost..
Madaluta poate iti faci putin timp si dai o fuga si tu, sa fie si o printre noi, poate se ia

toate fetele

Ioana
animalutele mele iubite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss_2081 spune:

milioane de plecaciuni ca nu am mai intrat pe forum
sper ca nu m-a uitat toata lumea.
crisis pot sa vin si eu la intalnire?
aduc o tarta cu fructe buna!

Doamne ajuta-ne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_lolutza spune:

FETELOR, sigur ca vreau sa vin si eu la intilnire. Unde anume ne intilnim si cind? Abia astept sa va cunosc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Dear_bambie, Ioana: Multumesc pentru sustinere!!!! Va povestesc cand ma intorc .....
Pana la urma cum ramane cu intalnirea, in ce zi si la ce ora??? Cris eu zic ca vom fi multe...nu te-ai razgandit?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Bineinteles ca nu m-am razgandit. Nu e mare sufrageria mea dar este loc. Va astept pe toate
Absolut toata lumea este invitata si Ioana am vorbit deja cu Madaluta si eu cred ca va veni pentru ca sta la doua blocuri de mine. Si sper sa mai vina si alte .
Ramane vineri la 17, 17.30 ????
E bine, va convine?
Hai ca astept cel putin 20 de fete!



"Oamenii pot uita ce le-ai spus, dar nu vor uita niciodata cum i-ai facut sa se simta" (Carl W. Bueechner)
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">
Poze, amintiri, etc...

Mergi la inceput