Gravidute si mamici de CLUJ - 51

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Meli iti imprumut eu daca vrei..... am vreo 3...da-mi Pm daca vrei. de unde sa iti cumperi...nu stiu. Am prea multe rochii de seara si chiar nu m-am mai uitat

Uitati-va www.youtube.com/watch?v=UBxq0QIIL7Q" target="_blank">aici si www.youtube.com/watch?v=Awm9nE8bJtI&feature=related" target="_blank">aici(neaparat sonor la a 2)

Lore, mamicutza de print David
Poze David Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Lore-super tari,hihi,tot acolo este unul unde bebe doarme in chiuveta sub apa de la robinet.mortala,hihi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Meli l-am vazut si eu pe cel cu ciuveta. E tare mortal, ca si cel care rade cand ii face taicasau buum

Lore, mamicutza de print David
Poze David Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariandra spune:

LORE - Merci mult,incet-incet incep si eu sa ma specializez.
VELENAMARIA - Si eu m-am chinuit tare mult cu alaptatul,mai ales ca nu prea am laptic destul.Cand era Daria mai mica o puneam la san si dupa o ora.Asta este,ne-am chinuit putin, dar a trecut si-i dau acum si formula ca degeaba, nu se satura.

Andreea si ingerasul Daria (03.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

salutare,
am scapat cu bine de primul examen,vineri am altul test grila ...antoni ....oare cine are chef de invatat mai ales cu un copilas prin zona?????cea mai tare faza a fost cand Sorana a zis sa-i citesc si ei din cartea de standing!!!

Sorana a transpirat mereu dar numai cand doarme ,vara cateodata se trezea uda pe par chiar si perna era uda.

Bex,inghetata am mereu in frigider,cumpar la cutie din Cora!!!!!mai nou imi place una de la Napolact-Mausse!

Redai,chestia cu pozele la copilasi e vreo superstitie sau ce?/nu de alta da si eu am facute la S si macar sa stiu ,nu am mai auzit pana acuma de asa ceva!sunt curioasa de raspuns!!

Victo,eu niciodata nu am trezit fata sa-i dau sa manance,si sarea mereu peste cate o masa.

SOSO (20 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

oana...am mai incercat 2 torturi de la pralina..
yogurta..asa si-asa..e acrut.
napoleon..bun, dc iti place ciocolata.

mami de ingeras Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

anca, acum nici eu nu/l mai trezesc..la inceput eram f stresata de gretatea lui si incepeam sa fierb cd vedeam ca a trecut ora de masa. acum il las sa isi fac somnul linistit, ca e marisor si sta mai bine cu kg.

mami de ingeras Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

Victo,mobolizarea si mai pune poze cu Stefan ,nu-l "ascunde" de ochii nostri si nici sa nu-l promiti la nimeni cand sunt peaci atatea fete faine!!!!!!!!!!!

Oana,asa deci azi aniversati 3 luni!!!!!!!!vai ce repede trece timpul,parca numa ieri faceam peaci galerie !sa-ti creasca mare frumoasa Maria Teodora si sa-ti aduca numai bucurii!

SOSO (20 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

meyyy..si noi am mancat azi tort pt cele 3 lunite...

anca, ca bine zici..sa mai pun niste pozici, desi noi nu suntem mari pozeri ca alte mamici de pe aci.

done..am pus niste poze..sper ca noi...de la botez nu prea am, am mai mult inregistrare video.

mami de ingeras Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nrl spune:

Maria Teodora si Stefanut LA MULTI ANI!

Nicoleta mami de Andrei (08.12.2007)
http://community.webshots.com/user/nicoletarl

Mergi la inceput