vreau un bebe

vreau un bebe | Autor: diana_25

Link direct la acest mesaj

Nu raman insarcinata.am ciclurile dereglate in urma unei pierderi de sarcina,sunt disperata, nu am ovulatie, si dupa toate astea am primit vestea ca am un ovar cu inceput de polichist.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns toriceli spune:

quote:
Initial creeata de diana_25

Nu raman insarcinata.am ciclurile dereglate in urma unei pierderi de sarcina,sunt disperata, nu am ovulatie, si dupa toate astea am primit vestea ca am un ovar cu inceput de polichist.

diana


Buna Diana .Am mai incercat sa iti raspund dar din pacate nu ma pricep prea tare sa folosesc toate comenzile puse la dispozitie de forum In caz ca primul raspuns nu va ajunge , repet intrebarile :
Cine ti-a pus diagnosticul de ciclu anovulator si ce procedura s-a folosit ?
Ovarele polichistice se trateaza iar in nu putine cazuri au dat randament.
Si cilcurile neregulate au leac si chiar cu un ciclu neregulat poti ramine gravida. Sunt oarecum in situatia ta , am pierdut o sarcina , ma suspectez de ciclu anovulator si sunt in investigatii. La fel ciclu neregulat si inainte si dupa sarcina numai ca dupa sarcina durata s-a modificat considerabil. Putem dicuta pe aceasta tema. Trebuie sa existe o solutie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Diana,

Ai mai deschis un topic aici: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114773 unde ti-am si raspuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_25 spune:

toricelliam fost la medic.Eu nu am avut ciclu neregulat pana sa raman insarcinata, dupa s-au intamplat toate.Acum de exmplu nu imi vine deloc de pe 29 noimbrie ultima data si la sfatul medicului am luat duphaston si da semne sa vina dar se opreste, nu stiu ce sa mai fac.din aceasta cauza am ajuns la aceste probleme.sper sa fie bine

Mergi la inceput