Casnicute sexy (157)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Danelutza
Aaa, aseara a cerut sa-i dau ciocolata, a luat o bombonica alba si una neagra. I-am spus: Isabella, doar una. La care ea mi-a aratat bomboana alba si a zis"binzica mami", adica aia e brinzica nu ciocolata .


Isteata nora am mey...

quote:
Iar ieri l-a dezbracat pe tat'su de pulover, cind s-a dus dupa ea sa vada unde i l-a pus, era in bideu, bineinteles il pusese la spalat


Si mai e si harnicuta.


Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by monica-elizabet
ieri mergeam pe strada cu astia mici si alex si ruxi o tineau de mana pe mariuca(fetitza andreeip) si alex ii zicea...mariuca cand o sa cresti mare eu cu tine ma insor, apoi se adreseaza catre bunicul mariucai...ce parere ai tataie??? pot sa ma insor cu mariuca? saracu om sa lesine si alta nu noi fetele radeam de ne tavaleam pe jos...dar bunicu' era cam serios... inca de asta vara tot ii dadea tarcoale si ei si biancai a lui viovio...hm...cam nehotarat baiatul asta al meu...geaman...deh...da las' ca-i bag eu mintile in cap



Imi si inchipuiam scena cu Robert in locul lui Alex si pe socru-miu in locul lui tataie. Hmmm...Cam asa e si el...mai rau ca o soacra...

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:



Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Am intrat sa va salut si sa va doresc o sapatamana minunata.
Eu ma trantesc in pat.
Va pupacesc pe toate

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Danelutza





Te-ai apucat de fumat cu nora-mea?

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna fetelor!Noi suntem ca si inainte...o zi bine...zece nasol...ca sa fie treba buna, Dan a facut si o infectie urinara .La cei cu astfel de probleme asa ceva se cam face...dar parca e prea mult pentru elI-am facut urocultura saptamana trecuta si azi am luat rezultatul, bineinteles caci e aproape de sfarsitul lunii, medicamentele compensate s-au terminatNu am chef de nimic , parca imi fuge pamantul de sub picioare .Va pup pe toate!!!!Acum merg sa fac ceva sa mancam, mai revin mai tarziu putin.

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by mariussimiuc

quote:
Originally posted by Danelutza





Te-ai apucat de fumat cu nora-mea?

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...



Poti veni si tu sa servesti o pipa cu noi

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Doina sanatate multa lui Dan

Monica sa inteleg ca si mie imi va aduce Isabella mai multi pretendenti, ca deh si ea e tot gemeni

Miki

Mirela parca te laudasi ca o sa scrii mai des, ca ai terminat de studiat.

Dana ch sanatate multa

Dispar sa confectionez niste spaghete cu broccoli.

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

seara buna,
doina, of...sanatate multa lui Dan aveti grija de voi
miki, esti obosita eu te astept pe bancutza cu un vin fiert sa te simti mai bine
danelutzo...nu-sh ce sa zic de geamana ta...as zice io da mi-e frica de cuscra-ta
eu in seara asta am facut macaroane cu piept de pui si sos cu ciuperci si mititei...maine...habar n-am ce sa mai "comand" sa-mi cumpere tata
sunt in zona, cu un ochi la tv si unul pe-aici pe toate

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

pe pagina a doua ? -ulutelor sexoase, pe unde bintuiti ?

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput