Minunatele Scorpiute (51)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

tuturor.
Eu spun ca nu as stii sa am grija de o fetitzadar stiu caci daca o tin in ritmul acesta de stres s-ar putea sa-mi iubesc nora tot asa.
Monica poate nu o sa mai ninga si la Ctdar sincer vreau sa va simtiti si voi bine
Doamne ajuta!

In oraselul copiilor




Si ingerii au nevoie de ajutor


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

atunci sa ninga doar pe bucatzele in rahova...cred ca maine mi-o iau de la fetele din rahova care or fii si ele satule de zapada
si multumim ca te gandesti la noi sa ne fie bine si sa ne distram
Doamne ajuta! si pentru voi

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Buna seara, fete minunate !
Ma simt mai bine, se vede, nu ? Nu mai are nimeni temperatura in casa, e vineri seara...vin 2 zile de stat acasa, yupi !
Monica si mie imi pare rau dupa fetele mentionate de tine, dar cum scrie si Laura, poate ca intr-o zi vor reveni la noi.
Laura, sa stii ca si mie tot la o fetita imi e gandul. Nu ma vad cu un baiat. Dar...de nevoie inveti, ce si cum sa faci si cu un baietel, nu ?
Sa intri sa ne scrii, ce ai facut la examen, maine. Multa bafta !
O seara cat mai faina, va doresc, fetelor !




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Buna dimineata, fete dragi.
Va invit la o cafea.........eu mi-am baut-o deja, de copii mei sunt matinali. Acum sunt la desene iar eu recuperez ca aseara am fost daramata si nu am mai intrat pe net.
........si mie imi pare rau de fetele care nu mai sctiu, ma gandesc de multe ori la ele, dar poate totusi candva vor mai da un semn de viata.

Esme m-ai auzit ca te-am strigat in gand de aia ai aparut. Ma bucur ca sunteti bine....deci pe 28 o sa ne spui ca e fetita??
..........si mama mea ne spunea tot timpul " ca ea nu ar fi stiut sa aiba grija de baietei", cand ma ramas eu gravida cu David, bunica imi spunea ca asa de mult si-ar dori pentru mine o fetita. ..........pana la urma toti au fost fericit si cu baietel..........si le-a venit si randul la fetite.
Monica bine ca ne-a atentionat Nina, am vazut si eu poza voastra. E super si poza dar copilasii si mai si!!!!

Noi azi avem program de liber....stam mai mult pe acasa, din lipsa de masina si din cauza de multa treaba. Sotul a plecat sa ajute pe cineva la mutat, maine mergem la biserica se tine masa de Craciun (da, abia acum) si trebuie sa pregatesc cate ceva.

Nina, ma bucur ca va e mai bine......stai linistita vine caldura, la mine acum pe balcon termometru arata 12 gr, bine poate nu sunt chiar
atatea dar e foarte cald si innorat. Ninge abia de la 1900 m. Li se topeste zapada la astia si nu mai pot schia

Laura spor la invatat........iti tinem pumnii!!

v-am pupat, va doresc un sfarsit de saptamana minunat..........plec ca m-au descoperit


Mira mami de DAVID (15.08.2002) DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)


Poze noi ....cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna dimineata minunatelor.
Azi stam acasa si asteptam musafirii care s-au anuntat.
Monica am vazut si eu poza cu puii tai este deosebita si sa stii ca intru si la vot(puii sunt frumosi asemenii tuturor copiilor prezentati_si e normal sa fie asa)
Doamne ajuta!

In oraselul copiilor




Si ingerii au nevoie de ajutor


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Buna scorpiutelor,
gabi, mire si va multumim din suflet pentru aprecieri, eu inca nu am reusit sa vad toate pozele din concurs dar din cate am vazut toti, dar absolut toti sunt niste frumosi, m-am uitat in sfarsit la toate pozele de anul trecut si la burticute...si ma bucur sa "cunosc" mamici si copilashi de pe dc nu numai ca sunt oameni deosebiti dar numai fete frumoase si copilashi care-si intrec parintii
astazi ne-am vazut cu cateva fete de pe dc de aici din rahova, nu va pot spune ce bucurie este pe alex si ruxi...chiar daca se vad atat de rar, eu le povestesc mereu ce fac ei nu=i uita...urmeaza sa ne intalnim mai multe fete si alex abia asteapta fiindca sunt si baietei mai de varsta lui.
in rest...somn de voie si o prajitureala (tiramisu) fiindca maine-i ziua bunicii mele si trebuie sa o serbam asa cvum se cuvine
va pe toate
sa aveti un we fain in continuare

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Buna, fete minunate !
Laura, ce ai facut la examen ? Te-au ajutat pumnii nostri stransi ?
Teo cum mai este ?
Noi suntem bine, ne bucuram de statul acasa, in weekend.
Caut si eu 2 poze sa trimit, sa ramana in sertarul cu amintiri(cum frumos a scris cineva) al anului 2007, la DC.
Elena si tu ai fi avut niste poze minunate de trimis cu dragostea celor 2 minuni ale tale. Tare imi mai plac pozele cu dragostea dintre frati sau surori.
Mira, nu trimiti si tu, 1-2 poze ?
Apropos ! In februarie, cand vine sora ta in Ro, daca nu cer prea mult, ai putea sa imi trimiti ace dintr-acelea de 5mm, pt. pen-urile de insulina ale Cristinei ? ...Imi sunt pe terminate.
In legatura cu primavara....eu, deja, ascult Tudor Gheorghe cu ale lui cantece de primavara. Asa-mi inchipui si eu, ca e primavara, afara.
Dodo, o seara placuta, va doresc, alaturi de musafirii vostri !
Monica, la multi ani cu sanatate, bunicii tale ! Sa va bucurati inca multi ani de ea !
Tiramisu....
O seara placuta, fetelor !




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolcebaby spune:

Normaaaal ca m-au ajutat pumnii vostrii

A fost bn la examen... am putut sa ne inspiram profu' avea doua examene suprapuse si am ramas asistati de o tinerica fara autoritate prea mare, asa ca am profitat

Ma striga fi-mea

va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Cu inspiratie, fara inspiratie, important este sa treci examenul, Laura ! Bine ca ai scapat de o grija !
Am gasit si eu, 2 poze , pentru concurs. Va anunt cand apar.
Noapte bune si somn usor, fetelor !





Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Nina binenteles, teste am comandat deja, dar ace uit de fiecare data de care??
....de poze, nu stiu. Nici nu am stiut ca exista concursul, noroc cu tine Nina!!
Monica si ziua tatalui meu e maine!!
Laura felicitari pentru examen!.
Dodo voi ce ati mai facut azi?

....la noi a fost soare si frumos cu toata ploaia preconizata si innoreala de dimineata. In rest m-au inebunit de cap ai mei teroristi. Intr-una nu stiu decat sa se maraie, sa planga, sa sa certe. Eu am bucatarit pana acum, am facut cate ceva pentru maine la biserica.

noapte buna, va doresc.

Mira mami de DAVID (15.08.2002) DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)


Poze noi ....cu noi

Mergi la inceput