Timisoara, Impreuna! ( 77 )

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Doris, as venii acasa cu primul avion crede-ma dar mai trebe sa rezist cativa ani ...
Ai grija ce zici Doris s-ar putea sa se intample mai devreme decat crezi ... glumesc ... dar eu tot vreau covor rosi si toate cele

Pupici

Poze cu noi
www.onetruemedia.com/shared?p=49637cc8cc6e5649623278&" target="_blank">Craciun 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Silva, numa sa-mi spui cu vreo saptamana inainte, sa dau comanda la cristale Swarovski pe covorul rosu...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

quote:
Originally posted by Doris-Alina

Silva, numa sa-mi spui cu vreo saptamana inainte, sa dau comanda la cristale Swarovski pe covorul rosu...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI







Bey, neam de neamu lu' Popovici n-o avut cristale Swarovski

Poze cu noi
www.onetruemedia.com/shared?p=49637cc8cc6e5649623278&" target="_blank">Craciun 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirific12 spune:

Buna tuturor si scuze pentru offtpic.

Va rog sa ma ajutati cu numele unui chirurg foarte bun din Timisoara.
pentru o operatie de hernie inghinala.

Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

'neata la lume,

e gata, cum sunteti azi?
Aici e aproape miezu noptii, nu dorm inca ca trebe sa-l astept pe sot sa vina de la job sa-l doftoricesc ca e saracu cu durere de si prietenii stiu cum se manifesta barbatii la durere ... la al meu de doua zile zici ca e sfarsitu lumii
Pai va doresc o zi faina, ne auzim mai incolo

Va pupa
Silvana si Paul

Poze cu noi
www.onetruemedia.com/shared?p=49637cc8cc6e5649623278&" target="_blank">Craciun 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Salutare!!!!!

Sunt la lucru,nu ma simt prea bine pentru ca este prima zi de CM,asa ca o sa am o zi tare proasta.
In rest nimic interesant asa ca o sa astept sa vad ce mai povestiti.

Va pupacesc pe toate si sa aveti o zi buna.

un suflet trist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Fetelor pofiti si acuma sa incep,aseara nici pomeneala sa mai am chef de chef sa intru pe net dupa ce ni s-a intamplat,sunt cam asa un ochi imi rade,altul imi plange cu care sa incep,deci la taest l-am facut varza pe tapul ala (avea un cioc frate),arogant mi-a trantit tarasi testul pe masa si omu s-a apucat de treaba,gandea ca dureaza ore in sir la mine sa raspund la 10 intrebari,mi-a spus ca ar fi bine sa fac jumate din el,dar pe un ton si cu o privire la mine,na stai ca fata a tocit doar a ascultat-o pe Katik care a trimiso-o la tocit in loc de framantat ieri si nu numai ea ,deci in 5 min sunt gata de complectat toate intrebarile,dar frumos cu mai multe variante de raspuns chiar,cu compuneri de ci nu mecanic raspunsul,in fine se uita boul ca la urs la hartie,ia pixul rosu,sa corecteze crede el,citeste-bifeaza raspuns corect,in timp ce citea se mira si el de raspuns,cred ca vb lui Laura nici el nu stia prea bine raspunsul,dar au pretentii la noi,sa vedeti dupa ce a bifat toate rasunsurile ce si-a schimbat atitudinea fata de mine,a inceput sa fie zambaret,sa faca glume,sa stabilm termen pentru inmanarea certificatului de cetatean german,mi-a strans mana si mi-a spus WILKOMMEN,deci asta a pus capac,am vrut sa-l intreb unde Wilkommen in civilizatie crede el,dar el crede ca noi venim din pesteri,bai frate,dar in fine asta e,am terminat,urmeaza saprimesc acasa o invitatie auzi ca sa vin sa primesc certificatul de cetatenie (mare branza).
Acuma urmeaza o problema ft delicata prin care trecem,pe care nici nu asi avea voie sa o spun pe net,dar am incredere in voi,imi vine ieri in posta un plic pe care vad apostila de la birou de avocatura,zic what a f...,precis e vreo amenda de depasire de viteza,ca sotul e as la asa ceva,deschis plicul incep sa citesc,inlemnesc, antipiraterie : nume,IP adresa,programul,obiectul,data,ora,etc,ne-au depistat ca am tras ceva de pe net,citesc mai departe sa platim o amenda,sa numai facem,sa distrugem obiectul,etc,apoi riscuri :1. esti in obiectivul tribunalului care poate sa decida sa iti deschida proces care se poate termina cu inchisoare sau plati de sume de 30.000 de euro; 2. tribunalul poate decide oricand sa vina sa-ti controleze casa,pc,sa vada daca mai ai cd copiate (asta ar fi catastrofal).Deci noi ieri am fost trilul-lilu amandoi,e o situatie ft grava dar am fost constienti doar,stiam ca aici se fac controale,s-a infiltrat o firma in programul asta de download si au extras toate datele noastre,sunt sigura ca nu suntem numai noi ca sunt mil.care fac asta dar cine are ghinion asta e.Ieri a resetat,a formatat tot in pc,a bagat rahatau asta de Vista (ca asta il avem original) a scos tot din pc,ce facem fetele cu dvd si cd copiilor,deci trebuie tot dus din casa,te poti astepta oricand la un control,apai asa ceva nu ne lipsea deloc,sunt ko si eu si helmut.
pe toate,merg sa il trezesc pe Andi,pe mai tarziu dragelor.

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia


www.onetruemedia.com/shared?p=4beafd0f77f6e5dae16a0d&skin_id=404&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Craciun 2007


www.onetruemedia.com/shared?p=4bf033b6a71fda03f8a6fa&skin_id=406&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Timisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza si de la mine...

Silva, merci de cafa...
Si zici ca al tau trebuie ingrijit, offf, offf, mai, mai...

Claudia, felicitari pentru cetateana germana din tine...
I-ai dat clasa la ala...
Cat despre a doua problema, nu e deloc roz si nici de neglijat...
Sa va faceti curatenie in pc, ca nu-i de glumit...
Dar ce era cu trilulilu? ca asta nu am priceput?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

trilu-lilu adica varza,vb si eu prostii pe aici,e o expresie care o foloseam noi in ro,colegele de la lucru,asa intr-o stare idioata adica, intr-un fel ne bucuram ptr reusita mea si pe de-o parte ne gandeam la solutii ce ne facem.Helmut facea ieri si misto,cand eram la cumparaturi,zice catre mine : ai luat carne macinata,zic nu ptr ce,cica sa-i fac chiftele sa-i trag cu prastia la puscarie,auzi gluma buna,deci eram asa cand tristi si fara iesire,cand faceam misto,nasol rau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

'neata si de la mine si Silvana pt

Bey Claudia bravo draga pai esti tare felicitari.
Ce chestie nasoala cu netul asta. si acum ce faceti?
Aveti grija de voi

katik de ce nu esti la apel?

Doriselu ce mai faci mami?

Bey , eu de azi am ramas doar cu matza in casa. Faza naspa e ca inca nu mi-a trecut faza naspa si tot aiurea ma simt (3 zile la rand?)
Hai va pe toate si ma duc la



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput