Catre toti moderatorii!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

O sa inchid acest subiect. Daca cineva vrea sa isi ceara scuze il pot deschide sa o faca.
Mie mi-ar fi fost rusine sa deschid un astfel de subiect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

nu cred ca o imagine cu un bebelus sau orice om iesit din operatie este mai socanta decat multe altele. si fiecare are dreptul sa puna ce poze doreste in album atata timp cat nu intra in limitele obscenului. am sa va rog sa respectam toti aceasta regula.

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

quote:
Originally posted by martie

Draga Sheannamp (conform principiului simetriei),

1. Nu stiam ca pozele se selecteaza automat dintr-un album personal al unui utilizator, deci in cazul acesta NORMAL ca nu te vei duce la bietul om sa-i spui sa-si scoata poza cu copilasul lui.

2. eu la accident de masina am vomitat din cauza socului, am mai spus-o dar o repet pana intelegi, ca vad ca intelegi mai greu.

3. a nu stiu cata oara te tragi concluzii... asa din abisul necunoasterii tale si din lipsa de bun simt.. sau de 7 ani de-acasa. De unde stii tu ca eu nu am trecut prin asa ceva, vreau sa te intreb?
Pentru ca nu mi-am pus pozele sa le vezi tu?
Fata mea cea mare a fost oparata de 2 ori, nu ca ar fi treaba ta.

Si cu asta am terminat orice discutie, ca oricum nu am cu cine... te iei de cuvantul vomitat, scos din context. Atata poti, atata faci.


Martie,
cred ca nu ai apucat sa citesti regulamentul

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martie spune:

Joxy, eu vreau sa-mi cer scuze fata de parinti, imi pare sincer rau.. dar, asta e... m-am socat.
Le cer scuze, chiar imi pare rau daca prin ceea ce am scris i-am lezat in vreun fel. Ma voi ruga pentru ingerasul lor.

Cel mai bine ar fi sa inchizi subiectul, vad ca am creat o isterie.. nu asta a fost intentia mea, doar m-a socat o imagine foarte tare.

Mergi la inceput