Casnicute sexy (156)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by georgi75

Hei! Nu va place cafeaua mea?





Georgiana-mami de Stefania


Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!




Multumesc , tocmai o servesc

Va tuc pe toate sint in zona, prepar valiza soatei, ca diseara aterizeaza la Bucuresti.

Miki bafta la doctor, sa dea DD sa-ti iasa analizele bune si sa faci si un bebe.

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Buna sexoaselor,
ooo...a facut cuscrela cafea azi... multumim georgico
Danelutzo deci tre' sa intru in actiune cu italianu noroc ca nu e zapada...da de maine se anunta ca ninge iar
cum va mai simtiti tu si isa?
miho...hai bre unde esti?
Liano, unde e galeata promisa
miki, sa ne zici ce ai facut la dr
Doina, incearca sa-i pui ceva pe spate lui Dan, ceva gen scutece din finet si doar sa i le scoti pe alea sa nu-l mai dezbraci chiar de fiecare data...eu asa faceam cu astia mici cand erau raciti si transpirau des...cum se mai simte azi?
va pe toate sa aveti o zi buna, eu sunt in zona deocamdata mai tarziu fugim pe-afara



monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Monico italianii vin, ca-s patru . Noi ne simtim bine, mucioase, dar sanatoase
Cite grade sint la Bucuresti ?, ca sa stiu daca le ingheata termometrele ...
Si daca ninge de miine, iar, am sanse sa-l am acasa vineri noaptea ?
Multumesc anticipat de raspunsurile la intrebarile mele.

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Salutare

Azi am mai facut niste analize. Maine dupa-amiaza mai merg la dr. Iar am de luat antibiotice. Problema e ca am dureri de cap de la antibiotice si nu mai iau 2 pe zi ,ci doar una

Citesc din urma
Pupici la toate

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Miki sanatate multa , sa-ti treaca durerile de cap

Am compus un cintecel

"Barbatelul meu cel drag
La Bucuresti a plecat
of, of, barbatelul meu
A plecat cu masina
Se-ntoarce cu sania
Of, of, barbatelul meu "

Dispar la calcat, ca vaz ca vorbesc singura in zona asta si pe ziua de azi. La mine ninge, ninge, ninge cu fulgoi ca in povesti, odrasla doarme, iar eu... muncesc

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Fetelor sunt pe fuga,azi e ultima zi de scoala...asa ca de maine vreo 2 saptamani pana intru in paine,am sa va stresez si eu pe aici

LA MULTI ANI DANA! si multe ...sa fii fericita si iubita,sa ai parte numai de bucurii alaturi de familia ta !!!

OLGA,uffffff,dragutul Tony,nasol cu infectiile astea la urechi!!... la amandoi,sa se faca cat mai repede bine...ma bucur ca in sfasit v-au dat antibiotic,acum ai sa vezi ca se face repede bine...virusii astia

DANELUTZA si tie si Isei!!!!...cum va mai simtiti?..tu cu mainile cum esti?...deci ramai singuricacateva zile!!!

MIKI sa-ti treaca repede durereile de cap!..da de ce iei antibiotice?...ce a iesit la analize?...sanatate multa!

GEORGI,mersi de cafea,desii eu acum o beau,cam tarzior ,cred ca s-a racit,dar e ok ca o incalzesc,daca a mai ramas ceva!!!...ai mei stau pana in Mai,pe 13 pleaca acasa...va fi jale,dar asta e viata...sunt bucuroasa ca s-a acomodat Robert cu ei tare bine,i-au cam trebui 2 luni,dar acum e super...sa vezi tragedie cand or pleca

MONICUTZA,cum e acasa?...cred ca super bine!!!...cum a fost la analize?...distractie faina in continuare!!!


Gata sexoaselor,tre sa fug la scoala,,va ,va multumesc la toate pt urarile de bine lui Robert!!...sanatate la toata lumea,pe maine!!!




Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Danelutza, azi a fost chiar cald afara s-a topit zapada...dar printre blocuri tot mai este si noi am profitate de stradutele laturalnice sa ne dam cu saniutza.
sunt convinsa ca o sa ajunga la voi inapoi acasa cu bine...asa ca nu-ti mai face griji
Mirela proaspata absolventa...abia astept sa stai mai mult cu noi pe-aici.
mihaaaaaa...mihaaaaaa...unde esti fatoooo???
miki, ai grija de tine


monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Mirela felicitari, asteptam sa ne povestesti cu ce o sa te ocupi

Monica speram ca nu aduce sotul zapada de aici, tocmai m-a sunat ca, avionul care trebuia sa decoleze la 17,40 ora Italiei, are ceva defectiuni si vor pleca la ora 23 , asa ca voi sta cu ochii beliti in tavan pina vor sti ca au aterizat la Bucuresti

Mey, dar restul sinteti in somaj, am vazut-o pe cuscra, Liana, Doina, dar aici prezenta nik.
Lasati ca de miine somezez si eu

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by monica-elizabet
mihaaaaaa...mihaaaaaa...unde esti fatoooo???



Acus vin..acus...

Dana,LA MULTI ANI ,sa fii sanatoasa si fericita!

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

LA MULTI ANI DANA!!!!!
Georgi, oi fi eu tare ...dar mai cedeaza si la mine cate ceva
Monica am incercat toate variantele , dar transpira foarte tare, parca este de la sauna...trebuie schimbat tot!!!daca e in pat, inclusiv cearsaful.
Danelutza, cu raceala cum mai stai?ti-a mai trecut?
Miky, ce vesti ne dai???
Liana , eu beau din galeata, nu vreau din cescuta, e mai buna la vadra....cafeaua.
A fost doctorul la Dan, zice ca se vindeca bine escara, dar e de durata
Acum ne pregatim sa se puna in verticalizator.
Voi ce faceti?


Doina Bita

Mergi la inceput