Gravidute si mamici din CLUJ - 46

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

am reusit sa pun niste poze ,zic eu superbe!

ati folosit careva aeroterma? e tare nasol sa las sa mearga pana vin astia sa repare centrala?

http://community.webshots.com/user/melindapapp2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

AM tot uitat sa va spun tu fetelor :PT CELE care folositzi OJA vo recomand pe cea de la Kallos "waterproof" e superrrrrrrrrr buna ,tzine si 4 zile ,chiar daca spalati vase :))

TIADRIS SI O MAMICA FOARTE FERICITA
3 oct.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nrl spune:

Salutare

Meli, bine ai revenit . Eu nu reusesc sa vad pozele noi. Daca nu gasesti instalator spune-mi ca stiu si eu cativa care se ocupa de centrale.
Alex, daca chefuim cu bebeii de 8 martie vin si eu.

Nicoleta mami de Andrei (08.12.2007)
http://community.webshots.com/user/nicoletarl

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

fetelor,mersi mult,am vorbit cu cei de la ariston au spus ca vin la 3.sper sa o poata repara!daca nu, daca nu va suparati, va sun. adica , asta am vrut sa va rog, daca vreti sa-mi trimiteti numerul vostru PM.nu numai pt asta, dar s-o am.

legat de intalnire, pe cand? ca si eu as vrea, hihi.

Andrea-legat de caderea paruluiu, mie imi pica ingrozitor, dar nu ca pica asa normal, ci in suvite.mi s-a recomandat de la farmacie de la Foltene sampon si niste tablete9ceva vitamnie), incearca-le poate ajuta.

a adormit piti, va citesc din urma si va mai scriu

Meli+Timea-Larisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iko spune:

buna

si noi am fost la pimbare si ne-a ingetat nasucu

bine ai venit Meli aseara te pomeneam am vrut sa ma uit la poze dar nu se vad vai tu centralele astea anostru sa stricat inainte de Cracun si terei zile am stat cu radiatoare

varga beles ie preferatu lui sotu ar minca toata ziua

vizavi de caderea parului mie mia zis dc sa iau de acuma vitamine ca o sa-m cada paru ci ca asa ie dupa sarcina si mai ales daca si alaptez

vai tu fetelor nu mai stiu ce sa fac fata mea numa ca a scapat de bubele de la stanca acuma se duce pielea ca si dupa ce te arde soarele si ramine aspru am fost saptamina trecuta la dc nea dat ceva crema dar in loc sa se traga se extinde nu stiu ce sa ma fac

IKO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

tu fetelor,va mananc,cum nu vedeti pozele?intrati pe prima pagina unde Diana a trecut in dreptul numelui la fiecare poze si le puteti vedea.

Iko-nu poate fi dermatita atopica?

Lilly-felicitari pt fetita,important e sa fie sanatoasa,nu conteaza sexul,parerea mea.la mine Cruciat mi-a spus in saptamana 16,hihi ca va fi o fetita.
STITI CAREVA DACA E NASOL AEROTERMA LA BEBE?

Nico-mersi mult de nr.

Meli+Timea-Larisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bex spune:

Meli, nu cumva ai selectat albumul ca fiind privat? ca eu asa am patit si fetele nu vedeau...

alez, zic super ok la chicago's, dar fara baieti;) ca ma gandesc ca s-ar plicti:) eventual cu bblusii:)eu o sa vin si cu nasica papusii, care va fi la noi:) sper ac e ok:) e cea din CA.

Co +Carina Alysa

http://lilypie.com/pic/080104/j87d.jpg http://b1.lilypie.com/tm33p2/.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

OK tu fetelor deci nu vreti sa vina si taticii ?hmmmmmmm
eu ziceam sa vina, sa aiba cine sta cu bebelashii sa putem si noi dansa un picutz
dar bebelashii ii luam cu noi

OK TIMP DE GANDIRE PANA SAPTAMANA VIITOARE
vaiiiiii ce o sa ne distram de fain ,iuhuuuuuuuu de abea astept

TIADRIS SI O MAMICA FOARTE FERICITA
3 oct.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

Tu MELI draga nici eu nu ti vad pozele :(
MELI vrem sa facem o petrecere de 8 martie ,dar trebuie sa organizam din timp ca sa putem face rezervare

CO sigur hai si cu nasica io fi dor de un chef adevarat draga de ea

Listutza
GABI,ALEX,ANDREEA(dariandra),ADRIANA(mamiALEXIA),CO+nasica,NICO,MELI

IKO nu stiu ce sa te sfatuiesc ,eu folosesc pt mamarutza uleiul de la MUSTELLA

TIADRIS SI O MAMICA FOARTE FERICITA
3 oct.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Alex-mie mi-e ok si cu sotii!
intra la prima pagina langa numele meu, nu poti sa nu vezi,hihi,ca eu am incercat acolo si se vad. e un ambum separat

Mergi la inceput