Fetele sexi din zodia Varsatorului (2)

Fetele sexi din zodia Varsatorului (2) | Autor: gina_butnaru

Link direct la acest mesaj

Aici a inceput povestea noastra:
1


_____________________________________________________________________________

ellinia (Cristina) - 22 ianuarie 1979 - este casatorita cu Andrei (capricorn - 01.01.1966) si are un baietel Stefan-Costin (pesti - 25.02.2005)

Ioana81 (Ioana) - 22 ianuarie 1981 - este casatorita cu Cristi (rac - 13.07.1979) si are un baietel Vladimir (leu - 24.07.2006)

fannna2003 () - 22 ianuarie - este casatorita cu Sorin (scorpion - )

trischa (Adina) - 24 ianuarie 1973 - este casatorita cu Tibi (rac - 01.07.1975) si are o fetita Patrizia (balanta - 04.10.2006)

saryta (Mariana) - 2 februarie 1980 - este casatorita cu Anghel (leu - 16.08.1976) si are 3 fetite: Andra (varsator - 12.02.1999), Sara (rac - 27.06.2005) si Antonia (scorpion - 21.11.2006)

ramyteo (Ramona) - 3 februarie 1982 - este casatorita cu Tiberiu (rac - 19.07.1974) si are o fetita Teodora (rac - 29.06.2005)

redai (Lore) - 3 februarie 1985 - este casatorita cu Marius (gemeni- 18.06.1974) si are un baietel David-Vlad (rac - 18.07.2007)

Isa_Cris (Isabella) - 9 februarie 1978 - este casatorita cu Adrian (gemeni- 01.06.1981)

CrisaS (Anca Cristina) - 14 februarie 1976 - este casatorita cu Radu (berbec - 17.04.1977)

gina_butnaru (Gina) - 17 februarie 1977 - este casatorita cu Tibi (taur - 04.05.1976) si are un baietel Razvan-Andrei (rac - 27.06.2006)

puppe (Cristina) - 19 februarie 1972 - este casatorita cu (varsator "veritabil" - 27.01.1972) si are o fetita (rac - 08.07.2003)

maru ( ) -

teo_mire (Mirela) - 9 ianuarie - prietena noastra draga si sora Ramonei



_____________________________________________________________________________

Va astept la capitolul nou.

Mama lui Razvan-Andrei

Ticker


www.flickr.com/photos/21444943@N07" target="_blank">Poze Razvan, mami si altele (Am pus poze cu bradul)


www.onetruemedia.com/my_shared?z=238f71e8c47eddba54dbe4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete (Avem si filme noi!)


"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Cand am vazut ca faci altul am zis sa iti pupicesc pupitru ca facusi listuta.
Mei da vazusi ce-mi facu Teo?

mona&teo
NASTEREA TEODOREI IN ZI DE SARBATOARE
PERLUTELE TEODOREI
DICTIONARUL COPILARIEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Hai ca va pup varsatoricilor,vrajitoricilor,pisicilor,sexoaselor si pa pa ne auzim maine ie? Ca seara nu intra nici una si stau singura pe aici
Pupici la pitici si piticute

mona&teo
NASTEREA TEODOREI IN ZI DE SARBATOARE
PERLUTELE TEODOREI
DICTIONARUL COPILARIEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gina_butnaru spune:

Ramona, stiam ca trebuie sa deschid capitol nou, dar ma prinsesem cu niste treburi.

Ce ti-a facut Teo, ca n-am reusit sa citesc tot?

Mariana, mersi pentru complimente!

Mama lui Razvan-Andrei

Ticker


www.flickr.com/photos/21444943@N07" target="_blank">Poze Razvan, mami si altele (Am pus poze cu bradul)


www.onetruemedia.com/my_shared?z=238f71e8c47eddba54dbe4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete (Avem si filme noi!)


"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Gina --numai daca intri pe perlute pe ultima pagina ai sa vezi ca nu ami stu sa povestesc inca o data da?
Hai pupici

mona&teo
NASTEREA TEODOREI IN ZI DE SARBATOARE
PERLUTELE TEODOREI
DICTIONARUL COPILARIEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gina_butnaru spune:

Bine Ramona, ne vedem maine.

Seara nu am timp si daca am timp nu mai am loc de Tibi la calculator.

Plec si eu in 5 minute, asa ca va pupicesc.

Ne vedem maine dimineata.

Pupici multi la toate varsatoarele sexi si bebeii lor!

Mama lui Razvan-Andrei

Ticker


www.flickr.com/photos/21444943@N07" target="_blank">Poze Razvan, mami si altele (Am pus poze cu bradul)


www.onetruemedia.com/my_shared?z=238f71e8c47eddba54dbe4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete (Avem si filme noi!)


"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gina_butnaru spune:

ok, o sa intru maine dimineata, promit.

Pupici lui Teo!

Mama lui Razvan-Andrei

Ticker


www.flickr.com/photos/21444943@N07" target="_blank">Poze Razvan, mami si altele (Am pus poze cu bradul)


www.onetruemedia.com/my_shared?z=238f71e8c47eddba54dbe4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete (Avem si filme noi!)


"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saryta spune:

Bine fetelor ma lasati singura, dar nu-i bai ca am si eu treaba ... asa ca sa ne auzim cu bine maine.


Mariana - mamicuta de 3 - ANDRA('99), SARA('05) si ANTONIA(21.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isa_Cris spune:

Buna, buna dimineata!!!!!!!
Ce ziceati? ca e frig afara?!

Astazi sunt plutitoare...asa ca daca vedeti ca dispar, sariti dupa mine si aduceti-ma pe pamant!!!
Aseara a fost.....frumos....am ramas totusi acasa, sa fim mai aproape de dormitor! si...m-am gandit si la voi, dar numai in timpul cinei si cand am stins lumanarile! M-a surprins zambind si m-a intrebat "ce-i?"...i-am raspuns "nimic...ma gandeam la niste fete dragute"...A ramas el cu un semnul intrebarii, dar a uitat de el dupa un lung si dulce sarut. Un vin rosu ne astepta in camera si...spre surprinderea mea, ma astepta si un trandafir rosu!!! Parca ne-am fi citit gandurile unul altuia! continuarea...v-o imaginati...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isa_Cris spune:

Saryta o sa pun si eu poze cu noi, dar trebuie sa prind calculatorul liber acasa!!!
O sa fac tot posibilul in weekend!

pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gina_butnaru spune:

'Neata fetelor,

Oau, Isa, ce seara romantica! Te invidiez! Pana la urma a fost buna ideea mea, nu? Eu sunt o romantica incurabila, dar stiu ca toate fetele varsatoare sunt, e specific zodiei. Ma bucur ca te-ai gandit si la noi! Si asteptam poze!

Mama lui Razvan-Andrei

Ticker


www.flickr.com/photos/21444943@N07" target="_blank">Poze Razvan, mami si altele (Am pus poze cu bradul)


www.onetruemedia.com/my_shared?z=238f71e8c47eddba54dbe4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete (Avem si filme noi!)


"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"

Mergi la inceput