saci de aspirator?

saci de aspirator? | Autor: sibip

Link direct la acest mesaj

Am un aspirator Philips mai vechi (Vitall) care avea sac "etern" ca sa zic asa, din pinza. Din pacate a fost sotul meu sa-l scuture si l-a uitat la gunoi.
Intrebare: mai exista saci din acestia pentru folosinta permanenta si daca da, unde?? Pe site-uri am gasit numai din hirtie sau din durflow, toti de unica folosinta. Nu trebuie neaparat sa fie pentru Philips.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anuska spune:

Eu am nevoie de filtru hepa pt un Samsung si pe unde am intrebat mi s-a spus sa incerc la service.... Insa eu n-am gasit! (Daca cineva imi poate da o alta idee de unde sa fac rost ar fi super! )
Cauta si tu la unitatile service pe care le ai in certific de garantie, ma gandesc ca un sac ai mai multe sanse sa gasesti.
Sau pe la supermarketuri, ca parca am vazut si saci textili.....


*********************************

Poze cu familionu'

Povestea nasterii Anei 17.03.2000
Povestea nasterii Teodorei(bb2) 8.10.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sibip spune:

La supermarketuri nu am gasit. Tocmai am comandat de pe un site rezerve din hirtie.
cind voi cumpara un aspirator nou, voi avea grija sa fie cu sac textil. Incearca tot pe site-uri pentru filtru hepa, probabil ca vei gasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyella spune:

Am avut aceeasi problema cu un Zass,bun rau de tot aspiratorul,mi-au dat 3 saci de rezerva din hirtie,i-am folosit si dupa aceea nu am mai gasit niciunde pt modelul acela...de atunci si eu cumpar numai aspiratoare cu saci din material textil.

Aniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns w4rius spune:

saci pentru aspiratoare gasiti pe www.sacipentruaspiratoare.ro" target="_blank">www.sacipentruaspiratoare.ro
Sacii textili sunt doar saci ajutatori, sacii de unica folosinta sunt cei cu care se apira. Gasiti in sectiunea de informatii a sitului mai multe detalii in legatura cu sacii de hartie, de ce trebuie sa folositi si microfiltre si multe altele. Situl este un magazin virtual va puteti cauta marca si modelul de aspirator, puteti vedea dimensiunile sacului, a orificiului si al cartonului dak dati click pe poza. E un site destul de complet are foarte multe modele de saci. In cel mai rau caz dak nu gasiti pe site modelul dumneavoastra puteti suna la nr de telefon prezent pe site si personalul o sa va indrume ce model de sac va trebuie pentru aspirator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isabela spune:

Eu comand sacii de aspirator pe www.interfilter.ro.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Eu am un aspirator Panasonic, cu sac textil, desi partea cea mai urata e scuturatul sacului. Noroc ca n-o fac eu . Insa am doi saci, cineva mi-a facut unul de rezerva si a iesit foarte bine, atat ca nu are bara aceea care inchide sacul, ci se inchide cu un fermoar. Si intotdeauna mi s-a parut mai comod sacul de hartie, pentru ca il arunci cu totul si gata.

Criss si Alex (11.05.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adita spune:

chiar, si mie mi se pare foarte practic cu sacii de hartie. am avut unul de rezerva cand am cumparat aspiratorul, l-am terminat si am trecut la cel textil si nu-mi place deloc ca ma umplu de praf de cate ori trebuie sa-l scutur. tot zic sa mai cumpar din aceia de unica folosinta, dar m-am gandit ca sunt prea scumpi, o sa ma uit pe site-urile astea sa vad ce preturi sunt

mamica de patru copilasi : Stefan (18 ian. 2007) , Nectarie Ioan (5 ian. 2005), Elena (21 mai 2003)si Antim (27 sept. 2001)


www.dropshots.com/adita#date/2008-02-05/12:57:05" target="_blank">filmulet utilizare wrap

Mergi la inceput