Lucreaza cineva de acasa?

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Am tot urmarit subiectul si m-am gandit,pt. cine doreste ceva economii sau chiar venituri suplimentare in domeniul cosmeticelor naturale,acum ca a venit si vacanta iar multe eleve si studente au mai mult timp liber...va propun o afacere interesanta si frumoasa cu produse naturale de f. buna calitate...cine doreste amanunte sa ma contacteze,nu pot detalia aici pt. a nu creea polemici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hristina spune:

quote:
Originally posted by LiliaToma

Ptr moment mai caut cateva persoane cunoscatoare de fr pentru lucru la domiciliu. Va rog sa imi scrieti pe PM ca sa va dau adresa de mail unde puteti tr CV si sa vorbim detalii.

Lilia si Amelia(26.09.2004)

Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)




Lilia draga,ti-a lasat PM; astept un semn de la tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns agness.mom spune:

hristina draga, ai un PM de la mine dar n-a fost intentionat...am vrut sa-i trimit Liliei dar "mi-a fugit" pagina si am apasat la tine...ooops! sorry...nu te superi nu?

si, da, vreau si eu detalii...ce daca am 1 job si jumatate? completez pana la 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_27 spune:

rall si liliatoma, vreau si eu. am PM activat. mersic!

_

There is a crack, a crack in everything
That's how the light gets in. (L. Cohen)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris1iana spune:

LiliaToma, am trimis PM, sper ca a ajuns .
Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danimitz spune:


buna!
Rall, as dori si eu informatii privind articolele in engleza. imi surade ideea!
Adresa mea de mail este raluca.mirauta@yahoo.com
Multumiri anticipate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Cred ca afacerea cu scrisul cuvintelor este pentru elevi ...nu pentru o persoana serioasa care trebuie sa faca bani pentru a se intretine pe ea si o casa...
Mai profitabil este un MLM. Daca muncesti un pic chiar ies bani frumosi.Eu sunt inscrisa la una , din care se castiga chiar bine daca te ocupi de asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devia spune:

Fetelor eu m-am apucat de vandut bijuterii din argint si sunt multumita de ce imi iese.Am un catalog cu bijuterii pe care il arat la prietene ,colege ,vecine,etc. si am comenzi destul de bune.Cand m-am apucat nu ma gandeam ca o sa mearga ,dar se pare ca m-am inselat. Daca va intereseaza ,ma puteti contacta la any_kara81@yahoo.com
Pentru fiecare bucata vanduta ,indiferent de pret se castiga 5 lei ,iar pentru seturi trecute de 6o lei se castiga 10 lei.

www.slide.com/r/oArgv-ggoj_39SFm_TjmCbCBbJus9hgS?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">David18.06.2007

David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Rall sunt si eu interesata.Te rog mult astept PM.

Irina lui Pierre-Sebastien nascut la 05.06.07.





Sebastien's age Pictures www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montage
*Miracolul nostru*




**Ramona are nevoie de ajutor**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana78 spune:

buna!
se ocupa cineva de contabilitate acasa?
sunt foarte interesata de asta, am cursuri de specialitate, dar n-am avut niciodata curajul sa incerc sa fac asta. am nevoie de cineva care sa ma sustina si sa ma initieze un pic.
va astept cu propuneri.

Mergi la inceput