Lucreaza cineva de acasa?

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns micutza spune:

Lorellay.. te rog si mie un PM sau un mail

Multumesc, micutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alla77 spune:

Dragelor ,ce ati spune daca ati putea castiga un banut in plus stand 30 de minute pe zi pe internet?
La fel ca si voi si eu cautam o modalitate de a-mi rotunji bugetul ,mai ales in vremurile astea, si am intrat intamplator in posesia unei informatii care imi aduce lunar 50- 100 USD, ( cu perspective de crestere) .Nu sunt multi dar sunt bineveniti, mai ales ca stau acasa cu copilul si activitatea nu imi ocupa decat o jum. de ora pe zi.
Pe scurt poti face bani pe internet prin metoda PTC ( Paid To Click sau in romaneste "platit pentru a da clic").Ce spuneti va intereseaza?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alla77

Dragelor ,ce ati spune daca ati putea castiga un banut in plus stand 30 de minute pe zi pe internet?
La fel ca si voi si eu cautam o modalitate de a-mi rotunji bugetul ,mai ales in vremurile astea, si am intrat intamplator in posesia unei informatii care imi aduce lunar 50- 100 USD, ( cu perspective de crestere) .Nu sunt multi dar sunt bineveniti, mai ales ca stau acasa cu copilul si activitatea nu imi ocupa decat o jum. de ora pe zi.
Pe scurt poti face bani pe internet prin metoda PTC ( Paid To Click sau in romaneste "platit pentru a da clic").Ce spuneti va intereseaza?



sa-ti spun sincer, cred ca e o mare porcarie...nu vreau sa te descurajez, am incercat si eu chestia asta cu datul de clickuri...dar nu s-a intamplat nimic...adica n-am castigat nimic...tu ai luat deja ceva bani?

*********************************************************
Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007)

ERIC, POZE RECENTE

ERIC IN 2009

ERIC , PRIMUL ANISOR

Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!

BLOGUL NOSTRU

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna28 spune:

Buna,

Ma intereseaza si pe mine sa lucrez de acasa; as spune ca ma intereaseaza orice in aceasta faza, am timp, nu am job.

miruna282001@yahoo.com

Mersi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui alla77
Dragelor ,ce ati spune daca ati putea castiga un banut in plus stand 30 de minute pe zi pe internet?

Ca este un spam ordinar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuska spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Citat:
citat din mesajul lui alla77
Dragelor ,ce ati spune daca ati putea castiga un banut in plus stand 30 de minute pe zi pe internet?

Ca este un spam ordinar.


Asa e! Doar un mesaj? Dap!


*********************************

Poze cu familionu'

Povestea nasterii Anei 17.03.2000
Povestea nasterii Teodorei(bb2) 8.10.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

capacaunule nu cred ca e chiar asa "ordinar"...
eu cred ca depinde cat de mult timp ai si cat de multe adrese de e-mail...
sau spui asa ca e destul de mult de "munca" pt banuti putini?unii chiar o fac...

Sorana de Diana (10.11.2008) si Codrin (15.02.2005)
Where there's a will there's a way!

www.totsites.com/tot/codrin" target="_blank">[ Codrin]

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?ownerId=215017846&albumId=292622548" target="_blank">[ Diana]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui lorellay
eu cred ca depinde cat de mult timp ai si cat de multe adrese de e-mail...

Tu crezi doar, sau ai apasat de un milion de ori intr-o luna si ai castigat suta de dolari?
Este plin netul de spamuri cu vrajeli din astea. In fiecare luna cateva zeci sau sute de mii de insi iau teapa. Altii le iau locul luna urmatoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alla77 spune:

Nu e spam, chiar se fac ceva bani( e adevarat la inceput mai putini) dar daca te tii de asta se poate ... trebuie doar sa vrei cum a spus cineva mai sus.
Pentru cine doreste si e de buna credinta pot oferi informatii detaliate .Astept PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilia80 spune:

Numai ca ar trebui sa il activezi.

Mergi la inceput