Lucreaza cineva de acasa?

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristianka spune:

va salut si eu, o viitoare mamicutza.. peste 2 luni si jumatate vom avea si noi primul bebel
vad ca toate cautati de munca... asta fac si eu. intr-o saptamana intru in medical si o sa ma plictisesc de moarte si evident o sa imi prinda bine un ban in plus. daca aveti ceva idei pt mine... va rog sa-mi dai un PM asta in cazul in care il am activat :)
cunosc lb engleza, fac tehnoredactari lucrari de licenta, atestate eseuri, adaugare diacritice, corectura ziare, reviste, carti, tehnoredactez ziare... ce nu fac? :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristianka

va salut si eu, o viitoare mamicutza.. peste 2 luni si jumatate vom avea si noi primul bebel
vad ca toate cautati de munca... asta fac si eu. intr-o saptamana intru in medical si o sa ma plictisesc de moarte si evident o sa imi prinda bine un ban in plus. daca aveti ceva idei pt mine... va rog sa-mi dai un PM asta in cazul in care il am activat :)
cunosc lb engleza, fac tehnoredactari lucrari de licenta, atestate eseuri, adaugare diacritice, corectura ziare, reviste, carti, tehnoredactez ziare... ce nu fac? :D


N-o sa te plictisesti d emoarte, stai linistita :) Nu o sa mai ai timp nici sa respiri. SI eu imi imaginam ca imediat ce nasc o sa dau meditatii, o sa fac traduceri si cite si mai cite. De abia pe la 9-10 luni am reinceput sa vad si altceva in jur decit pe bebe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristianka spune:

eu inca mai sper
vreau sa nu ma simt ca un parazit in familie si sa nu fie doar tati care aduce bani in casa desi la calculul ce l-am facut cu indemnizatia de 85% plus alocatia lui bebe ajung la salariul pe care il am acum... dar noh!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Eu am deja mai mult de 1 an de cand lucrez acasa. Sumt proiectant instalatii electrice asa ca fac proiecte acasa. Acum cu criza am mai putin de lucru dar sper sa treaca . A fost o perioada in care am cautat persoane care sa stie sa deseneze in Autocad. Acum am putine proiecte asa aca ma descurc singura.

Nico, mami de Andra si Alex
poze

Poze in concurs Clipe de viata 2008 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=18" target="_blank">nm1 si nm2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristianka spune:

nu mai are nimeni, nicio idee de colaborare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adynyx spune:

Buna,

Rall m-ar interesa si pe mine jobul,daca mai este valabil :)
Adresa mea de mail este adina_dobre1985@yahoo.com.
Multumesc tare tare mult!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otilia_t spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgiana78

am si eu o propunere de job pentru mamicile care stau acasa cu copilul. asta in cazul in care aveti un copil cuminte...

ma intereseaza si pe mine propunerea ta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hristina spune:

Citat:
citat din mesajul lui otilia_t

Citat:
citat din mesajul lui georgiana78

am si eu o propunere de job pentru mamicile care stau acasa cu copilul. asta in cazul in care aveti un copil cuminte...

ma intereseaza si pe mine propunerea ta


Despre ce este vorba?
Mai intereseaza si pe altii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana78 spune:

otilia, lasa-mi o dresa de email sau activeaza-ti PM ca sa te pot contacta

Citat:
citat din mesajul lui otilia_t

Citat:
citat din mesajul lui georgiana78

am si eu o propunere de job pentru mamicile care stau acasa cu copilul. asta in cazul in care aveti un copil cuminte...

ma intereseaza si pe mine propunerea ta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liliann spune:


Georgiana, trimite-mi si mie informatiile, te rog, la lili26ro@yahoo.com

Citat:
citat din mesajul lui georgiana78

otilia, lasa-mi o dresa de email sau activeaza-ti PM ca sa te pot contacta

Citat:
citat din mesajul lui otilia_t

Citat:
citat din mesajul lui georgiana78

am si eu o propunere de job pentru mamicile care stau acasa cu copilul. asta in cazul in care aveti un copil cuminte...

ma intereseaza si pe mine propunerea ta

Mergi la inceput