Lucreaza cineva de acasa?

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laurad123 spune:

de curand am intrat intrun MLM foarte fain - recomand tuturor - produse cosmeticeBIO, si nu numai.
eu zic ca e f bun ca un al doilea job sau pt cele care stau mult timp acasa.
daca sunteti interesate va rog sa ma contactati la adresa personala: laura_dro@yahoo.com - mail sau mess

v-am pupat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui rall

Imi pare rau, dar nu am mai trecut pe aici de ceva vreme. Desi initial "locurile" pt scris de articole pareau oarecum nelimitate, acum am ajuns la un fel de saturare deoarece multa lume a fost interesata si prefer colaborarea pe termen lung

De aceea, se poate considera ca nu mai este valabil ceea ce am spus despre aceasta activitate. Numai bine si sper sa va gasiti ceva potrivit


Dau un quote la propriul post deoarece inca primesc mesaje private referitoare la subiect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoca spune:

Salut, daca va intereseaza sa lucrati acasa operatii usoare de croitorie ma puteti contacta pe email - teodoca@yahoo.com. Nu este neaparat nevoie de experienta, doar de indemanare si de 4-5 ore libere pe zi Si trebuie sa locuiti in Bucuresti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pimpirinela spune:

teodoca mai este valabila oferta ta ,m-ar interesa si pe mine
Poti sa-mi scri la : ne.barbu@gmail.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pimpirinela spune:

Teodoca,ti-am scris pe mailul transmis dar se pare ca nu functioneaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pimpirinela spune:

Salutare,
Iar am nevoie de ajutor,as vrea sa lucrez cu cineva contabilitate,mai stiu si salarii.Ma poate ajuta cineva? Plis!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana78 spune:

teodoca, si eu ti-am trimis email, dar...
cand putem vorbi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clauditaa spune:

Dragi mamici...eu lucrez de acasa...inca nu fac foarte multi bani, insa daca voi persevera veniturile mele se vor mari in timp. Am o fetita de aproape 6 luni, sunt studenta si traim din salarul sotului. Nu stiu daca pot posta aici linkul, insa daca sunteti interesate de o oferta de munca la domiciliu, id-ul meu de mess este abramburica_miau. Sa stiti ca nu se fac bani din prima si nici stand degeaba, insa e convenabil ca stai doar la calculator si poti avea grija si de bebe...va pupa, mami de Simina Elena...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pimpirinela spune:

teodoca,nu mi-ai raspuns la mesajul care la-i dat pt. croitorie.
Ma intereseaza oferta ta si astept sa ma contactezi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PISI_LUMI spune:

Buna Clauditaa,

M-ar interesa si pe mine cateva detalii, daca poti da-mi un mesaj privat, sau un mail.

Multumesc anticipat.

Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea ! Cu multa dragoste, Cineva…..

Mergi la inceput