Gravidute si mamici de TIMISOARA (11)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catal_ina spune:

wow! fii'mea ar fi fost geloasa..sau in cel mai bun caz cred c'ar fi zis "bate fundu Ale":)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

salut!

cata sper ca data viitoare sa ajungi si tu!

cristina abia astept sa mergi!

Va pup!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fancy spune:

Ciao, fetelor.
Eu am tot scris pana acum intr-o veselie la cap 10:). Nu mi-am dat seama.....

Deci am fost la eco: bebe are 6cm:), da din maini si din picioruse si creste. E super:)
Am decis sa facem nunta in 1 Martie, e ok, am vorbit cu mai multi preoti. Azi am gasit si restaurante , cred ca ramane Gradina Banateana. cate schimbari pe capul meu:)

Voi vad ca v-ati intalnit. Ce fain:)

Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

super Fancy.Luni merg si eu sa imi comand rochia.De abea astept ...mai e asa de putin .Noi facem nunta la Casa Armatei.Imi vine sa rad cand vad emoticon-ul asta de la nunta... la noi chiar se potriveste cand apare copilul si il trage pe mire de cravata

Ank Raul 17.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina spune:

Miha si mie imi pare rau ca nu am ajuns sa va cunosc si mai ales sa-l cunoastem pe Cristian. Vad ca e doar putin mai mare ca Lisa.
Apropos, te rugam cind ai vreme sa ne adaugi si pe noi pe listuta.
Lisa-Maria ,09.05.2006, 2.850 gr, 48 cm, apgar 10, dr.C.Civig(odobescu) Multumim!..Si cosultind listuta am constatat ca avem in curind chef, mare chef mare:)..la sfirsitul lunii viitoare Maria-Alexandra(bebita de Selena) face 1 an! Sa-i traiasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fancy spune:

Ciao, fetele.
Toate bune pe la noi:) Va d ca toata lumea e ok:)

Ank83, unde e magazinul ala cu rochite care se deschide In Timi?whitewedding.ro.....?
Vreau sa merg si eu luni si nu stiu unde...

Mersi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

pe langa parcul upc, la punctele cardinale, e o straduta care da spre unirii, nu cea cu tribunalul, cealalata paralela cu ea , din cealalata parte a parcului.Acolo la parterul blocului e magazinul.Sau din unirii daca vii pe partea stanga pe langa domul catolic dai direct in fata magazinului.Eu maine merg, sper sa fi venit din concediu.Vanzatoarea mi-a zis ca din 15 , dar crede ca de luni e la lucru.Acolo pe site e si numarul de telefon si la magazine e pusa harta cum sa ajungi acolo.

Ank Raul 17.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adiagrozav spune:

salutare!
ce pacat ca nu ati facut poze!!!
noi am avut o noapte grea...Karla cred ca a avut colici, a plans si nu a dormit, la fel a fost si azi pe zi, acum i-am facut baita si sper sa se linisteasca.
multumesc ca ne-ati trecut pe listuta, dar s-a strecurat o greseala...data nasterii este 28.12.2007, ora 12.50.
va pup!

Adia mami de Karla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_nagy spune:

Ciao fetelor!!!

Noi suntem bine si abia asteptam azi sa mergem la eco sa vedem ce face bb nostru sau mai degraba bebita!!!
Deci Miha eu tot cred ca o sa fie fata si eu sunt tare curioasa ce-mi zice azi dr!!!

Cata asa zici ca i=ar fi facut fiica=ta la fiumiu??? hmmm...

Adia imi pare rau dar lasa ca trec ele si colicile si apoi numai veselie pe capul vostru!!!

Ank, Fancy ce fain de voi... pregatiri... de nunta!!! Imi amintesc si eu cu emotie cate am avut de facut si cum cautam rochia de nunta... ce vremuri!!! Sa fie intr-un ceas bun!!!

Pupici la bebici si mamici!!!



Cristina, Alex si cu buburuza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Cristina felicitari pentru buburuza Bianca! Ce fericiti o sa fie baieteii nostri cu 2 surioare!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput