FIV156

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

te-ai gindit sa mergi la Gynera?pe prima pagina,sint detaliile si cu numerele de telefon...vad ca este si un nr de mobil acolo...ai putea suna si sa le pui niste intrebari...poti inchide o intilnire...si fiind clinica privata,poate este mult mai acceptbil din multe puncte de vedere...primul pas in fiv,este alegerea medicului...care iti va inspira incredere,acolo sa faci..eu la primul fiv m-am dus asa,unde m-au indrumat,apoi am schimbat tactica...normal imediat ce-ti vine cm,medicul trebuie sa-ti spuna pasii urmatori...ca medic ar trebui sa-si lase telefonul mobil deschis...in fine...intreaba fetele si de aici pe forum,care medici sint foarte buni...si care se ocupa de pacienti...hai ca pina la urma totul va fi bine...toate se intimpla cu un scop...pupici

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit;
a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

www.slide.com/r/fnRY8xtt2D_VUyFEmJByVOmyMTMOCB?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">
iconita

www.politieanimale.lx.ro" target="_blank">SALVATI ANIMALELE SI VOTATI
www.photagious.com/slideshow?db570aedbf6afebfeb3c1f1197223805" target="_blank">zouzounaki licurici cu sclipici...
www.snowjoke.com/viewer.php?id=52333" target="_blank">LA SKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

monica33cunosc foarte bine acest sentiment...important este sa nu te dai batuta...din cite am inteles ai fost la fiv2...stiu cit este greu sa te urnesti din loc si sa "stergi"aceste sentimente,sa le lasi sa treaca...dar,nu te lasa...data viitoare trebuie sa fie bine...imi cer scuze ca nu am vazut mesajul,trebuia sa ma gindesc ca esti inca sub moderare...te pup si haide sa mergem inainte

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit;
a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

www.slide.com/r/fnRY8xtt2D_VUyFEmJByVOmyMTMOCB?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">
iconita

www.politieanimale.lx.ro" target="_blank">SALVATI ANIMALELE SI VOTATI
www.photagious.com/slideshow?db570aedbf6afebfeb3c1f1197223805" target="_blank">zouzounaki licurici cu sclipici...
www.snowjoke.com/viewer.php?id=52333" target="_blank">LA SKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psj spune:

si medsana e tot privata, zouzounaki. poate nu e in tara medicul si de-asta are tel. inchis, cine stie. eu am facut fiv la medsana cu acelasi medic, am mai scris aici ce s-a intamplat si mihaele stiu ca citit, deci nu mai repet. dar sunt si multe fete care au fost foarte multumite de el, poate stiu ele mai bine "cum trebuie luat" ca sa poti comunica cu el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaele spune:

zouzou ma-m gandit la Gynera si la Medlife.Tu cand faci et te rog frumos sa ma anunti cand faci sa ma rog si sa merg la biserica sa mai dau un acatist te pup

Boo te rog frumos spunemi si mie cu cine ai facut fiv la medlife,da-mi si mie informatii despre clinica si medic si cat tea costat?Multumesc

Monica 33 am-i pre tare rau cuvintele sunt de prisos roagate la Bunul Dumnezeu si ai mare credinta in el ca totul o sa fie bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaele spune:

psj ai dreptate am citit povestea ta dar credema ca ma-m saturat sa ma plimbe aiurea in tranvai nu spune nimic concret nu stiu niuciodata ce ma asteapta.Offffffff nu mai stiu ce sa mai cred.Luni ma duc la el dupamasa si vad ce ai zicxe daca ma plimba iara ai multumesc ca lam cunoscut si la revedere.Te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

mihaele uite acum am rasfoit pe forum si am dat de un medic despre care se spune ca e super...este vorba despre http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=108609 Silviu Predoi..de la Medlife...cica acum la ora acesta ar fi acolo si poti suna pt programare..redau ce s-a scris inainte:"Confirm ca este de gasit la sectia Medicina Materno-Fetala la MEDLIFE. Tel. 209.40.32. Consultatia costa 90 RON. Pare ok, cum s-a mai spus aici."...te pup si-ti multumesc din suflet
PS.du-te oricum si la medicul tau luni,vezi ce-ti spune si apoi hotaresti ce vei face...dimineata nu are consultatii?nici particulare?

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit;
a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

www.slide.com/r/fnRY8xtt2D_VUyFEmJByVOmyMTMOCB?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">
iconita

www.politieanimale.lx.ro" target="_blank">SALVATI ANIMALELE SI VOTATI
www.photagious.com/slideshow?db570aedbf6afebfeb3c1f1197223805" target="_blank">zouzounaki licurici cu sclipici...
www.snowjoke.com/viewer.php?id=52333" target="_blank">LA SKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

psj

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit;
a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

www.slide.com/r/fnRY8xtt2D_VUyFEmJByVOmyMTMOCB?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">
iconita

www.politieanimale.lx.ro" target="_blank">SALVATI ANIMALELE SI VOTATI
www.photagious.com/slideshow?db570aedbf6afebfeb3c1f1197223805" target="_blank">zouzounaki licurici cu sclipici...
www.snowjoke.com/viewer.php?id=52333" target="_blank">LA SKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stuart spune:

LA MULTI ANI! Fie ca 2008 sa fie un an mai bun pt. fiecare dintre noi!

Zouzou, fie ca DD sa-ti asculte cuvintele frumoase si 2008 sa fie anul cu cei mai multi bb!

Boo, prima graviduta din 2008, sa ai o sarcina usoara si bb sanatos(i)! FELICITARI!!!





Ajutati-o pe Sonia




LA MULTI ANI 2008!



Ai izbutit? Continua!
N-ai izbutit? Continua!
(Nansen)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaele spune:

zouzou multumesc din suflet pentru tot.Luni o sa vad ce voi face dupa ce merg la dr. te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Zouzounaki multumim de capitol nou si de urarile calduroase!
Cristinici tu nu ai avut dureri de cap de la Marvelon, la inceputul foliei?? Eu am dureri ciudate de cap, de cand am inceput sa le iau si am deja 5 zile si nu ma lasa. Saptamana viitoare merg si eu la Giulesti sa-mi iau niste rezultate de la laboratorul de analize,( hapatitele) am asteptat sa treaca sarbatorile. Cred ca de luni vor avea program normal de lucru.

.....ne intalnim in luna martie2008

Mergi la inceput