Mai multe date despre dr. Doru Campean

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns delsim spune:

Da, asta ma interesa unde poate fi gasit in privat. Pe unde este cabinetul si care este numarul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elyante spune:

Cabinetul este in cartierul Aviatiei. Eu nu am decit nr. lui de mobil pe care totusi nu l-as posta pe un forum fara acordul lui. As putea sa-l sun miine, sa-i spun ca a ajuns faimos si sa-i cer numarul de la cabinet :)

Eu il stiu de mai bine de 6 ani. Cind am nascut-o eu pe fetita cea mare, l-am ales pe el tocmai pentru ca nu era faimos si era disponibil la orice ora. E adevarat ca am ajuns la el finnd ruda cu niste prieteni foarte buni de-ai mei. Nu m-a dezamagit niciodata. A venit la 3 dimineata la nasterea Anastasiei. E adevarat ca la nasterea Sofiei (celei mai mici) nu a mai apucat si a ajuns la spital cind ma dadeam jos de pe masa de nasteri. Acum 6 ani nu avea cabinet si ma consulta la Municipal la urgente sau la cabinetul de planificare familiala. Cind am fost gravida cu Sofia, mai spre sfirsitul sarcinii, isi deschisese cabinetul in Aviatiei dar nu am ajuns niciodata acolo pentru ca mi-era la vremea aia peste mina.

Un avantaj, pentru spitalele din Romania, este ca, fiind un tip foarte politicos, se intelege bine cu personalul din spital. In special feminin - rezidente, asistente :) O sa revin miine cu un mesaj cu detalii despre cabinetul lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elyante spune:

Revin cu detalii privind cabinetul. Este situat pe str. Elena Caragiani nr. 1 pe linga statia de metrou Aurel Vlaicu. Telefonul de la cabinet pentru programari este 0740 113 130.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delsim spune:

Iti multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:

De cand cautam subiectul, sa vad cine a mai scris.....vad ca itre timp v-ati lamurit....

Este un om de nota 10!

Delsim ai nascut?

_

Mamy for 2 boys: un fulguletz si un pepenash!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delsim spune:

Nu , nici nu sunt inca insarcinata, dar imi caut ginecolog. Asa sunt eu, prefer sa o iau pe etape.


Mergi la inceput