Pacientele optimiste si gravi ale dr Tutunaru 47

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana-alexia spune:

aaandrea78, o prietena de-a mea, gravidutza, are programare miercuri la cabinet. Atat pot sa-ti spun...Oricum, suna si tu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aaandreea78 spune:

Multumesc fetelor, eu am tot sunat, dar nu m-am inteles cu Ramona.
Dr. Tutunaru a zis sa vin vineri, eu vreau sa ajung maine si nu vreau sa fac drumul degeaba.
Si nu am vrut sa - l sun,sa-l deranjez pe Tutu.

Oricum multumesc mult,inteleg ca este acolo.

23+RADU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebekom spune:

Zeno, multumim pentru urari si pentru noul capitol! Sa dea DD sa fie plin de gravidute. Pupici si te asteptam si pe tine in curand cu vesti bune!
aaandreea78, iti multumesc pentru incurajari! Chiar mai am nelamuriri si temeri si-mi fac bine cuvintele voastre.
Ieri am fost la Tutu si l-am intalnit pe bebe... am fost atat de fericita!!!!!!!!!!!! am 4s si 3zile de la ultima menstruatie, iar dimensiunile lui bebe erau corespunzatoare acestei varste: are 5,6 mm... Il iubesc din tot sufletul meu. Pe 27 vom merge iar sa-i auzim inimioara.
Va pup pe toate si va astept cu vesti bune!!!
mmc_nd,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana-alexia spune:

Bebekom, sarcina usoara, la termen si BB sanatos!

Ponei, Suflet, sa aveti sarcina usoara si la termen si bebei sanatosi!

Lucialu, ma bucur ca esti bine! Acum te-ai linistit! Si asa de mult conteaza!

pentru toate fetele si un Decembrie plin de Daruri pentru fiecare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

quote:
Originally posted by bebekom

Zeno, multumim pentru urari si pentru noul capitol! Sa dea DD sa fie plin de gravidute. Pupici si te asteptam si pe tine in curand cu vesti bune!
aaandreea78, iti multumesc pentru incurajari! Chiar mai am nelamuriri si temeri si-mi fac bine cuvintele voastre.
Ieri am fost la Tutu si l-am intalnit pe bebe... am fost atat de fericita!!!!!!!!!!!! am 4s si 3zile de la ultima menstruatie, iar dimensiunile lui bebe era corespunzatoare acestei varste: are 5,6 mm... Il iubesc din tot sufletul meu. Pe 27 vom merge iar sa-i auzim inimioara.
Va pup pe toate si va astept cu vesti bune!!!
mmc_nd,



Bebekom, mi-au dat lacrimile cand am citit mesajul tau ! Sa iti ajute Dumnezeu sa fii atat de fericita cum esti in momentele astea toata viata ta !
Va pup pe toate si va urez sa simtiti cat mai curand bucuria lui Bebekom( acelasi lucru mi-l doresc si mie)


magdita

Am invatat ca indiferent cat de mult suferi,
Lumea nu se va opri in loc pentru durerea ta.
"Avem timp" - Octavian Paler
www.flickr.com/photos/12786534@N04/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Fetelor deoarece eu plec din Bucuresti pana dupa Craciun va doresc de pe acum SARBATORI FERICITE si Mosu' sa va duca cele mai frumoase daruri!!!!
Va pe toate! CRACIUN FERICIT!

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgia_c spune:

buna fetele
felicitari noilor gravidute Bebekom, Ponei , Suflet ...sa fiti sanatoase si voi si bb-lusii
revin cu 2 intrebari.. stie cineva care va fi programul dr t , in perioada sarbatorilor ?.. dec2007-ian2008... nu de alta insa , voi fi z1 ( dea Domnul sa gresesc si sa nu mai vina uratii ), in 23.12.2007

si acum piesa de rezistenta .... mie mi-a zis dr t ca vom face o mnitorizare cu stimulare in ian 2008... cand incepe stimularea ?

kora, iti doresc nultaaaa sanatate , optimism , si ceva ce imi doresc si mie .. asa sa ne ajute pe toate DD

Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim
Albert Einstein

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Azi plecam si noi in concediu!! Asa ca va urez de pe acum: SARBATORI FERICITE!!!!! LA MULTI ANI!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mmc_nd spune:

Dragele mele,

va doresc din toata inima un Craciun Fericit, cu multa sanatate, bucurie, pace si multa dragoste! Iar Noul An sa va gaseasca fericiti si sa va aduca numai impliniri, atit voua cit si celor dragi!

La multi ani!

Bebekom, mi se bucura sufletul alaturi de tine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgia_c spune:

am trecut sa va urez , CRACIUN FERICIT , sanatate , fericire , si ceea ce imi doresc si pentru mine .. un bebelus .. iar cele ce il asteapta ... sa fiti sanatosi .. amandoi sau chiar toti 3
La Multi Ani , pentru anul 2008.. si toate cele bune sa se tina scai de voi


Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim
Albert Einstein

Mergi la inceput