FIV154

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dariela spune:

Anca - Nu am cuvinte. Intr-un fel e bine ca ai deja un plan. Drept sa-ti spun si eu cochetez cu aceasta idee!

dariela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dariela spune:

Anca - Nu am cuvinte!
Pe de alta parte este bine ca ai deja un plan de care sa te legi. Multa putere sa mergi mai departe! Drept sa-ti spun si eu incep sa cochetez cu aceata idee.

dariela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

antosit,anca...nu am cuvinte...

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit;
a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...
www.elfyourself.com/?id=1269341507 " target="_blank">LET'S ELF:)))
www.slide.com/r/fnRY8xtt2D_VUyFEmJByVOmyMTMOCB?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">
iconita

www.politieanimale.lx.ro" target="_blank">SALVATI ANIMALELE SI VOTATI
www.photagious.com/slideshow?db570aedbf6afebfeb3c1f1197223805" target="_blank">zouzounaki licurici cu sclipici...
www.youtube.com/watch?v=zSdZxcVnGhM&feature=related" target="_blank">COLINDA
www.youtube.com/watch?v=Z6X6p7DyfqM&feature=related" target="_blank">NOAPTE DE CRACIUN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

AncaWish Iti doresc din sufletul sa-ti implinesti Visul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iana_mari spune:

Anca acum am sosit si am vazut .Sa-ti dea d-zeu puterea sa mergi mai departe

s.m.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relya spune:

Stau in fata calculatorulul si plang ca proasta ...Cate suflete sfaramate, cate sperante spulberate Mult prea multe nereusite ( pe forum ) toamna aceasta

AncaW , Antosit
imi pare nespus de rau !!!!



" Am invatat ca indiferent cat de mult suferi,
Lumea nu se va opri in loc pentru durerea ta. " - Octavian Paler

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kineta spune:

Buna seara fetele mele dragi,ma bucur mult pt cele care au reusit,si ma intristez nespus de tare pt nereusitele voastre,sa speram ca noul an va fii mai bun pt toata lumea ,mai ales pt cele ce vor sa devina mamici.EU in Ianuarie ,incep AC,apoi in Februarie noul tratament,cand ma gandesc sa o iau din nou de la capat cu programari,ecografii,injectii,etc,nu va spun ce simt,dar gandul ca mai am totusi o sansa ma face sa privesc cu mai mult optimism,ceea ce va urma,sper sa dea DUMNEZEU,sa fie bine de data asta si sa reusesc,ca psihic sunt ffff obosita. VA PUP pe toate,chiar daca intru mai rar va urmaresc tot timpul,si voi intra mai des cand voi incepe tratamentul,va doresc un an nou ,mult mai bun si mai frumos decat anul ce tocmai se sfarseste,si cu multa,multa sanatate pt ca este cea mai importanta.VA pup pe toate fara exceptie.sarbatori fericite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki01 spune:


Dragele mele, va multumesc mult pentru incurajari!

Noi suntem oricum niste lupatatori, ne iubim cu toata fiinta nostra si sigur DD ne va ajuta sa iesim la liman.

Anca, imi pare tare rau pt tine. Fruntea sus si mare incredere sa ai ca DD te va face fericita intr-o zi, numai ca acum stam putin "la rand".

Va pup pe toate si sanatosi sa fim, ca restul vine de la sine....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_72 spune:

Fetelor dragi....nu am mai intrat de mult pe forum dar ce-am citit pana acum nu prea imi place.....
Anca , Ella 28 e cumplit....
Nici nu stiu ce sa va spun.....Anca...noi am vorbit de dimineata ...

Eu am valoarea Bhcg = 90.53 ...am zis sa va scriu acum ca sa va mai ridic putin moralul si sa aveti incredere ca se poate ....Doar ca Dumnezeu nu stiu pe ce criterii ne alege....

Va multumesc tuturor celor care v-ati gandit la mine si probabil ca o sa scriu povestea mea mai pe larg zilele urmatoare....acum inca nu realizez ca mi s-a indeplinit visul....parca sunt in transa...

Promit sa revin cu amanunte....

Ella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Anca, n-am cuvinte...
Ela 72, FELICITARI! Ma bucur mult pt tine! Din cate imi amintesc, a fost primul fiv si la tine, nu? Ai grija de tine! Cred ca vei avea cele mai frumoase Sarbatori de pana acum!


poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2

Mergi la inceput