Timisoara, Impreuna! (69)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Maria,

Noapte buna Timisoara!

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Sara buna la gagice!
Ioi Dorisake ca atata am schiat ca mi-au intzepenit claparii pe ghioambe.
Am fost cu bubulina la fetitza aia si am ajuns acasa pe la 20.30 da nu am intrat pe ca m-am uitat la aia de fac casele pe Prima,asa mi de drag de ei.....

quote:
Mariaa
pretty woman

Va recomand sa faceti o iesire la Mall cu cupilasii, mi-a soptit o pasarica, nu zic cine ...au aterizat acolo Mosi Craciuni care spun povesti in multe limbi, ursi polari cu pui, aranjamente in toata regula care misca, sunt tare fainute, copilasii sunt topiti am fost sa ma conving si cred ca merita, copii-s fascinati!




Maria nu e numa sambata si duminica,e si in timpul saptamanii?
Daca e maine merg cu bubulina ca saraca numa prin super-marketuri mai iasa si atat.



Katik mi-au iesit ochii ca la melc
Vi la disco cu omu' de stiintza,suuuuper beeyy io cred ca lui asta ii place nu iesirea in Mall unde tre sa stea dupa gorobetzi sau tintuit intr-un scaun la

Lore io zic sa intrii tare fata in ei si sa nu te lasi,ca gunoaiele aste afac la greseli cu caru' si i-au lovele de la oamneni asa de-a'n stii tu ce vreau sa zic.
Ia scuturale unpic cu vreo doua vorbe tari sa vezi cum incep sa se screama si sa se caute prin acte,ca ele atunci invatza legea

Dana si eu am niste vecini de tot k-----l,imi vine sa le crap capu' la prosti.
Da intra draga in ei si sa dea drumu' la caldura,ce mama -ului,fiecare face ce vrea acolo in bloc la tine?
Ma parca au inebunit oamenii frate.

Io asa mis de nervoasaaaaa plec la aia mica,la ora 18.30 si vin la 20.30 si trec doar prin coridorul de la bloc unde e caruciorul fetii.
Siiii cand ma uit,ce-mi vad ochii....un cretin/cretina mi-a rupt si spart oglinjoara de la carucior,acolo unde am ca si un buzunaras.
De fiecare data gaseam deschis capacelul ala,ma astia is tampiti,credeau ca imi las milioanele pe acolo
Am urlat odata in bloc de m-au auzit toti cretinii din bloc,da la sedintza de bloc am sa spun eu cateva de sa nu ma uite veci.
Mamaaaaa ce nervoasa sunt acum ca imi vine sa sparg ceva da pacat ca dupa aia trezesc bubulina.
Merg sa bag o felioaca de tiramisu si revin.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=93574
Povestea fetitei noastre
http://community.webshots.com/user/gonghy
Poze cu noi
Laura si bebe Maya 19.09.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

silvana

io zic sa facem o cheta, daca o da afara pe Dorisake de pe DC pentru parastasele ei, s-o tinem cu imprumutu' fiecare cate-o zi pe la compu nostru

io ma duc sa-mi trag plapuma pe oki, asta o fo mult prea bestiala...the best of Doris!!!


www.youtube.com/watch?v=lBSpSr7LN-0&feature=related" target="_blank">pretty woman

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fi invins cu adevarat daca nu te ridici! "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Buffy, nu pleaca nimeni cu mosii si cu ursii, acolo-i gasesti la venire, la plecare
cand se inchide molu' se scot din priza si sunt si martea si joia si lunea si oricand, si sambata si duminica

gata bey, am fugit


www.youtube.com/watch?v=lBSpSr7LN-0&feature=related" target="_blank">pretty woman

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fi invins cu adevarat daca nu te ridici! "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Si eu merg la ca dimineata ma trezesc la 6.30.

Noapte buna la toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

quote:
Originally posted by Mariaa

io zic sa facem o cheta, daca o da afara pe Dorisake de pe DC pentru parastasele ei, s-o tinem cu imprumutu' fiecare cate-o zi pe la compu nostru


www.youtube.com/watch?v=lBSpSr7LN-0&feature=related" target="_blank">pretty woman




Bey...pai de ieri ma tot gandesc pe care parte il putem linisti, si stand dreapta si cugetand stramba, mi-a venit in cap, asa ca o anagramare, numele lui...
Lore, te-am rezolvat, sper sa te lase in pace...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

POZE CU NOI


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Bey dar chiar nu sunteti ... stiti voi. Pai atat se scrie?

Bine ca sunteti la ... hai ca ma duc si io



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Aida, unele nu au somn...si iote ce le iese din gura si din degete...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

POZE CU NOI


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Si eu sper sa renunte dar nu prea cred ca este perseverent.Mi-am propus sa-l ignor pentru ca altfel nu mai termina niciodata .Are o problema cu .

Oricum Doris ai fost tare de tot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

oh , musai sa ma duc iar sa citesc din urma ca nu mai inteleg nimic



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput