tratament sterilitate

tratament sterilitate | Autor: galea

Link direct la acest mesaj

cineva poate sa imi zica si mie cum sa ajung la szeghed?
cat costa in ron aproximativ consultatie ptr diagnostic

am fost la o gramada de medici in romania arad timisoara sibiu si nu am diagnostic .nu raman insarcinata .

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancaoradea spune:

O consultatie costa 12 000 forinti, cam 1 milion 7 sute. cam ce analize ai mai facut pana acum? Sotul a fost investigat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galea spune:


scuze ptr intarziere
multumesc de raspuns inca nu m-am hotarat ce sa fac
mi-am pierdut increderea in medici .mai incerc si mai sper

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

galeabine ai venit pe DCsi sa ai un bebe cit mai curind...uite,intra la fetele de pe subiectul Fiv in Ungaria http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?TOPIC_ID=112870 si aici iti vor spune fetele tot in legatura cu programarile..tot ce este nevoie...fetele de acolo se ajuta unele pe altele...pt programari,inchiriat de pensiune,traducere..tot ce vrei...succes

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit;
a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

www.slide.com/r/fnRY8xtt2D_VUyFEmJByVOmyMTMOCB?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">
iconita

www.politieanimale.lx.ro" target="_blank">SALVATI ANIMALELE SI VOTATI
www.photagious.com/slideshow?db570aedbf6afebfeb3c1f1197223805" target="_blank">zouzounaki licurici cu sclipici...
www.snowjoke.com/viewer.php?id=52333" target="_blank">LA SKI

Mergi la inceput