Aradence minunate! (86)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Maia
Sa cresti mare si cuminte!
Niko si Cipri, sa va traiasca minunea




Fetelor deci organizam un week-end la Arieseni dupa sarbatori?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

La multi ani Maia. Nico sa-ti traiasca printesa si sa-ti aduca numai bucurii.

Mai vine cineva in fata primariei la aprinderea becurilor in bradul de Craciun? Incepe la ora 18 fix

Eu cu si Daria- 29.01.1999; Alex - 07.02.2003; Matia - 31.10.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi, da, mergem in formatie completa.

Noi am fost la gradinita la 16, am stat vreo ora jumate si apoi am mers la Cuibul Cocorilor.
La gradi a fost fain, fiecare copil a trebuit sa faca impreuna cu parintii un ornament pentru Craciun(am avut toate materialele necesare) si apoi sa-l prezinte pe rand (mamica+copil) in fata clasei si sa spuna un moment placut din viata lui. Dragos a ales sa spuna ce mult s-a bucurat cand s-a intors tata din Olanda si cate jucatii i-a adus. Nu ne-am stresat prea tare, intr-o propozitie s-a spus tot, la fel si ceilalti copii.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pau spune:

La multi ani pentru Maia si din partea noastra,sa fie cuminte si sa asculte de parinti.
Am fost si noi la Primarie,ne+am congelat si am venit acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

I-am facut la Ioana cizmulite in sanicolau, dar sunt stramte pe gamba. Una am reusit sa o inchei cu greu, iar cealalta pe jumate. Saracuta nici nu s-a urnit din loc cu ele in picioare. Le-am adus de 2 zile acasa si abia azi i le-am probat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi, ce cizmulite, din alea cu siret roz si cu fermuar?
Eu i-am luat Adelinei(am fost intr-o seara si aveau facute mai multe perechi) roz inchis cu siret si ei ii sunt cam fixe, dar sunt ok, ea are piciorusul destul de subtire.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana70 spune:

LA MULTI ANI MAIA!

Au inceput sa apara sarbetoritii lunii decembrie, am emotii, se apropie ziua noastra! Dar sunt trista, pe noi nu ne-ati pus pe lista !

Am reusit si eu cu chiu cu vai sa spal geamurile de la strada, azi a fost David tot calare pe mine, abia acum a adormit, ma duc sa stran prin bucatarie. Am reusit sa si aspir si sa spal pe jos, mare performanta!

Mie mosul mi-a adus aspirator nou, sunt tare incantata de el, l-am incercat pe mocheta de la David si efectiv o ridica in sus! Am vrut sa iau de la Altex, dar e de-a dreptul jalnic magazinul ala, nimeni nu prea te baga in seama, parca e clubul tineretului. Nu va nelinistiti, ca si la Domo e la fel, atata doar ca e mai frumos. Pana la urma am rezolvat problema la Metro, ca tot omu'. Iar David a fost incantat sa circule in carut in picioare (asa a vrut el!).

cristina mamica de David (21.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Cristiana, scuzeee, te rog sa mai scrii o data datele sa te trec in listuta.
Am crezut ca te-a trecut Ioana in capitolul trecut, nu si-a facut "datoria de sefa" ca ea a deschis capitolul.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Cristiana, v-am trecut in listuta ca gasisem datele voastre, daca vrei sa ne spui numele sotului si data nasterii sa-l trecem si pe el.

Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

La multi ani, Nico si Maia si tuturor celor sarbatoriti de Sf. Nicolae!

de Mara

POZE

Mergi la inceput