Barbye....Cu aripile frante.......

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

Mirela draga mea, curaj mult. Ai reusit sa treci peste prima perioada dupa accident; cu dorinta ta mare de a te face bine, cu ambitie si cu credinta in Dumnezeu, vei reusi sa fii tot mai bine si in final sanatoasa.

Pentru cont de paypal, iti dau un link. Te duci la "New to paypa" si intri pe linkul "Sign up". Acolo trebuie sa introduci niste date personale, inclusiv adresa de email care e cea mai importanta de altfel si asa iti faci cont la ei si poti sa primesti sau sa trimiti bani rapid si cu costuri minime din si in afara tarii.

Iata linkul aici

Sa te ajute bunul Dumnezeu si Maica Domnului sa nu mai suferi atat si sa te refaci deplin cat mai repede. Multi pupici.

Sa ne rugam pentru ei si sa-i ajutam sa zambeasca sanatosi:
Stefanel / Andrei/ Sonia / Darius / Teo / Ionut


Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Priscilla spune:

Mi-a curs o lacrima din ochi cand am citit postare ta Barbye,cu toate ca povestea ti-o stiu mai de mult,dar greu am inteles-o.


Curaj,credinta in Dumnezeu,si speranta,.........acestea sa nu le pierzi nicicand.Si ai sa vezi ca intr-o zi soarele v-a rasari si pe strada ta.

Nu ma pricep la urari si nici la incurajari,insa gandul meu este la tine,si iti urez mult succes in toate.

mamica de zanamica(putin peste un an)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

mirela, sigur ca ajutam , dar zic si eu ca fetele, un cont de paypal ar fi tare util. te pup si iti tin pumnii, tanara trista. vad ca esti ambitioasa, hai sa incercam sa ajutam cu totii si sa punem un zambet pe fata ei.

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobocel_07 spune:

Si eu am citit povestea ta si m-a impresionat foarte mult pentru ca o clipa de neatentie din partea unui sofer ti-a marcat viata.Sper sa poti ajunge sa faci aceea operatie am citi povestea ta toata si am vazut cat de unita este comunitatea DC si cata lume a fost alaturi de tine in perioada cand ai fost in spital.Nu uita un lucru nu esti singura

alexia_07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiaMaria spune:

Curaj Mirela! Si eu sunt alaturi de tine si cred cu toata fiinta ca vei reusi. Increderea in tine, credinta in Dumnezeu, rugaciunea, ajutorul si sprijinul tuturor care-ti cunosc trista povestea te vor ajuta sa invingi!

Doamne ajuta!
LiaMaria

Rugati-va pentru Diana
http://dianadumitru.netfirms.com/

Asa a venit pe lume printesa mea:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=105962

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns barbye spune:

Multumesc din suflet pentru incurajari si pentru faptul ca va am. Traiesc cu speranta in suflet ca odata.........va fi un nou inceput. Am mai spus si voi spune acest lucru pana cand se va intampla acea minune in care cred..."un nou inceput"
Multumesc

Invins nu esti atunci cand suferi, nici ochii cand in lacrmi ti`s...invins esti doar atunci cand viata te face sa renunti la vis!
www.speranta2007.as.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

Mirela draga mea sunt sigura ca vei reusi si vei zambi si te vei bucura, eu te vad o luptatoare si in acelais timp o invingatoare!

Multa bafta, credinta si in primul rand curaj si nu deznadajduii.......DD e cu tine si tu esti in rugaciunile noaste!


Anca si Vladut cu drag!

POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicaosoian spune:

Mirela,ti-ai deschis cont paypal?
iti doresc multa putere sa lupti incontinuare


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

rodica, am vazut pe prima pagina(chiar la postarea initiala ca are paypal)
numai bine

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitza1977 spune:

barbye, suntem alaturi de tine.
cu ajutorul lui Dumnezeu si al nostru, vei reusi!
(fac chiar azi un transfer)

Mergi la inceput