Rahova sau apropiere (36)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catus76_ro spune:

buna mamicilor!!!
Sunt si eu o viitoare mamica de baietel peste aproximativ 3 saptamani!
Locuiesc in Rahova, pe Margeanului, si am constatat cu bucurie ca exista o sectiune aparte cu mamicile din zona. Am si eu o intrebare pt voi care aveti deja experinta. Voi aveti dr pediatri din cartier? Sunt si medici de fam in acelasi timp? Va rog sa-mi impartasiti si mie din experienta voastra pt ca vreau si eu, ca toate mamicile de altfel, tot cei mai bun pt puiul meu! Multumesc de pe acum!!!
pupici de la Catus76, viitoare mami de baiat-Petru Cristian!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Buna Catus76, bine ai venit in grupushorul nostru, sarcina usoara in continuare si bb sanatos
ref intrebarea ta, da noi suntem inscrisi la policlinica teius la un dr care este pediatru si dr de fam.

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Monica am pus cateva poze facute in seara asta. Nebunie si mai ales tiganie, se vede ca Unirea e aproape de Rahova din pacate. :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

ai ma...nu mai fii rea ca astia se aduna din toate cartierele nu numai de la noi din cartierul general
aaa...e tare fain bradutul, chiar super...si ma bucur ca v-am vazut si pe voi multumesc mult, mult de poze
cris dar patinoarul ala din unirii l=-au mai deschis anul asta? ca alex ma baraie la cap ca abia asteapta sa se dea pe gheaza cu patinele

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

buna ziua fetelor
pe unde sunteti?obosite dupa weekend?
am ajuns si noi aseara sa vedem bradul pe la ora 11 noaptea gandindu-ne ca e mai liber,de unde......super aglomerat la ora aia...dar frumos facut si bradul si centrul este impodobit si fff frumos
DORY am vazut beep-ul de la tine dar era prea tarziu cand am vazut eu si nu am mai vrut sa deranjez,da-mi de veste cand esti libera ca mooor de curiozitate
MONICA iti raspund eu in locul cristinei,cred ca nu se supara, da este deschis patinoarul si este fff frumos dar intr-adevar cam tiganie dar noi suntem obisnuiti ca ne intilnim la tot pasul cu ei asa ca nu sesizam
CATUS 76 bine ai venit,cam unde pe margeanului stai?
va pupic pe toate fara exceptie si va doresc o saptamana buna

MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catus76_ro spune:

salut!
Ma bucur ca ma primiti intre voi!!!
Eu locuiesc pe str Rozetului, care se afla chiar in fata postei de pe Margeanului. Cum am mai spus, caut un pediatru si medic de fam bun, care sa poata veni si acasa la nevoie. Poate ne vom cunoste mai bine, macar prin intermediul forumului!
Pupici, de la Catus, alias Gina, mami de baietel!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Buna fetelor,
Catus, al meu a venit numai acasa, nu am fost la policlinica delok...nici macar pentru vaccin. tu de ce policlinica apartii?
mirela multumesc de raspuns, poze aveti? cum v-ati distrat?
noi taram in continuare tusea(care nu mai e chiar asa toata ziulica) dupa noi si de aseara alex a terminat tratamentul ruxil il termina azi...sa vedem ce-o mai urma
Dory, ai reusit sa te amgajezi in alta parte?
va pup pe toate sa aveti o saptamana minunata


monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kisstherain999 spune:

Buna fetelor

Am o mare rugaminte la voi: cumnatul meu care lucreaza in cadrul armatei cauta gazda in Bucuresti. I-ar conveni ceva cat mai aproape de Otopeni. Lucreaza toata ziua, iar in week-end vine acasa, deci va veni la gazda numai noaptea. Daca stiti pe cineva care ofera o camera spre inchiriere va rog dati-mi un PM.

Multumesc mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

MONICA poze nu am facut ca am fost in trecere dar am ramas impresionati ce frumos este...multa sanatate si

MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Buna fetele!
Noi am venit acasa aseara destul de tarziu, nu am avut timp decat sa rasfoiesc acum repede ce ati scris.
Cristina, nu stiu daca mai plecam caci ei intra in concediu de pe 18 dec. pana pe 15 ian., dar daca este ceva te sun.
catus76_ro, bine ai venit in grupul rahovistelor, stam relativ aproape una de alta.eu nu-ti spun nimic de medicul fetei mele de fam., caci nu vine acasa decat de 2-3 ori in prima sapt. cand vii cu copilul acasa de la spital.
Monica, da de atsazi am inceput in alta parte , cred ca o sa lucrez o sapt. dimineata, una dupa amiaza, mi-au spus sa-mi fac eu programul asa cum vreau, voi vedea, nasol o sa fie cu liberele caci va trebui sa lucrez ori o sambata ori o duminica.Voi cand veniti acasa?
Vio, zilele astea , dupa ora 16 sa-mi spui cand poti sa ne intalnim sa-ti dau ce ti-am adus

Fetelor, cred ca o sa scriu din ce in ce mai rar ca stau ft. prost cu timpul, astazi de la serviciu ma-m oprit la mama , am ajuns acasa pe la ora 19, am bagat niste rufe la spalat, acum o astept pe MIRELA pe la mine, si ma tot gandesc ce sa fac repede de mancare caci nu am nimic gatit

Va pupacesc pe toate.

Mergi la inceput