Mamici de noiembrie- decembrie (125)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

aaa... am uitat...la multi ani andrei/ andreea..cine da de baut..?

Stefania X 2mai avem putin...putin...Doamne ajuta!
www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/" target="_blank">foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

quote:
Originally posted by anka.san

Lala,

Cum te simti? Ai facut analizele la Medlife?


Anka In saptamana 37 !!! Andrei


poze burtik





Nu le-am facut la CDT Victor Babes ca-i aproape de casa si imi place ca au fetele alea manute fine si usoare.
Sunt ok .

O zi excelenta !
Lala.

_

Fratele mai mare!

Bubu mic! AMR maxim 5 saptamani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Buna dimineata :)

Felicitari noilor mamici, sa aveti copiii sanatosi si mancaciosi si sa va bucurati de ei.

La Multi Ani de Sfantul Andrei tuturor sarbatoritilor!!


Noi am avut ieri o seara de pomina, cu niste urlete infioratoare. Nici la mine in brate nu se linistea de tot, dar bine ca am adormit impreuna pe la 12-1...


Maria - 3 NOV 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

neatza si de la noi!
azi vine dr sa vada cum am "evoluat". eu sper ca bine!
felicitari noilor mamici, sa aveti parte de bb cuminti, sanatosi si mancaciosi!
la multi ani sarbatoritilor de astazi.
multi pupici.

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

vasari..imi pare rau..de asta ma tem si eu..dar sunt sigura caci clipele astea vor fi neratate...nu ma linisteste..dar incerc sa-mi fac idee... fetele sa fie cumincioare

Stefania X 2mai avem putin...putin...Doamne ajuta!
www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/" target="_blank">foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelamaria spune:

Buna dimineata!

Noi suntem o Andreea, asa ca da mami de baut... Ce preferati? Cafea, ceai (anticolici) sau poate laptic...da' n-avem decat laptic de mami
Felicit si eu noile mamici si spun LA MULTI ANI sarbatoritilor de azi! Nu stiam ca Sf. Andrei e patronul romanilor...voi stiati?...
Ca fapt divers, colicii s-au mai imblanzit de cand mami tine regim...Tot sunt, dar nu asa rau...Deci alimentatia mamei clar influenteaza...eu cel putin m-am convins!
Parca Roxana spunea ca tine si ea un regim...Stiti cumva ce fel? Ca eu am prins doar partea "fara paine, fara dulciuri"...Poate ma mai inspir si eu.
Azi ar trebui sa ne vina si noua caruciorul...Ca il primim cadou si a durat mai mult Sunt tare curioasa
Pupici la bebei si mamici si mai intru cand mai prind o secunda libera!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

la multi ani andreiutza! sa cresti mare, s-o asculti pe mami si sa fii sanatoasa! acum puteti iesi la plimbarica cu caruciorul, nu?
pupici.

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

aaa deci este totusi cineva...nu suntem pretentioase tare..ne multumim si cu o cola... caci papica abia am papat...2 felii de paine cu (un fel de zacusca..inventie proprie) si salata de vinete...asta pt. ca stiu ca dupa...ioc...nu cred ca mai suporta pitica ceapa..saracutza..asa ca o intoxic acum cat mai pot....si asa de dimineata sa aiba stomacul timp sa digere.. caci spre seara..nu-mi pre vine de nimic.. defapt de la 2-3 nu mai pot baga nimic in gura...nu-mi prieste nimic..nustiu motivul...dar se pare ca mi-am schimbat orarul de masa...pranzul il fac dimineata..si cina la pranz..la cina nici macar micul dejun... noroc cu mama natura caci altfel... depaseam cea mai inalta cota care se poate depasi...am eu timp dupa sa-mi reglementez si metabolismul...asa zic acuma..da' cine stie...

Stefania X 2mai avem putin...putin...Doamne ajuta!
www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/" target="_blank">foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns calatoare spune:

Ancadragoman, parca ma asteptam sa fie asa nasol cu George mai ales ca am avut o sarcina cu cantec. Dar m-am rugat sa fie cumintel ca Andrei. Nu mi-a iesit figura, baga-mi-as!

Am avut o noapte......


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

neata ink o data ca intre timp am dormit amandoua ca valiza-n gara 4 ore!!!!!
GEORGE DE ROXANA FELICITARI PT "LUNITZA"!! LA CAT MAI MULTE!!

FETELOR PE B1TV E O EMISIUNE CU O DR PEDIATRA!!!

-------------------------------------------------------------------------
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

mami si bubulina IASMINA ALYSSA 31.10.2007

Mergi la inceput