Condica Salajencelor [36]

Condica Salajencelor [36] | Autor: silvana_salajan

Link direct la acest mesaj


Povesti de iarna....

CONDICA SALAJENCELORMAMICI CU 1 BB Elutaf- mami de for2nity- mami de diplodocus- mami de claudiasabou- mami de silvana_salajan - mami de giulia_71 - mami de mihaela_specht - mami de MAMICIcu 2 BB-icimihaela_s - mami de anacezara - mami de carmenardelean - mami de si bimilit - mami de si In asteptarea lui olimBlueEyespiticutzmikirikiPrieteneaileene

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Ia treceti voi la apel!!! Pe unde umblati?Hai sa va intreb: voi ce cadouri faceti copiilor de Craciun?Elvira, ce as putea sa ii iau lui Andrei, avand in vedere ca are masini o mie, are o galetoaie de lego-uri si cand se joaca , construieste baze din lego si se joaca cu soldati si animale de plastic? Nu as vrea sa ii iau soldati, pusti arme. Dar sunt in totala pana de idei. Poate ma ajuti cu un sfat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Cu cine te certi Otilia?
Fetele mele au scris la moshu' , acum asteptam sa-si faca el treaba.

Pupi!

Mihaela si familia mea

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii,Alina ,calatorii,1,2,3,4

Hobby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Ia ma cert cu morile de vant....Noapte buuuna!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

quote:
Originally posted by silvana_salajan

Ia ma cert cu morile de vant....
Noapte buuuna!!!



Noa bine, vad ca n-am cu cine povesti...noapte buna!

Mihaela si familia mea
www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii,Alina ,calatorii,1,2,3,4

Hobby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Inca una si ma duc...
Pentru cele care agreati astfel de surprize si va face placeresa trimiteti pentru copii sau mai stiu eu cui, o www.ecopii.ro/moscraciun/" target="_blank">surpriza frumoasa.

Pup inca o data.

Mihaela si familia mea

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii,Alina ,calatorii,1,2,3,4

Hobby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Eu am comandat la q. o placa de lemn cu animale pe care daca le scoti din lacasul lor si le nimeresti apoi locul incep sa faca ca si animalul acela ( de ex. cocos,catel,vaca,porc,etc.) .
Lui Andreea i-am comandat o trusa mare cu acuarele,creioane cerate,creioane colorate,carioci , etc. , in total are 63 piese .
Le voi mai cumpara dulciuri de Mos Nicolae .

De Mos Craciun au cerut asa : Paula un Bebelash care vorbeste , Andreea ponei mare care canta si danseaza , o pereche de cizme , un costum de craciunita ( pe asta l-a vazut la magazinul Elvirei ) si un joc cu magneti . Vom vedea ce vom gasi ....

Restul ???

" Sa poti sa ierti cand altii te inseala, sa te ridici cand altii te doboara, Sa poti pastra ce altii pot s-arunce, Sa razi chiar daca sufletul iti plance Si vesel sa ramai chiar daca..afara ninge! Aceasta este arta de-a invinge.... "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Mihaela multi pupici pentru site-ul cu scrisorica .... tare bine imi prinde .... daca mai ai ceva asemanator asteptam sa ni le dezvalui .
Am si scris scrisorica pentru Andreea , Paula fiind prea mica si nici nu stie citi .

" Sa poti sa ierti cand altii te inseala, sa te ridici cand altii te doboara, Sa poti pastra ce altii pot s-arunce, Sa razi chiar daca sufletul iti plance Si vesel sa ramai chiar daca..afara ninge! Aceasta este arta de-a invinge.... "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Miha merci de link!!! Am trimis deja scrisorele copiilor prietenilor nostri.E super! Adraiana, numai sa aiba mosul atatia bani. Da ce e isteria asta cu poneii? Ca si fata Claudiei numai ponei viseaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

quote:
Originally posted by silvana_salajan


Adraiana, numai sa aiba mosul atatia bani. Da ce e isteria asta cu poneii? Ca si fata Claudiei numai ponei viseaza!



Pai daca tot ponei arata pe toate posturile de desene animate , ce sa facem !!!

" Sa poti sa ierti cand altii te inseala, sa te ridici cand altii te doboara, Sa poti pastra ce altii pot s-arunce, Sa razi chiar daca sufletul iti plance Si vesel sa ramai chiar daca..afara ninge! Aceasta este arta de-a invinge.... "

Mergi la inceput