Casnicute sexy (148)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

da da...vorba mihai...cam tot aceeasi mancare de peste este...numai ca la ghiveci eu pun muuuult mai multe legume decat la zacusca
la zacusca pun asa(vinete, ardei sau gogoshar, ceapa, rosii) si la ghiveci fac in felul urmator
cand merg la magazin fac un fel de adunare generala din toate legumele pe care le gasesc cumpar cate 1-2 bucati
astfel pun:
cartofi 2 buc cubulete, morcovi 2 buc taiati rondele, ceapa 2 buc taiata marunt, ardei gras 2 buc taiati felii sbutiri, mazare 100 gr, fasole verde 100 gr cam 3 cm lungime, conopida cateva buchetele, brocoli la fel, cateva ciuperci(fie o conserva fie cateva palariute proaspete daca am, telina taiata cubulete, 1 dovlecel taiat cubulete, chiar si varza pun uneori,pastarnac...pun ulei, sare piper, ardei iute fiindca stiu ca nu mananca astia mici pun apa cat sa le acopere, acopar cu o folie de alumiu si le bag in cuptor pana se fierb si scade apa...apoi pun verdeatza si asta-i tot

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Cuscra da un telefon la mama mea sa-ti spuna diferenta , ca_i bun tare ghiveciul care-l face ea, are putin ulei si-i ducase pe git repede, pe piinita bineinteles.
Acum ca sa ma laud si mai tare, n-am facut nici zacusca, nici ghiveci, niciodata

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:


Mey am intrat cu sufletul la gura sa vad ce face Miha.Vad ca-i bine asa ca fug putin la ale mele da' ma intorc
Pupici pe botici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

ah...am nimerit niste vinete samantzoase...de-mi vine sa le zvarl pe geam da altele n-am asa ca...cu astea defilez

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

cuscritza, te asteptam

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

gata Zacusca abia astept sa se raceasca am gustat-o si a iesit bunicica...cam picanta ca am pus si 1 ardei iute
pofiti si voi

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atelocin74 spune:

buna seara la sexoase,,
vreau sa va spun ca eu sunt Doamna cu netulcare o lasa pe Leana sa profite cat vrea de net..
va pupp pe toatee.



gyongyi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

quote:
Originally posted by atelocin74

buna seara la sexoase,,
vreau sa va spun ca eu sunt Doamna cu netulcare o lasa pe Leana sa profite cat vrea de net..
va pupp pe toatee.



gyongyi




Multumim doamnaaaaaa!!!Te si pe tine si pe ea.
Cuscra mea tot gospodina....Offf...ce viatza pe fi-mea...
Sar'na de urarile de sanatate.Fi-mea e la tara de azi dimineatza.O iau tocmai miercuri seara.Offf...ce goala e casa fara ea....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:


da ce-ar fii sa profiti si tu nicoleta
te asteptam cu mare drag si multumim ca o lasi pe Liana sa profite


monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

vai cuscra, ma faci sa
nu-i vorba de vrednicie ci de astea nebune de le am...ma credeti ca eu si sotul aproape am terminat zacusca...de unde la inceput(inainte sa o guste...) zicea ca-i cam bucatzoasa acu' nu se mai opreste
sanatate piticutei zambarete, sa se faca bine repede, repejor


monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput