Azoospermie - cap 10 -

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

Ioana_p76 - bine ai venit la noi, nu de alta da asa sunt mai multe sanse de gravide pe prima pagina ...
Si ai niste animalute asa dragute, mai ales pisi e preferata mea ...Cum poate sa doarma :-)
Iyoana - am toate premisele favorabile ..deci nu-mi ramane decat sa ...raman

Marti 4 decembrie - Momentul Adevarului

PisiX,
Viitoare Mami (O data si-o data)

Sonia are nevoie de sufletul tau bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Ioana_p76 Listutza o sa fie pt fetele cu pana in 10 mil. Tu vad ca te incadrezi si nu prea. Ultima spermograma cat a aratat?
Deci tratam ar fi:
pt forme anormale :Napraznic 6/zi
pt mobilitate: Carnil 1/zi
pt nr: Multi Maca 2/zi
Vitamina C cat mai concentrata si dc se poate cu eliberare controlata
Dushuri reci la bijuterii odata pe zi
Se+Zn (antioxidanti si stimulatori ai testosteronului) administrat cum scrie in prospect.
Fara baie in cada, fara orice sursa de caldura acolo (laptop), regim alimentar sanatos(fara prajeli )
Cam asta in linii mari.




Miki
La anul pui de-un pui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Va invit la un nou capitol super norocos aici : http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=112009




Miki
La anul pui de-un pui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

Pisix-multumesc pt incurajari,dar daca voi va chnuiti de atata timp,cum sa mi de intample tocmai mie asa de repede?Oricum iti multumesc pt sustinrea morala si iti doresc si eu sa ai un BB cat mai repede.

Miki-am spus in primul meu mesaj ca sunt 10000/ml.Deocamdata nu poate lua nici un tratament,i-a spus sa repete spermograma dupa o luna,sa luam rez analizelor si impreuna cu acestea (daca sunt prob.hormonale),mergem la Dr Damian.Stiu de TRIBESTAN ca nu se gaseste la noi,dar nu stiu cat de bun e,chiar face minuni asa cum am auzit?DACA STIE CINEVA,ROG SA-MI RASPUNDA.PUPICI PT TOATE FETELE DE AICI.

Mergi la inceput