Azoospermie - cap 10 -

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

Of si eu m-am luat cu voturile si am uitat sa-i urez
La multi ani, mama lui iuca !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anes spune:

pisic, ti-am scris si tie un mesaj, dar nu mi l-a luat . Oricum, tu esti subiectul sezonului. Va fi sarbatoare pe 4 decembrie!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Pisoi, ai promis ca daca mai primeste subiectul un vot te inveselesti, da?


poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Anes,cu siguranta trebuie sa nu mai ia sotul tau naturiste,atat timp cat face tratament cu antibiotice.Anul asta,prin februarie,sotul meu lua naturiste si facea injectii cu miopeptid,date de dr.Soare.Am descoperit,tot atunci,infectie cu chlamidia,pentru care a trebuit sa luam antibiotice.Atunci,dr.Soare l-a pus pe sotul meu sa intrerupa atat naturistele cat si miopeptidul,pentru ca antibioticele le anula efectul.Abia dupa ce am terminat cu ele,a reluat sotul miopeptidul si naturistele.

Iuca: La Multi Ani mamei ,sa fie sanatoasa si sa se bucure in curand de nepotei de Iuca.

Simo: intr-adevar, tribulus terrestris e foarte bun pentru lipsa de testosteron.

Andra: te astept cu rezultatul spermogramei!!!Sa dea Domnul sa apara cativa acolo!

Miki: misto semnatura!

Pisule: ia stai tu cuminte,ca vin cu ...Ce-i asta??? Ca sunt,ca nu sunt??!!! Nu te mai agita, stai linistita si fii convinsa ca ESTI! Gandeste pozitiv!Caci ,altfel,faci rau bebeilor!

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Felicia Multzumim pt vot. Esti o dulcica.
Iuca La multi ani mamei tale ! Un buchet de flori



Anes asa cum zice si Nusyc ar fi bine sa le intrerupi iar o imbunatatire a spermogramei se vede dupa cel putin 3 luni de tratament deoarece atat dureaza spermatogeneza.



Miki

La anul pui de-un pui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Pisule uite cele 20 de voturi norocoase
Multumim laura69silk pt votul nr 20 -ici si


Miki

La anul pui de-un pui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

Fetelor va multumesc din suflet ptr urarile de bine ptr mama mea, sa dea DD ca toate mamele fetelor de aici sa se bucure de nepotei de la voi. Cred ca asta isi doresc si ele cel mai mult si sa ne vada pe noi fericite.
ptr toate fetele

aspiranta la - din august 2005
vio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iyoana spune:

Iuca, iertare si de la mine!
LA MULTI ANI mamei tale, sanatate si fericire alaturi de nepoti!

Pisule, pai ce ne faci, mama draga? Te-ai lasat de tot in butoi! Auzi, dar de unde stii tu cum e sa fii gravida, ca doar nu fusesi niciodata, asa ca nu te mai lua dupa ne-semne ca nu sunt relevante!

Miki sotul meu este pasionat de tot ce este nou in: energii alternative (stie tot sau aproape tot!), masini, mecanica, tehnologii noi...si pentru ca e atat de pasionat imi fura calculatorul in fiecare seara si se mai uita pe site-urile celor cu capete mai mari

Anes, stai asa, adica cum tu te ocupi si de infractori?
Hmmm....n-oi fi vreo mica politista? Eu te vad mai degraba o psiholoaga, care se ocupa de reintegrarea "neintegratilor" in societate, am ghicit?

Nusy tu ce mai faci? Care iti sunt planurile?



"Taina existentei umane nu este sa traiesti, ci sa stii pentru ce traiesti" (F. Dostoievski, Fratii Karamazov )

iyoana


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anes spune:

Iyoana nu sunt politista. Da, in linii mari, a doua varianta este adevarata.
miki, nusy renuntam la naturiste pe perioada tratam. cu antibiotice.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iyoana spune:

quote:
Originally posted by anes

Iyoana nu sunt politista. Da, in linii mari, a doua varianta este adevarata.



Ai vazut, ai vazut ? Am ghicit!!!!
pai e mare lucru ce faci tu, bafta multa in continuare!
Sanatate multa tie si sotiorului tau!



"Taina existentei umane nu este sa traiesti, ci sa stii pentru ce traiesti" (F. Dostoievski, Fratii Karamazov )

iyoana


Mergi la inceput