Minunea noastra Maria Alexandra

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by desprecopii

Felicitari Anca si sa iti traiasca fetita.

Povestea nasterii este acum la Galeria Stelelor - pe prima pagina la www.desprecopii.com





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/


Multumim mult de tot,este o onoare ptr noi sa fim pe prima pagina

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze


povestea nasterii


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by anangel_lexi

Anca, felicitari inca o data mamico! Mi-au dat lacrimile citind povestea voastra! Sa va traiasca printesa, sa fie sanatoasa si norocoasa!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)




Multumim mult si pupici de la Maria mea ptr Maria ta.

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze


povestea nasterii


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TOMALAVINIA spune:

FELICITARI, MAMICO!
Sa iti traiasca Maria!Si multa sanatate si crestere mare!Si rabdare.Ca ai de-a face cu un scorpion, vei vedea nu va fi usor :))


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxie spune:

Anca, felicitari pentru mica minune pe care ai adus-o pe lume! Sa iti traiasca si sa fie sanatoasa si fericita. Ma emotioneaza asa de tare povestile despre nastere, cand le citesc imi aduc aminte cum mi-am adus si eu pe lume puiutii mei. Va

Roxie, bubulutza Denisa (23 decembrie 2005)si bebe Mihnea Sebastian (11 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by TOMALAVINIA

FELICITARI, MAMICO!
Sa iti traiasca Maria!Si multa sanatate si crestere mare!Si rabdare.Ca ai de-a face cu un scorpion, vei vedea nu va fi usor :))


Mamica MARIEI(4.11.2004)si CRISTINEI(14.12.2006)



Lavinia ,Mariile noastre sunt nascute in aceasi zi si aceasi luna...si zici ca e de rau cu scorpionii?

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze


povestea nasterii

www.onetruemedia.com/shared?p=4b8052e7751d7af3c4b841&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by Roxie

Anca, felicitari pentru mica minune pe care ai adus-o pe lume! Sa iti traiasca si sa fie sanatoasa si fericita. Ma emotioneaza asa de tare povestile despre nastere, cand le citesc imi aduc aminte cum mi-am adus si eu pe lume puiutii mei. Va

Roxie, bubulutza Denisa (23 decembrie 2005)si bebe Mihnea Sebastian (11 ianuarie 2007)



Multumim ptr felicitari si pupicei la puiuti

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze


povestea nasterii

www.onetruemedia.com/shared?p=4b8052e7751d7af3c4b841&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by TOMALAVINIA

FELICITARI, MAMICO!
Sa iti traiasca Maria!Si multa sanatate si crestere mare!Si rabdare.Ca ai de-a face cu un scorpion, vei vedea nu va fi usor :))


Mamica MARIEI(4.11.2004)si CRISTINEI(14.12.2006)


Sa imi mai povestesti de Maria ta ca sa stiu la ce sa ma astept

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze


povestea nasterii

www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

anca de multe ori am citit povestea voastra..dar niodata nu am raspuns... vreau sa fac si eu parte din grupul celor care te-au felitat aici(nu ca nu as fi facut-o la odisee, dar aici ramane...

multa,multa sanatate micutei tale frumoase foc...sa creasca mereu linitita si fericita alaturi de voi ..sa nu-i lipseasca nimic si sa ia din viata tot ce-i mai frumos!va


Stefania X2 ... sunt crestina!!!
Nasterea unei stele...numita Stefania!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by slimatei

anca de multe ori am citit povestea voastra..dar niodata nu am raspuns... vreau sa fac si eu parte din grupul celor care te-au felitat aici(nu ca nu as fi facut-o la odisee, dar aici ramane...

multa,multa sanatate micutei tale frumoase foc...sa creasca mereu linitita si fericita alaturi de voi ..sa nu-i lipseasca nimic si sa ia din viata tot ce-i mai frumos!va


Stefania X2 ... sunt crestina!!!
Nasterea unei stele...numita Stefania!



Stefaniilor va multumim mult de tot si va dorim toate cele bune .

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii


Pentru concursul"Clipe de viata 2007"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">babuta si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank">la 37 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Azi minunea mea in roz a implinit 6 lunite,nu-mi vine sa cred ca a trecut timpul asa de repede si totusi parca o am langa mine de cand ma stiu .
Sa ne traiesti Maria Alexandra si sa fii sanatoasa pui mic

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

Votam dinnou la concursul"Clipe de viata 2007"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">babuta si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank">la 37 de saptamani

Mergi la inceput