Ingineri fosti, viitori...(15)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katik spune:

rodica, bine ai venit la noi si sedere pplacuta!!! sa-ti traiasca puii, sa creasca mari si sanatosi! plus La multi ani pt. mihai!!!
anca, bravo mama ca ai pus piciorul in prag!!!!!
io as avea nevoie de o singura clona, ce modesta sunt. eu sa dorm si clona sa faca pe supernanny, pina eu dorm

Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Rodica bine ai venit. Esti in listuta.
Anca ce as vrea si eu nitica activitate. Spor la trebi si fati timp de familie si de prieteni. Lasa mai moale munca.
Pupici!

Ioana si bebe Vladimir
nunta Vladimir Botez

"Copilaria este perioada a vietii umane, intermediara intre puritatea prunciei si nebunia tineretii - la doi pasi de pacatele maturitatii si la trei de regretele batranetii." DAR NU O DAU PENTRU NIMIC IN LUME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

ioana, ce promptitudine!!!!!doame teroristul?

Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Ziua buna fetele, ce faceti?

Oti,n-am sesizat virgula..., cred ca eram prea obosita...cum mai e la gradi?
Rodica, bun venit! si la multi ani baietelului tau! si vino la povesti aici...
Ioana, tu ai vrea sa lucrezi? cresa nu ar fi o alternativa? sau e problema cu locurile...???

Eu am fost la dr azi dimineata, analizele de sange a zis ca au fost toate bune, acum de raceala mi-a dat ceva homeopatic ce trebuie sa beau din ora in ora, mie mi se par o porcarie bilutzele astea minuscule, da ma rog...Luca e obosit asa ca-l duc la culcarica si poate trag si eu un pui de somn.La noi e vant inca, si trebuie sa mergem la cumparaturi dupa-masa.

va tzucalesc, sa aveti un weekend placut!

Claudia






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna ziua fetelor!
Eu ca deobicei intarziata ca daca nu mai scap de laboratorul asta! Aseara am dormit aici (nu chiar de tot dar am plecat asa de tarziu ca mai bine ma culcam aici), acum abia am terminat ce aveam de facut si am pierdut ora de masa si singura nu ma duc ca am o chestie cu mancatul.
Fetita mea a facut pe 2 octombrie 3 ani si o cheama Roxana Andreea cum ii place ei sa spuna, este o nazdravana si jumate si tare isteata (nu ca e a mea).
Am sa pun si poze cu mandretea mea dar sa vad cu timpul cum ma impac daca nu o sa va pun un link de pe picasa.
Aici azi nu mai ploua dar vantul ma capiaza dimineata cat merg prin campus. Asta este, trebuia sa se faca din nou vreme de Irlanda ca de nu-i sta bine sa fie frumos. A fost chiar prea bine in ultima luna.
De dus acasa abia astept. Pana pe 21 decembrie mi se pare un an dar am noroc ca nu am timp sa ma gandesc decat noaptea la asta ca in rest sunt pana peste cap de ocupata. A mai venit azi si directorul nostru de proiect cu ideea de a ne trimite pe mine si pe inca o colefa 2 zile asa de tranning la Londra la sf lunii. Imi vine sa ca nu stiu cum o sa le tremin pe toate.
Dar daca o sa supravietuiesc si la situatia asta inseamna ca nu o sa mor repede deci nu scapa dusmanii de mine.
O zi buna fetelor!
PS Bine ai venit Rodica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

De dormit a reinceput sa doarma bine. Azi s-a trezit la 11.45. Si s a culcat iar acum. Si a stat cuminte cat v am scris. Teroristul se face om.
Cludia la noi cresele sunt f nasolae. Pe toata lumea care o stiu se apeleaza la crese in ultima faza. Nu e asta o solutie.
Si legat de clone, ca si Kati doar o clona. Asa ca Anca fa un bebe si ai sa vezi ca din atatea clone cate vrei o sa-ti ajunga una.
Clona mea as vrea sa faca tura de noapte sa am si io nopti linistite!!!!!!!!!!!!!!!! Ce mai vis!
Va pup!
Astept sa se trezeasca micul print nitel terorist si sa l duc la bunica-sa.

Ioana si bebe Vladimir
nunta Vladimir
Botez

"Copilaria este perioada a vietii umane, intermediara intre puritatea prunciei si nebunia tineretii - la doi pasi de pacatele maturitatii si la trei de regretele batranetii." DAR NU O DAU PENTRU NIMIC IN LUME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

cristina lasa ca mai este doar putin pina in 21 dec.trece repede si atunci o sa-ti vezi printesa! cit mai ai de stat acolo?(poate ai scris dar io cu neuronii stau tare prost, s-au atrofiat)
claudia, pe mine homeopatele astea m-au salvat de-a dreptul de citeva ori, la mine au mers.si la copii la fel, pina acuma.
ioana, io pe fii-mea am dus-o la cresa la exact doi ani si 2 saptamini si a fost super ok.pt. mine a fost singura si unica solutie si s-a dovedit a fi f.buna. acuma, depinde.
si eu vreau o noapte dormita cap-coada!!!!!

Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Hai ca ma linistii si eu! S-a terminat toata treaba asta tampita!
Katika ma intrebai cat mai am de stat pe aici: doi ani si patru luni!
Cam mult dar nu am ce sa fac, am intrat in hora trebuie sa joc pana la capat.
Cel putin acum stiu ca o sa am un weekend linistit!
Am sa ma duc acasa sa fac o baie fierbinte, sa-mi pun pijamaua si sa citesc ceva ca de mancat tot nu-mi este a manca asa ca de ce sa stric orzul pe gaste.
Fetelor sa aveti un weekend minunat, bebicii sa va fie linistiti iar sotii iubitori!
PS eu urez la toata lumea ce imi doresc eu ;)
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Tot io!!!!!
Va vine a crede?
Suntem singurei!!!!!! Am lasat "bagajul" la bunica!!!!!!
Ma delectez cu net, am comandat de mancare din oras, am facut si niste cumparaturi printre care si o sticla cu vin, asa ca sa petrecem si noi !
Va pup si weekend placut!

Ioana si bebe Vladimir
nunta Vladimir
Botez

"Copilaria este perioada a vietii umane, intermediara intre puritatea prunciei si nebunia tineretii - la doi pasi de pacatele maturitatii si la trei de regretele batranetii." DAR NU O DAU PENTRU NIMIC IN LUME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Ioana, atunci ...distractie placuta!!! banditul ramane peste noapte la bunica??? si noi ne luaram acum seara o sticla de vin, dar n-avem norocul vostru, pe noi ne mai chinuie banditii putintel pana se culca...

pupici,

Claudia






Mergi la inceput