Endometrioza nu ne va impiedica sa avem un bebe-22

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Andrus...mi-ai luat-o inainte, chiar scriam adresa, te pup





am nevoie de un miracol...madutz


http://tt.lilypie.com/lS6Op3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hera25 spune:

Ti-am trimis Diana poza pe mail, sper s-o primesti.
Merci mult adreyutza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

Lucia :

"Maaaaaaaai daca vreti sa vedeti om mort de dureri si innecat de ras simultan....io sunt aia.Sunteti duuuuuuse rau!

adecatelea la cine te referei draga mea Lucialu ???

Hera ma duc sa vad daca a venit poza

maine dimineata va dau linkul cu albumul actualizat

revin,

dbostan@ase.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

Hera , am vazut poza, dupa mine esti asa de mistooo , ca mi-au cazut plombele, protezele, TOT ...

care boala , care tristete ?? Lucia , da la cap la durerea aia, hai ca am vazut eu ce par frumos ai si ce dulce esti , ce mai !!!


Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna78 spune:

Ciao fetelor,

In legatura cu tratamentul lui Andritoiu vreau sa va spun ca eu l-am inceput de 12 zile asa ca nu stiu daca are sau nu rezultat. Aseara am vorbit cu o tipa care mi-a spus ca si ea a facut tratamentul si se simte tare bine ( are tot endometrioza, si medicii la ultimul control au fost tare uimiti cat de bine arata si ce bine s-a refacut dupa operatia deschisa pe care a trebuit sa o faca de urgenta). Ea stie de tratament de la o rude care a avut endometrioza si dupa tratamentul lui Andritoiu a ramas insarcinata de 2 ori. Prima data a pierdut sarcina dar acuma este din nou gravida si spera sa o poata duce la bun sfarsit. Tipa asta are 38 de ani si a avut tot endometrioza.
Eu sunt increzatoare in tratazment si sper sa dea rezultate. Eu in afara de o laparoscopie in 2002 nu am mai facut nimic, acuma am 3 chisturi mici de aproximativ 1.5 cm tot pe ovarul la care am fost operata.
Daca mai este cineva care a facut tratamentul lui sa imi dea de veste poate mai schimbam pareri si impresi.

Va pup, sa aveti o zi superba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hera25 spune:

Hai ma Diana nici chiar asa.
Deabia astept sa va vad si eu pe voi.
Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

BANC

"Un preot mergea prin pustiu si se ruga continuu. La un moment dat ajunge fata in fata cu un leu. Si se roaga preotul "Da-i Doamne leului gand crestinesc!". Minune mare, se ridica leul, isi face semnul crucii si spune "Binecuvanteaza Doamne aceste bucate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_t spune:

iubitele mele verzi
am intrat sa va ofer o feliuta de tort si un pahar virtual!. la mine a mai trecut un an
va pup

a venit toamna...cu un bebe!!!
11+
http://bd.lilypie.com/DGDIp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa Ioana spune:



genial !!!!!!!!!!!!!

dia


S-au dus ai mei prieteni, s-a dus si acea clipa,
Mai zboara fiecare batand dintr-o aripa...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa Ioana spune:

ralu LA MULTI ANI !!!!!!!!
multumim de tort






S-au dus ai mei prieteni, s-a dus si acea clipa,
Mai zboara fiecare batand dintr-o aripa...


Mergi la inceput