*Dura lex sed lex (Clubul Juristilor)*(11)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


mathilda,multumim pentru cafeaua de dimineata.
Te-ai mutat in Canada?
Ai reusit sa te hotarasti in legatura cu cadourile pentru angajati?

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

salut
claudela, claudiu, La Multi Ani cu intarziere!
Eu m=am procopsit cu o raceala nasoala..duminica seara am facut febra 38,6, frisoane, dureri de cap..si luni am bolit in pat..azi e mai bine, nu mai am febra, dar ma simt obosita si ma mai doare capul putin..dar ma tratez:)
Alessia e bine! acusica facem o luna
va pup



Poze
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eva03 spune:

Buna! Va imbratisez pe toate!

Kriss ce repede trece timpul! Sa iti traiasca si sa se faca mare.

Va ganditi deja la cadourile de craciun?
Am vazut ca deja se impodobesc brazi, se vand globuri si beteala. La voi a nins? Asteptati iarna sau vreti sa va ocoleasca.
Copiii e clar ca abia asteapta zapada.

Luna nu ma refeream la tine!

Un si o pentru fiecare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


quote:
Originally posted by eva03

Luna nu ma refeream la tine!




din pacate!

O seara placuta!

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudela spune:

Imbratisari calduroase ... ca tot s-a lasat gerul asta asa dintr-o data...Eva, eu chiar astept prima zapada, nu vad rostul frigului fara zapada...Imi place foarte mult iarna, imi aduce aminte de ai mei toti ...
Azi de dimineata a nascut si cumnata mea un baietel de 3 kilograme, care tare s-a incapatanat sa iasa la lumina...am stat in priza o noapte intreaga...Ma doare sufletul sa vad cat de rau merge sistemul sanitar in Romania de azi...Speram totusi in mai bine, in mai multa umanitate!
Bine ca in final sunt bine atat mamica cat si copilasul!
Kriss, insanatosire grabnica scumpa! Si un pupic Alessiei mici!






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


Pe unde sunteti fetelor?
Azi nu ne-a trecut nimeni pragul.Se simte lipsa acuta a lui kriss,Lora - sustinatoarele topicului
O seara placuta la toata lumea si cat mai multa zapada!

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

...hehe...sunt pe-ai, dar am de lucru...
Luna, as vrea si eu zapada, da' de unde...???!!! Sper sa fie in iarna asta, ca mie-mi place sa merg la sanius, la ski, la bulgareala....momentan, doar ploi/frig/frig/ploi...
Fiica-mea a fost azi la teatru...abia astept sa ajung acasa sa-mi povesteasca!
V-am pupat!
O seara cat mai placuta!

Lora, mami de IUSTINA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

luna,
aproape m-am hotarat, adica inca incerc sa-l conving pe seful meu(adica sotul) sa aprobe ideile mele.suntem inca in negocieri.cred ca week-end-ul viitor mergem sa le cumparam
pup toate juristele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eva03 spune:

Buna dimineata!

Cred ca pana va treziti voi se raceste cafeaua.

Luna, imi pare rau ca te-am intristat. Dar atunci cand ne vor ingheta picioarele ne vom gandi la tine ca sa ne incalzim.

Claudela sa iti traiasca nepotelul!

Kriss ti-ai mai revenit? Insanatosire grabnica!

Lora cand voi termina si eu cu examenul asta o sa imi reiau iesirile cu fiul meu. La fiecare sfarsit de saptamana ieseam la teatru sau la film.
Si mi-am adus aminte ca ieri dimineata Claudiu s-a trezit cu negocierea in cap. Era tare trist ca el nu are prea multa incaltaminte, incluzand papucii si sandalele si Mos Nicolae nu o sa poata sa ii puna un "munte de Ben 10". Dar s-a oferit sa le lustruiasca si pe ale noastre, desi nu ii prea surade ideea ca va trebui sa aseze Mosu' in ele cadourile noastre si nu ale lui. Escroc cum este, a inceput sa negocieze cu noi sa ii scriem lui Mosu' ca vrem...tot Ben 10!!!!!
In alta ordine de idei, marturisesc ca am facut o greseala. Eu, nimeni altcineva, l-am invatat sa se joace pe calculator, iar acum nu mai scap in nici o seara, iar daca il las nu il mai ridic. Adevarat ca a invatat o gramada de litere, deja navigheaza singur pentru jocurile lui, chiar il descurca pe taica-sau daca se incurca, dar...

Ma duc sa mai citesc ca timpul trece... Atat de putin mai este...

Va pup si va doresc o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

eva
pai o beau eu cu tine ca sa nu se raceasca ca-i pacat de ea
kriss sanatate
in privinta cadourilor- nici eu nu am habar- stiu doar ca tb sa cumpar pt sot,socrii, nasi, fini, si prieteni dragi- pt prieteni am cumparat parfumuri la greu dar pt ceilalti nu inca. pt fii-mea e cel m greu. ca are deja un subsol plin de jucarii si daca ne ducem in belgia de pt sarbatori va primi din nou jucarii. ma gandeam la 1 laptop de jucarie ca sa nu ne mai batem pe calculator .pt familia din romania nu pot cumpara nimic ca n-am cum sa trimit
in rest aici e super si-mi place m mult decat in belgia. singura problema e distanta si fusul orar.

Mergi la inceput