AJUTOR!!!!!!!!!!!!!AM NEVOIE DE MENOGON!!!!!!!!!!

AJUTOR!!!!!!!!!!!!!AM NEVOIE DE MENOGON!!!!!!!!!! | Autor: dma2007

Link direct la acest mesaj

fetelor va rog ajutati-ma!daca stie cineva unde se gaseste!
am cautat la toate depozitele, la toate lanturile de farmacii din tara!!!!!!!!!!
cica peste doua luni se aduce, oare e adevarat?
daca stie cineva unde il pot gasi

merci anticipat pentru raspuns

aspiranta din 2006

mergem inainte!trebuie sa reusim!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simi77 spune:

Suna la clinica Med New Life .Eu am facut inseminare artificicla la acesta clinica si menogonul il cumparam de acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hori spune:

eu sunt din Sibiu si luna trecuta am facut tratament cu menogon si la-m gasit chiar fara nici o problema.daca vrei maine ma duc sa vad daca mai au si te anunt.tu de unde iesti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Doamne, nu ma mai pot abtine! Citesc despre inca o fata care face inseminare la MEd New Life pe tratament cu Menogon? Fetelor, chiar voi nu cititi sau auziti cate se pot intampla dupa nenumarate tratamente cu hormoni? Pentru o amarata de stimulare nu se face Menogon si o spun nu fiindca sunt dr., ci fiindca am fost pacienta la Med New Life si m-au indopat degeaba de 3 ori cu Menogon, iar eu neraspunzand tratamentului sau mai bine-zis iesind din schema grila a suprapunerii cu venirea profesorului In Ro, eram intrerupta din tratament spunandumi-se ca am doar 1 folicul. Ghinionul lor ca la ultima intrerupere, am virat spre o alta clinica unde au mai vazut inca 4 foliculi. Deci nu asta era cauza, ci cum v-am spus faptul ca miei imi trebuia un tratamnet mai lung si nu mai avea cine sa imi faca restul procedurilor. Scuze, poate sa citeasca orice de la MNL, dar asta e adevarul si nu cred ca sunt singura pacienta pierduta.....
Voi, insa faceti cum credeti de cuviinta. Insa nu este numai pierdere de timp sau bani, ci este vorba de faptul cum ne bombardam organismul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dma2007 spune:

fetelor merci de raspuns!
o sa caut maine la giulesti si la med new life

hori poti sa-mi spui unde mai exact?ca sun maine acolo, ( eu oricum vineri trec prin sibiu)

aspiranta din 2006

mergem inainte!trebuie sa reusim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hori spune:

maine dupa 11 dimineata iti scriu daca mai au sau iti fac comanda daca tu vineri treci prin Sibiu si iti scriu si adresa.unde exact te duci sa vad daca e in drumul tau?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

ana_p de la subiectul FIV are 5 fiole daca iti mai trebuie contacteaz-o pe PM.

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dma2007 spune:

fetelor am gasit
va multumesc din suflet

aspiranta din 2006

mergem inainte!trebuie sa reusim!

Mergi la inceput