FIV 143

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

zouzounaki - multumim pentru un nou capitol, fii atenta ca treeeebuie sa-mi porti noroc, am intrat in noiembrie si eu chiar ca ma apropii vertiginos de momentul X
Ai vazut ce ticker mi-am pus ?... Mai bine de atat nu pot, da' macar mi-am facut si io damblaua, na !
Multumesc muuult ca m-ai pus pe lista de aspirante noiembrie-decembrie, sunt f mandra de statutul meu, sincer e si mare realizare sa trec de la AzooGirl la Aspiranta, nu ?...
Boo - uite link unde gasesti Diphereline ca sa nu cauti prea mult; despre cum se face si alte mici trucuri poti sa intrebi, pot sa zic ca deja in a 9-a zi m-am expertizat, imi fac injectia intr-un minut cu pregatiri cu tot si nici nu ma mai doare ...
Kora - cand mai ai timp da-ne si noua vesti despre starea ta si a embrionasilor tai.

PisiX,
Viitoare Mami

http://www.tickercentral.com/view/91rw/2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cellu spune:

DREAM, sa fie intr-un ceas bun!


Multa bafta fetelor in focuri si in asteptare!


Cellu 29+ George
http://bd.lilypie.com/uMPhp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Lorelai--- super! Esti Sarcina usoara si lipsita de griji!
zouzou- multumim de noul capitol! Sa dea DD sa curga cu bebei...si sa ai treaba !
Eeee... eu azi am vazut o mica printesa... pe Alessia Sherycii noastre... o scumpete miica si frumoasa...
Am vazut multe mamici si m-a apucat dorul de a intra din nou in hora!
Deci dupa indelungi discutii cu sorella de suferinta Kitta... am decis sa facem si ultima investigatie histeroscopia...si apoi eu ET !Iar ea FIv !Da o sa va pove' ea mai multe !
deci zouzou sa ma treci si pe mine pe lista de decembrie...cu un ET cu congelati...sa speram ca mai gasim ceva pe acolo!
cristal- multa bafta la noua incercare!
flory fata! Te urmaresc!si pe tine te urmaresc pisix felicitari pt. ticker!
dream- Doamne ajuta! Sa fie bine!
pup fetele
dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dream1971 spune:

Cellu multumesc mult! Sper sa fie bine de data asta. Ma bucur ca te-ai mai linistit. Ma pentru tine si George si ma gandesc la voi cu mult drag.

Dany si mult noroc in noua incercare.

Cristal se pare ca facem echo in aceeasi zi. Bafta multa!

Fetelor acum am citit povestea cu broscutele . De asta chiar nu stiam. Acum eu ce ma fac? Unde gasesc eu aici broscute si pe cine sa pun sa-mi ia? Maaaare dilema...Hai ca ma apuc sa caut.

Va pe toate si numai bine.



Dream

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Fetele nu vreau sa va spulber visul cu broscutele...e bine sa ai ceva in care crezi sau speri... asa mai trece timpul mai repede!Eu le-am avut pe cele de la Lachi , apoi Sherry,Oana... dar la mine s-a spart norocul si s-a facut arsice! Si le-am tinut sub perna si erau 3: mama , tata si cupilul!indreptati spre usa...tot tacamul!
E doar chestie de noroc si un pic de ajutor de la DD!
Dar o sa rasara soarele si la noi pe ulita ...in curand!


dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

pisixticker-ul..sa-ti poarte noroc si iti doresc ca in curind sa-l schimbi pentru cel cu 9 luni
dream,danyalo sa fie intr-un ceas bun si de data aceasta sa se termine cu o reusita deplina
aa Danyalo sa te pun pt decembrie-ianuarie sau noembrie-decembrie?
cellufata si burticuta

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit; a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*

www.tickercentral.com/view/8d3t/6.png" target="_blank">in asteptarea minunii

www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Uite ca nu am somn si bajbai pe aici! Sincer nu stiu...depinde de CM si de sf. de an...si de concediul doctorilor...etc... Stiu doar ca as vrea sa prind decembrie!Fiind doar ET sper sa prind per. de pana in 20 dec.! Cum Cm-ul meu e mai incapatanat... nu stiu ce sa zic!Poti scrie doar decembrie??Cum o vrea DD!Sa ne ajute tuturor sa ne indeplinim visul!
dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

floriiii tin pumnii stransi!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

iote'i ca nu mai vin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iyoana spune:

Buna dimineata!

Dariela multa bafta azi la ET!

Zouzoule tare mult as fi vrut si eu pe listuta, dar stai sa vad daca trec si eu de la Azoogirl la Aspiranta, ca pisix . Doamne ajuta!

Kora si eu presimt lucruri frumoase pentru tine de data asta!

Tin pumnii tuturor fetelor in focuri zilele astea!





"Taina existentei umane nu este sa traiesti, ci sa stii pentru ce traiesti" (F. Dostoievski, Fratii Karamazov )

iyoana


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

'Neata fetelor!
ladyxe multa bafta cu tratamentul,sa ne dai de stire numai vesti bune!
Iyoana,Zouzou, fetelor sunteti voi niste dragute dar eu ma indoiesc de presimtirile voastre,ca nu simt mai nimic,nici un simptom...cel putin data trecuta ma durea burta,ma dureau ovarele destul de rau ca am luat si nos-pa,acum cu embrionasi mai mari decat datatrecuta nu simt mai nimic....,dar nu ma agit...ce o fi...o fi....
Merdan ti*am trimis PM,suna-ma oricand.
pisix asa cum am scris si mai sus,nu simt mai nimic,o jena pe la ovare si cam atat,iar sanii sunt vag sensibili dar asta de a doua zi dupa pregnyl ( eu cred ca pregnylul influenteaza mult sensibilitatea sanilor) si..cam atat,azi sunt zi 23 de CM.Bafta si tie!!!

Lianaaaa m-am gandit ieri la tine... fata luptatoare!

Bafta multa tuturor!!!

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput