dr.florica trandafir

dr.florica trandafir | Autor: bibicuta

Link direct la acest mesaj

Buna ziua. Fugiti de asa zisa FAIMOASA dr.FLORICA TRANDAFIR. Practica niste preturi exorbitante. Incercati sa o ocoliti. Sincer am trecut pe la dinsa, si sincer va spun ce am citit despre dinsa, am ramas blocata. Preturi de preturi. Deocamdata atit. Acum nu-mi permite timpul dar am sa va povestesc totul.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sim2006 spune:

sunt total de acord cu bibicuta. nu stiu exact ce preturi mai practica acum, dar anul trecut erau in jurul sumei de 5-6 mil lei (ROL), nu e vb numai de bani, dar din cate am mai auzit, aceasta dr nu are nici cel mai mic habar de probleme de fertilitate, este doar medic generalist, dar profita de persoanele care isi doresc cu adevarat sa devina parunti.
este pacat ca exista astfel de oameni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gattasalvaje spune:

Cumnata mea a platit 6 milioane la Trandafir pentru exact aceleasi analize pentru care eu am platit 500 mii la laboratorul Matei Basarab.
In total , nota de plata a cumnatei mele , pentru 2 consultatii + analize a fost de 25 milioane !!!
Trandafir cica face Histerosalpingografie fara substanta de contrast ...a mai auzit cineva asa ceva? Eu i-am spus dr. mele ginecoloage de chestia asta si a ras cu gura pana la urechi...e o aberatie.
Trandafir este o excroaca ordinara pusa numai pe luat bani...fugiti de ea.

30+ cu Sara - Eliza

vacanta 2007
Bebelina din burtica
Cununia civila
Nunta
Am mai crescut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns totulii spune:

confirm faptul ca aceasta individa este o smechera si nu are nimic de a face cu ginecologia. am facut analize la cabinetul ei si fiind cu o infectie urata nu a fost capabila sa-mi faca o antibiograma. imi dadea tratamentul dupa ureche si in plus nu am vazut niciodata rezultatele. e o mare smechera care ar trebui sa stea dupa gratii.

AU MAI RAMAS 3 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psj spune:

mai bine scrieti la aspirante, cred ca acolo e bine sa stie fetele de cine sa se fereasca. ma mir ca mai are paciente.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddianadd spune:

O sustin pe dr.Trandafir. A stiut ce tratament sa imi dea si multumita lui Dumnezeu acum am o fetita minunata si sanatoasa. Consider ca banii nu au valoare atunci cand iti doresti un copil. Am avut rabdare si incredere in dr.Trandafir si rezultatul a aparut la cateva luni de la inceperea tratamentului. Nota 10 pentru dr.Trandafir, o doctorita foarte buna si un om inainte de toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SimonneL spune:

E o excroaca de prima mana, ma mir ca inca mai profeseaza si nu au bagat-o astia la inchisoare! Fetelor, aveti mare grija, nu mergeti la ea, pe ea o intereseaza doar banii! Un an de zile m-a purtat pe drumuri si m-a tapat de zeci de milioane! De pomana, analizele nu le vedeam niciodata, imi lua sange asistenta ei si ma punea sa platesc 6-700 RON asa din cer, fara chitanta fara justificare, nu vedeam in veci rezultatele, le tinea ea acolo, imi dadea niste pastile intr-un pliculet sa le inghit , naiba stie ce ca mi-a produs un chist ovarian de 6 cm de era sa ajung la operatie, imi facea niste injectii in uter si coapse cu acelasi ac, iar nu stiu ce era acolo, A, si mai facea un fel de fizioterapie, fara sens si toate pacientele, dupa parerea ei aveau rani pe col si le trata ea dupa ureche. Si totul la niste sume colosale! Inutil sa va spun ca tratamentele ei nu dau rezultate, decat intamplator, si oricum fata respectiva ar fi ramas insarcinata! Cine o lauda aici nu stie ce spune sau o fi ea under cover, prea suna a laude groase si mincinoase. Imi vine sa merg eu s ao reclam la colegiul medicilor sa nu mai nenoroceasca si alte fete. Eu am facut copil pana la urma, dar nu datorita ei, nici macar nu are specilaitate gineco, e generalista mi se pare! Aveti grija pe mana cui va dati cu o asemenea problema sensibila fetelor, e lipsita de scrupule!
Diana din Targoviste vad ca ai doar doua mesaje in care o sustii pe aceasta doctorita, nu tine sa stii!

Mergi la inceput