fiv

fiv | Autor: betyna

Link direct la acest mesaj

buna ma numesc bety si as dori sa va pun si eu cateva intrbari; am facut 2 vitro nereusite si am inteles ca una din cauze ar fi legate de imunitate [nu prea stiu prea multe pt ca d-na dr CEZARA BUCUR de la giulesti nu prea ma lamurit pt ca mai mult au interesat-o banii]as vrea daca se poate sa-mi spuneti si mie ce fel de tratament se ia pt ca am de gand sa mai incerc si ce anume sa-i spun dr care ma va trata.VAMULTUMESC SI ASTEPT RASPUNS

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

betynain primul rind vreau sa-ti urez sarbatori fericite si bine ai venit pe forum...despre problema ta intra aici pe acest subiect..avem deja un subiect despre fiv...http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113258
intra aici si am sa-ti pun si acolo mesajul...fetele iti vor raspunde

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit;
a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...
www.elfyourself.com/?id=1269341507 " target="_blank">LET'S ELF:)))
www.slide.com/r/fnRY8xtt2D_VUyFEmJByVOmyMTMOCB?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">
iconita

www.politieanimale.lx.ro" target="_blank">SALVATI ANIMALELE SI VOTATI
www.photagious.com/slideshow?db570aedbf6afebfeb3c1f1197223805" target="_blank">zouzounaki licurici cu sclipici...
www.youtube.com/watch?v=zSdZxcVnGhM&feature=related" target="_blank">COLINDA
www.youtube.com/watch?v=Z6X6p7DyfqM&feature=related" target="_blank">NOAPTE DE CRACIUN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

betyna ti-am raspuns aici: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113258&whichpage=5

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit;
a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...
www.elfyourself.com/?id=1269341507 " target="_blank">LET'S ELF:)))
www.slide.com/r/fnRY8xtt2D_VUyFEmJByVOmyMTMOCB?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">
iconita

www.politieanimale.lx.ro" target="_blank">SALVATI ANIMALELE SI VOTATI
www.photagious.com/slideshow?db570aedbf6afebfeb3c1f1197223805" target="_blank">zouzounaki licurici cu sclipici...
www.youtube.com/watch?v=zSdZxcVnGhM&feature=related" target="_blank">COLINDA
www.youtube.com/watch?v=Z6X6p7DyfqM&feature=related" target="_blank">NOAPTE DE CRACIUN

Mergi la inceput