Mamici de Noiembrie-Decembrie 2007 (108)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

NEATZA..ne-am trezit si noi..eu nu mai pot de durere de spate de cateva zile..am facut o mica cocoasa si nu trece cu nimic..sunt disperata..nu pot sa-l mai tin pe bebe
..FETELOR ERIKA este acasa de ieri cu Angi..sunt foarte bine amandoua..au iesit si la plimbare..din pacate azi-noapte au inceput nenorocitii de colici ...le tinem pumnii sa scape repede de ei si sa faca nani linistite.
...eu cred ca intru mai tarizu ca tot mai am cate ceva de cumparat pe aici, poate anul asta ne apucam si noi de curatenie..desi eu cu spatele meu de abia ajung la baie....dar o data si o data trebuie sa terminam si noi ca luni mergem la control si poate zice ceva de vreo provocare

ROXANA cu "ursuletz" GEORGE IONUTZ
IN SAPTAMANA 41!!!
BEBE TE ASTEPTAM CU DRAG!!!


"Doamne ajuta-ne!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

Roxxy, ma primesti si pe mine cu Dany? Ca parca placinta aia suna bine...e cu branza dulce?

Ancutzule, mama, acu' te mai uiti dupa vergeturi si celulita? Ce mai conteaza una-doua in plus? Important e sa fiti bine tu si Mariuca...

Creem, felicitari pt. bebelina...de ce zici ca e micuta? Daca mai sta o sapt. in burtica, o sa aiba 3 kg, cel putin!

Roxana, buna dimineata! Mama, dar tu mai poti sa pleci dupa cumparaturi? Cum urci 4 etaje (parca la 4 stai, nu)?

Erika, bine ati venit acasa, sa fiti sanatoase!Cum e Angi, in afara de colici? Papa bine? Sper sa-i treaca repede!Uite, multi pt. amandoua, sa treaca!

Valentina 32+ Cristina Stefania
www.flickr.com/photos/14121585@N04/sets/url" target="_blank">pozici cu burtici,pisici si pestici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

VALI nu de urcat e problema..si conduc si merg..fac de toate ca inainte dar de vreo 2 zile nu mai pot de spate...parca am un cutit infipt in cocoasa...de abia am dormit azi-noapte..fi'miu e prea greu ...
GABITZ, SHERY..NASTERI USOARE SI BEBEI SANATOSI!!









ROXANA cu "ursuletz" GEORGE IONUTZ
IN SAPTAMANA 41!!!
BEBE TE ASTEPTAM CU DRAG!!!


"Doamne ajuta-ne!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Vali ai si tu dreptate dar tot ma apuca nervii
Roxule tu mai nasti anul asta ?



anca 38+

Maria
poze

AMR MAXIM 12 DE ZILE!!!!!!!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

Roxana, imi dai voie sa te invidiez? Ca eu nu fac nimic, si tot ma seaca durerile astea...si nu am burta cat a ta...cel mai rau ma enervez ca nu mai pot sa conduc, ca face scandal fi-mea! Iar daca stau jos 5 min., cand ma ridic mi se pare ca ma despica cineva in 4 la "fofo"


Valentina 32+ Cristina Stefania
www.flickr.com/photos/14121585@N04/sets/url" target="_blank">pozici cu burtici,pisici si pestici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Aolica Roxano, intrai sa vad daca ai nascut si tu-mi faci mie galerie! M-a luat cu cald la subtiori ! Ma duc sa fac un !

Noi mergem sa papam la Mc Monis, sa vedem ce meniu si cat costa pt botez! Poate intru in plicurile cu banii doctorilor!

Shery 38+ Alesia

my precious
camera alesia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Fetelor, va astept pe toate la masa . Placintica va fi cu branza dulce, insa m-am hotarat s ao fac maine pt ca deja am niste dureri de mijloc ingrozitoare. Am stat cam mult in picioare prin bucatarie. De abia astept sa se faca ardeii umpluti, ca mor de pofta. Cred ca voi manca inainte sa ajunga sotul acasa si voi mai manca si cu el o data.
Fetelor, de abia astept sa vina termenul sa nasc. Ma simt din ce in ce mai neajutorata: ma aplec greu, obosesc repede, sunt mai rau ca o baba.

Roxxy 34+Matei
_
AMR 6 SAPTAMANI - DOAMNE AJUTA SA MAI STAM LA CALDURICA CEL PUTIN 4 SAPTAMANI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Sheri sa imi spui si mie de meniu ca imi place mult acolo
Roxxy astea sunt simptome clare de gravideala....sigur nu esti gravida?

anca 38+

Maria
poze

AMR MAXIM 12 DE ZILE!!!!!!!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

laura, si pe al meu tot sus il simt, in zona coastelor. inseamna, da, ca bebe inca nu a coborat si ca vreo 2 sapt mai avem de asteptat..:)
ancule, nu ma speria cu vergeturile ca si eu ma laud cu ce burtica frumoasa am..:)
mai..eu sunt singura de aici care ma vad frumoasa???? slabuta, doar cu o burtica rotunjoara..:):)si cu picioare si fundulet de mamica in 9 luni...
cu curatenia..se va face cat timp eu voi fi in spital..sotu si soacra se vor ocupa de asta..eu nu fac nimic de genu asta..mai spal cate un vas..
Vali, da lapte pot sa beau..dar dulce..beau seara cam 300 gr, sa mai ametesc arsurile...
ailei Roxana..ai intrat in sapt 41????pai ce face dle bebe george acolo???
ancule..iaca nici mariuca ta nu-i mai harnica..te-a tot amenintat..si degeaba..:):)

38+ piticul Stefanut
AMR 2 SAPT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura1713 spune:

Eu acuma citesc si din urma si am ajuns la link-ul pe care l-a pus Shery, cel cu instructiunile pentru tanara mireasa. Mama, era nasol tare atunci! Parca nu imi vine sa cred, asta e sabotaj pe fata!

Laura 37+ Rares

Mergi la inceput