Intrebam, cautam - ordinea sa o pastram 2

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:

ok.. am foi de placinte si cas de oaie. O idee as avea yo,dar oricind sint deschisa si alte sugestii. Multumesc!!!

www.comadronas.org/galeria/index.php?action=showpic&cat=4&pic=110" target="_blank">Cautind o bucatica de viata

"E mult mai usoara dezintegrarea unui atom decat a unei prejudecati"-
Albert Einstein

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Idaira, in afara de banala idee de placinta cu cas, alta nu-mi vine. Dar probabil ai facut deja ceva cu produsele, ca au trecut 2 zile de la mesajul tau.

------------------
Numai bine,
Natalia, Vlad si Vanda www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=29" target="_blank">meditind pe umarul lui tati
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:


Multam ,Balbina...dap, e deja executata (facuta si mancata 9...

www.comadronas.org/galeria/index.php?action=showpic&cat=4&pic=110" target="_blank">Cautind o bucatica de viata

"E mult mai usoara dezintegrarea unui atom decat a unei prejudecati"-
Albert Einstein

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia_alx spune:

Buna Caut si eu retete de tarte cu fructe (capsuni,zmeura, etc.)si nu gasesc poate ma ajutati voi. Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

uite pe pagina Asta gasesti reteta de tarta a nataliei
e f simplu de cautat deschideti prima pagina a subiectelor nataliei(Balbina) sau veronicai(hildegard) si acolo gasiti adevarate carti de bucate

monica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Duminica parca,cautam de zor reteta Krem a la Krem...
Am facut-o dar n-a rezistat decat de dimineata pana seara.N-am apucat sa fac nici poze,nimik dar este super,super BUNA!

Multumesc din suflet ,papa pitica mea si-si linge apoi si degetelele!

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Monica, sa va fie de bine! Cind am tradus reteta, nici nu banuiam ca va deveni atit de populara!

------------------
Numai bine,
Natalia, Vlad si Vanda www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=29" target="_blank">meditind pe umarul lui tati
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Ziceti voi fetelor ca e simplu de cautat ,dar eu nu gasesc reteta acestui tort care m-a fermecat la prima vedere.
Am capsune pentru ca peste tot se gasesc acum si-mi mai trebuie doar reteta peste care nu pot sa dau.Am gasit tarta cu capsuni dar tortul acesta nu-l gasesc.
Imi mai dati o mana de ajutor???????????
Please!!!!!!!!!!!!!http://home-and-garden.webshots.com/photo/2879049130080823175jYPdnf

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Monica, ti-am raspuns pe PM.

------------------
Numai bine,
Natalia, Vlad si Vanda www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=29" target="_blank">meditind pe umarul lui tati
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxicucu spune:

Caut si eu o reteta de chiftelute de peste date prin susan... Am mancat o data la restaurant si erau asa de bune.... nu pareau sa aiba mare lucru in interior, in sensul ca era compozitia perfect alba. In cartile de bucate pe care le am eu scrie ca se pune si ceapa si usturoi si verdeata, cum sa fac? As vrea sa fac reteta asta la ziua lui Stefan, vineri. Poate pana atunci ma ajuta si pe mine cineva cu o reteta.
Multumesc

Mergi la inceput