Targoviste (5)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Eu am ceva de terminat pana miercuri si altceva pana luni. Si mi-e groaza, ca nu mai pot sta peste program, trebuie sa iau fata de la gradinita iar cu ea nu prea pot sa merg la servici sa lucrez . Si am un program, trezit la 6 culcat la 10 neaparat asa ca fug.

Otilia, sotul Vlad si gogosica Ana Maria (18 Decembrie 2004)
Pozele noastre si www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihagab spune:

Fetele sa aveti succes in ceea ce intreprindeti..de Nana si Andrei mai stiti ceva??
Laura,tu ce ai patit??Chiar nici o vorba nu mai scrii??

GABRIELA si DENISA( 01.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihagab spune:

Mai scriu cate un rand cand si cand , ca ne moare subiectul..am ajuns pe pagina trei..:((
stiu ca sunteti toate ocupate asa ca tin eu steagul sus..
Am fost azi sa-mi preschimb permisul auto, noroc ca nu mai e nimeni pe acolo, prin urmare n-am avut de stat prea mult..
In alta ordine de idei e in plina desfasurare Crizantema de aur..dar am vazut-o doar de afara..nimeni nu are nici o impresie,nici de bine ,nici de rau...???
Copila e la gradi,e din ce in ce mai incantata, desi nu vrea sa povesteasca mai nimic de acolo, i-a oferit de dimineata educatoarei o imbratisare asa cum doar mie imi da..cred ca mi s-a mai linistit sufletul nitel,inseamna ca depasim usor,usor starea de adaptare de inceput??Poate vom manca si vom dormi mai mult in timp??Doamne ajuta!!

GABRIELA si DENISA( 01.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihagab spune:

Buna dimineata tuturor!!Ca ce-mi place sa vorbesc de una singura,hihihi...e o ceata la noi de nu-ti vezi decat...varful nasului :)
Am intrat sa va urez weekend placut si sa ne auzim cu vesti bune saptamana viitoare.Pupici!

GABRIELA si DENISA( 01.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Si eu va urez we placut!
Miha, bine ca mai dai tu un semn de viata. Am vazut la odisee ca Nana a scris ieri si ca vor primi niste rezultate azi. Ii tin pumnii.

Otilia, sotul Vlad si gogosica Ana Maria (18 Decembrie 2004)
Pozele noastre si www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihagab spune:

Sa le ajute Dumnezeu sa scape cu bine din toate incercarile cu Andrei!Tine-ne si pe noi la curent cand ai timp.Voi ce mai faceti??
La multi ani tuturor sarbatoritilor de Sf.Dumitru!!

GABRIELA si DENISA( 01.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihagab spune:

La multi ani Nana si tie si bb-ului Andrei, sa fiti sanatosi, sa scapati de probleme si sa fiti fericiti!!!

GABRIELA si DENISA( 01.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Oti mai scrie-ne si noua de Nana te rog! Imi doresc sa intru mai des, dar stau asa prost cu timpul...mai am fix o saptamana pana la examenul ptr permis si nu am invatat nimic!

Va pup! Am o durere de cap cumplita...nu stiu de pe unde am cules-o!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!
www.onetruemedia.com/shared?p=3b01868c31a44c86fd1346&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Skiathos

Bebe 2


"It`s nice to be important, but it`s more important to be nice!"




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Nana, sa fii sanatoasa si fericita!
Miha, eu cred ca este bine dar ocupata, am gasit aici o postare de-a ei.

Otilia, sotul Vlad si gogosica Ana Maria (18 Decembrie 2004)
Pozele noastre si www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

fetele! Si eu sunt in maaare criza de timp! Am multe pe cap si nu reusesc intotdeauna sa si termin tot... si asta ma streseaza cel mai rau!
Urez si eu La Multi Ani Nanei si-i trimit multi pupici ei si lui Andrei!

Rebiana, mami fericita de Luca-Andrei (14 martie 2007, 11:30)

www.totsites.com/tot/deiutz" target="_blank">Eu sunt Luca-Andrei!

Varsta lui Luca
Nastere cu parfum de ghiocei...

Rebiana poate insemna asta dar si asta

Mergi la inceput