FIV 139

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

Adina1967 LA MULTI ANI SI MULTA FERICIRE,IAR DUMNEZEU SA-TI DARUIASCA CEL MAI DE PRET DAR!!!

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit; a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.tickercentral.com/view/8d3t/6.png" target="_blank">in asteptarea minunii

www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

fetelor va tin pumnii strinsi,strinsi...

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit; a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.tickercentral.com/view/8d3t/6.png" target="_blank">in asteptarea minunii

www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dream1971 spune:

Buna seara la toata lumea,

Sunteti tare dinamice fetelor. De cateva ore incerc sa recuperez ce-ati scris in ultimele zile dar e tare greu...

In orice caz iata ce am retinut:

KLA felicitari! Sa ai o sarcina usoara pana la sfarsit si bebe(i) frumosi si sanatosi. Ma bucur ca in sfarsit soarele straluceste si pentru tine!

Adina ma alatur si eu urarii de la Zouzou. LA MULTI ANI si sa-ti dea DD un cat de curand. Ai fost foarte aproape. Nu te lasa fiindca vei reusi .

Zouzou tu ce faci? Taci si le faci?

Felicia imi pare tare rau . Totusi nu inteleg cum a venit CM... Poate mai sunt sanse....Stiu cateva fete care au avut sangerari ca la CM si erau insarcinate. Fa testul! sa fie bine.

Relya . Asteptam totusi un test.

Rami imi pare tare rau. Odata si odata trebuie sa fie bine.

Cris eu zic ca esti pe drumul cel bun. Maine o sa se inroseasca si mai tare a doua liniuta . Te asteptam cu un rezultat mare.

Doris pun de acum marjoretele la treaba. Sa fie cu noroc pentru sambata.

Adhnana felicitari mamico. Sa-ti traiasca Alex si sa creasca mare si sanatos!

Kora ai intrat pe linia dreapta cu dreptul si sper sa termini tot asa. Bafta multa miercuri si sa fie totul bine!

Flori sunt cu ochii pe tine fiindca ma pregatesc sa te urmez. Ma sa reuseti.

Fetelor precis am omis pe multe dintre voi. A fost fara intentie... Va pe toate si ma pentru voi sa va vad mamici curand.



Dream

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

quote:
Originally posted by dream1971


Zouzou tu ce faci? Taci si le faci?





Dream







"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit; a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.tickercentral.com/view/8d3t/6.png" target="_blank">in asteptarea minunii

www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Hai,Zouzoule,spune:taci si le faci?!?

Dream,merci mult!Sper din toata inima sa reusesc si sa dau si eu(ca si Denisa,Madalina)sperante ca se poate si cu embrioni congelati.Doamne ajuta!Am niste emotii de nu mai pot....

La multi ani,Adina! Sa dea Domnnul ca dorinta cea mai mare sa-ti fie indeplinita cat mai curand!

Marrina

Doris:tin pumnii pentru sambata!Hai ca nu mai e mult,sa punem majoretele la treaba,pentru tine,pentru Cris,Relya,Felicia

Flori

------------------------
Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem,
dar ne pot calauzi in viata.


Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Rami, draga mea, m-am intristat sa aud de punctia 'oarba', vezi ca pana la urma estradiolul indica totusi ceva aici... sunt sigura ca pe celalalt ovar va fi un loz castigator si ma bucur ca tu continui, poate ca proful stie el ce stie ca insista, asculta-l si nu abandona! Nu am disparut, pur si simplu nu mai am cand sa particip asa activ la succesele sau nereusitele fetelor de aici, a fost o perioada cand aveam mai mult timp la dispozitie, dar acum m-a apucat asa o subita ambitie sa-mi schimb jobul in ceva care sa-mi ridice stima de mine, sa ma salte din amorteala... am reusit s-a fac si sa mi-o ridice chiar mai bine decat mi-am inchipuit dupa o serie de interviuri reusite, dar nu stiu cum voi impaca eu in viitorul apropiat si 'capra', si 'varza'... stiu doar atat, ca va trebui sa fac abracadabra, sa fac niste vraji si sa fac fivul anul asta, mai precis acum in noiembrie (ca-mi expira si menogoanele, nu de alta!)... deci: sunt programata la dr. Dracea la clinica joi (joia asta, desigur) cand ar trebui sa incep tratamentul. Va tin la curent cu tot, Doamne-ajuta!

KITTA, printre picaturi am citit ca ai un bebelus in formare acolo in burtica, astept a veste minunata de la tine!

KLA, cu mare bucurie asteptam sa ne spui ca vei fi mamica, o meriti din plin! Sa fie intr-un ceas bun, o sarcina usoara iti doresc!

Pisix, cred ca vom fi colege de fiv, adica sper din tot sufletul! Multa sanatate iti doresc, sa treci cu bine de toate neplacerile pe care le-ai avut in ultima vreme si sa iti pastrezi tonusul excelent de pana acum, te asteapta o experienta care poate si va avea un final happy, cele doua liniute! Sunt curioasa si in acelasi timp foarte tematoare in legatura cu programul doamnei doctor la cabinet, pentru ca eu nu stiu, chiar nu stiu ce vraji voi face ca sa pot ajunge acolo in momentele cheie (ecografii, punctie, ET)... sper sa reusesc si mai sper sa se 'nimereasca' in weekend, caci altfel nu stiu cum ma voi descurca...

Pup toate fetele si le doresc reusite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

Avalon iti doresc sa incepi cu dreptul,si un rezultat deplin,sa iasa cu ochisori
flori76

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit; a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.tickercentral.com/view/8d3t/6.png" target="_blank">in asteptarea minunii

www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Multumesc mult, Zouzou, si tie iti doresc mult noroc in urmatoarea incercare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelai_lorelai spune:

Dragele mele, acum am ajuns de la Buncuresti, am facut azi punctia si din 17 folicul s/au extras doar doua ovocite.Colac peste pupaza, desi vorbisem cu doamna Dr Cocei, am aflat la prima ora ca nu va veni si imi va prelucra materialaul genetic doamana Dascalescu, care a fost tare draguta dar....cand am vorbit cu dumneaei mi spus ceva gen"puiule, imi pare rau, nu ti/am extras decat doua ovocite, resul au fost chistur, ma suni dar pana atuci sa te rogi la Dumnezeu". Va dati seama ca sed ca pe ghimpi pana poimane...Endomentrul a fost ok, sambata dimineata 14,5.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Zouzounaki multumesc!
Kla FELICITARI SI SARCINA USOARA!!
Felicia te asteptam cu vesti maine de le beta HCG!
Sheritro ce mai faci draguto, mai ai putin..!!

http://tt.lilypie.com/50m8p3.png

Mergi la inceput