Gasca de Constanta (93)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dumitrulaura spune:

Buna dimineata la toata lumea. Ma iertati fetelor ca intru in discutia voastra dar nu stiu pe cine sa intreb. Cunoasteti un psiholog bun in Constanta, cu cabinet propriu? Am cautat pe google dar nu am gasit nimic. Multumesc anticipat si va doresc o zi buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulyp spune:

Neata gasca de Constanta( Sanzi ce imi place cum ne-ai denumit, ma simt mai tinerica ca imi aduc aminte de vechea gasca din facultate, hi hi).
Da Roxa am citit ca e avertizare cod galben, cica vine iarna brrrrr, temp. vor fi cu 8-10 grade mai scazute decat normalul in perioada asta.
Despre job ce sa va zic, mi-am luat gandul. M-am mai interesat aseara si am aflat ca nu s-a ocupat inca dar e pastrat pt. o pila. Mor pe chestiile astea cu nepotismele si pilele pilelor. De ce d..... ne-au mai chemat la interviu frate si ne-a mai dat si sperante? Asta e viata merge mai departe. Ieri am fost la un interviu pt. consilier vanzari la Orange, cand mi-a zis ca pt. primele 2 luni imi da doar 5 mil. am salutat si am plecat. Azi ma duc la un interviu pt. agent vanzari publicitate. Sa vad ce o mai fi. Un lucru e sigur: am experienta la dat interviuri.
O zi buna va doresc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Roxana sincer n-am stiut ... La multi ani Filip,sa fii sanatos si pupici de la noi!
eu alerg de colo colo si sper diseara sa va mai scriu si despre noi cateva randuri.
va pup pe toate!

Mariuca la 5 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

quote:
Originally posted by roxanaz

Camelia multumesc de compliment. ce fac fetele? cum e Alex la gradi?


Teodora creste, face progrese pt varsta ei, gangureste, zambeste, mananca si doarme.
Alex este bine la gradi, este cam reticenta cand vine vorba de povestit, dar cand are chef ne spune ce face pe acolo. A inceput orele optionale de lb. engleza si vad ca-i place. Ultima perla, o imbratisam si ce credeti ca mi-a spus? "Mirosi a mama." ( M-a emotionat pana la lacrimi. ) Cand am intrebat-o cum adica, mi-a spus "mirosi frumos".
roxana La multi ani pentru Filip.
dumitrulaura imi pare rau, dar nu-ti pot da nici-un raspuns legat de intrebarea ta.
iulyp din pacate traim intr-o tara a nepotismelor. Fruntea sus, ce-i al tau e pus deoparte.
We placut.

poze si www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi



Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulyp spune:

Camelia mercic de incurajare. Ai mare dreptate.
Roxa sa iti traiasca micul Filip( a trebuit sa vad fetele ca te ureaza ca nu m-am prins din mesajul tau cu achizitionarea utilajelor)
O seara frumoasa si un wk super

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

hello!!unde sunteti ati plecat la meci?
noi lenevim dupa ce vremea de afara ne-a dat peste cap unele planuri.
dumitrulaura la Mariuca la gradi era un afis cu asa ceva.daca mai esti interesata ma uit luni si-ti scriu datele de contact.
Camelia eu abia azi am aflat de la Mariuca ca o fetita a lovit-o peste ochi si ca a fost pedepsita de dna(fetita nu Mariuca...asa spune ea).si multe alte chestii le spune dar nu cand vreau eu.
Aura succes mai departe!
Sinzi apropo de fetite ca sunt mai "scumpe"..cred ca si noi mamele cheltuim mai mult pentru noi decat taticii pentru ei.[D]
pupici si Hai Romania!




Mariuca la 5 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Rox, la multi ani!!! haha!!!! O tineti numai in torturi!!!

Las ca, pe cand baietii nostrii cer o masinuta, un escavator...fetele vor aripioare, rochii de printese, diademe, papusi cu pampers si pantofi cu toc!!!! haha!!!!

Si tati e in asteptarea meciului (chiar se intreba daca Ionut se duce pe stadion!!!) si pana atunci se chinuie cu David in parcare sa il invete pe bici fara roti ajutatoare...



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze, 3000km prin Romania


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Sa traiesti cu numele de botez JULY!

La multi ani celor ce poarta numele Sf Paraschiva! sa va traiasca daca aveti in familie sarbatoriti!

Spun de azi sarbatoritilor de maine!
La multi ani Bianca (loreen)! Ne mai citesti macar Loreen!? Ce mai fac fetele?!
La multi ani Teodora (july)!
La multi ani Dinu(Caty)! Ce mai face cavalerul nostru!?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna ziua gasca pe unde te vei afla,
Dumitrulaura nu stiu nici un cabinet ,incearca sa ceri relatii la casa de asigurari de sanatate,ei stiu sigur daca si pe unde se afla astfel de cabinete.
Camy super printesa la botez,inca odata tot ce iti doresti pt amandoua sa se implineasca si sa fie sanatoase.
Roxana eu am o mare problema si acum vad in fata prajiturile facute de tine pt 3 aprilie.Ai trecut retetele pe undeva sa le pot gasi si eu?
o zi buna tuturor si multi
LA MULTI ANI celor care isi sarbtoresc ziua onomastica!

Invata de la toate ca toate-ti sunt surori
Cum treci frumos prin viata,cum poti frumos sa mori.(R Kipling)
Gabi mami de Bogdanel(29.10.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

La multi ani july pentru ziua onomastica!
La multi ani si mult noroc sarbatoritilor de maine Bianca,Teo si Dinu!Sa cresteti mari si sa fiti sanatosi!!!


Mariuca la 5 anisori

Mergi la inceput