Pacientele optimiste si gravi dr. Tutunaru cap 42

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Syylviuta, felicitari si din partea mea, e cam clar ca esti gravi!
Lucia, interesante lecturi ai, super! Nu stiu cat contribui eu la placerilor pasionatilor de carti, dar ma taie toate apele cand ma gandesc cat mai am de tradus... Cand sa mai am si timp de copii Pup
Bluel, nashul meu tocmai s-a intors din China si urmeaza sa plece acolo definitiv... vad ca e un curent spre China [;]Eu nu cred ca as rezista mai mult de cateva luni printre chinezoi, pardon de expresie! Dar daca asta a fost visul tau, bravo tie ca ti l-ai realizat!!! Eu de Craciun ma duc la Istanbul si prin februarie la Roma pentru ca tocmai am castigat un voucher de la Myair pentru ca ne-a intarziat avionul asta-vara la Paris. Si n-as rata ocazia
Alexia, bine zis, sustin si aprob
[Ysa], multa bafta!

Va pup pe toate!

Salvati padurea

www.margento.ro" target="_blank">Zenobia
Grecia , Franta , Brasov , Cheia , Sarata Monteoru
Barzoiul buclucas
Poze1
Poze2



...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor[/i]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Ioanaam cam salivat asearasi sa stii ca mai sunt inca


Teodora 39 + Mihnea Andrei
http://bd.lilypie.com/cr1Qp3.png
http://community.webshots.com/user/teodora_mihailescu

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Teo draga, stiu ca inca esti graviduta, cum pot sa uit asa ceva. Ce pot sa fac ca sa nu te superi pe mine?? I-ti trimit mai multi pupici!! Aseara nu iesit cum am vrut noi si sotul meu nu a mai vrut sa participe la emisiune. Nu i-a placut intrebarea stupida pe care au vrut sa i-o puna si nu a mai venit deloc in emisiune. L-am trimis doar pe bucatar si mancarea, insa nu a mai avut cine sa o explice, asa ca a iesit cam aiurea...zic eu!
Bluel felicitari pentru plimbarea in China, cred ca ai avut ce vedea. Si eu cand m-am intors din Mongolia am avut ce povesti

http://tt.lilypie.com/50m8p3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aaandreea78 spune:

Syylviuta felicitari si sarcina usoara!
Andreea 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Syylviuta: FELICITARI!!!! si eu cred ca esti gravidutza!!!!



Alexela:Multumim ca te gandesti si la noi! Si eu plec azi la Iasi, dar nu stiu daca reusesc sa ma duc la si la Sfanta Parascheva avand in vedere ca ne intoarcem duminica!!
Mai fetelor, de cand am vazut la pro tv reportajul despre reusitele de la Sovata....asa ma bate un gand..........ce ar fi sa incerc si asta??!! Daca are cineva detalii despre tratament, conditii de cazare, medici, va rog dati-mi un pm!!!
Va doresc un week end placut!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mmc_nd spune:

Dragele mele, plec la Iasi, abia astept, n-am mai fost de la Pasti! MA rog din tot sufletul sa ne dea Dumnezeu putere sa ajungem sa ne inchinam la moastele sfintei Paraschiva si cu siguranta voi duce si acatistul cu numele noastre.

Bebekom , testul nu-l fac pana luni, daca nu vin uratii. Asta pentru ca am facut 2 pregnyl si nu vreau sa-mi fac sperante false la un posibil test pozitiv. Simptome nu prea am, sanii ma dureau, acum nu ma mai dor, am avut si ceva dureri de burta... Nu stiu ce sa zic, mai bine nu ma mai gandesc.

pentru toate optimistele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ira79 spune:


Felicitari, Syyylviuta ! de cat timp incerci ?
La mine azi, z28=z1. Sunt programata pentru laparo pe 05 noiembrie.
Nu stiu unde sa ne cazam in Bucuresti, parca a scris cineva despre un hostel, puteti sa-mi dati si mie adresa si nr de tel ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalMar spune:

Fetele, eu am programare la dr. T luni, dar nu mai pot ajunge. Vrea cineva sa mearga in locul meu? Are cineva nevioe se mearga asa repede? Va cedez programare cu placere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_t spune:

syylviuta felicitari!!!!!
2 teste pozitive sunt clar semn de srcina, suna-l pe tutu, te va chema la el imediat si-ti va da tratament sa-l hranesti cum trebuie pe bb

a venit toamna...cu un bebe!!!
7+
http://bd.lilypie.com/DGDIp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgia_c spune:

ralmar , la ce ora e programarea ?

Mergi la inceput